'Sterren Op De Dansvloer': Wie gaat naar de finale ?

Afgelopen vrijdag dansten Catherine Moerkerke en haar danspartner Pascal een slow foxtrot om U tegen te zeggen. De professionele juryleden waren zwaar onder de indruk en beloonden het danskoppel stuk voor stuk met 9 punten. Een absoluut record.
M
arlčne de Wouters kreeg eveneens felicitaties van de jury. Op amper 24 uur had ze immers samen met Arend de chachacha en de quickstep ingestudeerd, nadat haar danspartner Wim door rugproblemen verstek moest geven.
En Mathias Coppens was blij te vernemen dat hij vorderingen maakte, hoewel hij nooit een Fred Astaire zou worden. Toch beslisten de kijkers dat Mathias en Nicky niet mee mochten naar de halve finale van 'Sterren op de Dansvloer', die vanavond rechtstreeks wordt uitgezonden.
Speciale dansdemonstratie door het juniorenkoppel Koen en Bčnoe
In deze halve finale van 'Sterren op de Dansvloer' worden de 10-jarige Koen Bijsterveld en de 10-jarige Bčnoe Verspaandonk op de dansvloer gevraagd. Dit juniorenpaar behaalde op 6 januari 2007 de 1ste plaats in Standard en de 2de plaatst in Latin op het Kampioenschap in Nederland. Koen en Bčnoe geven vanavond een demonstratie van de chachacha en de jive.
Catherine Moerkerke & Pascal, Marlčne de Wouters & Arend en Pieter Loridon & Daisy staan opnieuw voor de loodzware opdracht om twee keer te schitteren op de dansvloer. Elk koppel moet een standard- en een latin-dans demonstreren, die ze nog niet eerder in de wedstrijd brachten en bijgevolg vanaf nul hebben moeten inoefenen. Alle BV's en hun danspartners voelen de druk stijgen terwijl de vermoeidheid genadeloos hard toeslaat.
Pieter Loridon & Daisy moeten sensueel uit de hoek komen
De tango en de rumba zijn de opgelegde dansen van Pieter Loridon en zijn danspartner Daisy. Bij beide dansen is het belangrijk om sensueel uit de hoek te komen. Bij de rumba moeten de dansers het spel van aantrekken en afstoten tussen man en vrouw overtuigend brengen. Tijdens de tango moeten ze ook dramatiek in hun houding en danspassen leggen.
Rijven Catherine Moerkerke & Pascal hun eerste 10 binnen?
Catherine Moerkerke en haar danspartner Pascal hebben de snelle quickstep en de nog snellere jive in hun dansboekje staan. Tijdens de quickstep komt het er voor het duo op aan om als het ware elegant op hete kolen te dansen en vrolijkheid uit te stralen. De jive vereist het betere heupenwerk en ferme uithalen met de knieën.
Van het ene uiterste in het andere voor Marlčne de Wouters & Arend
Marlčne de Wouters en haar danspartner Arend hebben de supersnelle jive en de trage slow foxtrot op hun programma staan. De slow foxtrot lijkt kinderspel, maar is de moeilijkste van alle ballroomdansen. De dansers moeten immers op de langzame maat van de muziek hun elegante bewegingen perfect onder controle houden.
Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus beoordelen in de studio voor de zevende week op rij de dansprestaties. Ook de kijkers thuis hebben nog altijd een stem in het kapittel en bepalen uiteindelijk welke 2 koppels een ticket voor de finale krijgen.
De live-band, o.l.v. Steve Willaert en met X Factor-finalist Ivann en zijn mama Nadia als vocalisten, streelt zoals altijd de trommelvliezen met knappe arrangementen en classics die in een modern jasje worden gestopt:
- Pieter Loridon en Daisy dansen de tango op "Cell block tango" van Cathérine Zeta Jones en de rumba op "Don't ever go" van Reborn.
- Catherine Moerkerke en Pascal dansen de quickstep op "Sparkling diamonds" van Nicole Kidman en de jive op "Reet Petite" van Jackie Wilson.
- Marlčne de Wouters en Arend dansen de slow foxtrot op "Theme from New York" van Frank Sinatra en de jive op "Blue suede shoes" van Elvis Presley.
'Sterren op de Dansvloer', vrijdag 2 maart om 21.20 uur op VTM.
Wie danst de finale? Maak je keuze en stem in onze TV-Visie Poll.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 2007
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Het aftellen kan beginnen: 'Boer zoekt vrouw' komt eraan!
- 'Taskmaster' krijgt tweede seizoen in 2027
- Kijkcijfers: woensdag 28 oktober 2026
- 'Liefde voor Muziek' breekt met traditie en kiest voor opvallende verandering
- 'De Afspraak' loopt vanaf nu door in schoolvakanties
- Een ongeziene herfstvakantie bij Ketnet
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- 'Meldpunt Actueel': taboe op seks bij ouderen zorgt voor schrijnende situaties in de ouderenzorg
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
Kijktip van de dag

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azčre zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.
'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.
































