'Sterren Op De Dansvloer': Wie gaat naar de finale ?

donderdag 1 maart 2007

Afgelopen vrijdag dansten Catherine Moerkerke en haar danspartner Pascal een slow foxtrot om U tegen te zeggen. De professionele juryleden waren zwaar onder de indruk en beloonden het danskoppel stuk voor stuk met 9 punten. Een absoluut record.

M


arlène de Wouters kreeg eveneens felicitaties van de jury. Op amper 24 uur had ze immers samen met Arend de chachacha en de quickstep ingestudeerd, nadat haar danspartner Wim door rugproblemen verstek moest geven.

En Mathias Coppens was blij te vernemen dat hij vorderingen maakte, hoewel hij nooit een Fred Astaire zou worden. Toch beslisten de kijkers dat Mathias en Nicky niet mee mochten naar de halve finale van 'Sterren op de Dansvloer', die vanavond rechtstreeks wordt uitgezonden.

Speciale dansdemonstratie door het juniorenkoppel Koen en Bènoe

In deze halve finale van 'Sterren op de Dansvloer' worden de 10-jarige Koen Bijsterveld en de 10-jarige Bènoe Verspaandonk op de dansvloer gevraagd. Dit juniorenpaar behaalde op 6 januari 2007 de 1ste plaats in Standard en de 2de plaatst in Latin op het Kampioenschap in Nederland. Koen en Bènoe geven vanavond een demonstratie van de chachacha en de jive.

Catherine Moerkerke & Pascal, Marlène de Wouters & Arend en Pieter Loridon & Daisy staan opnieuw voor de loodzware opdracht om twee keer te schitteren op de dansvloer. Elk koppel moet een standard- en een latin-dans demonstreren, die ze nog niet eerder in de wedstrijd brachten en bijgevolg vanaf nul hebben moeten inoefenen. Alle BV's en hun danspartners voelen de druk stijgen terwijl de vermoeidheid genadeloos hard toeslaat.

Pieter Loridon & Daisy moeten sensueel uit de hoek komen

De tango en de rumba zijn de opgelegde dansen van Pieter Loridon en zijn danspartner Daisy. Bij beide dansen is het belangrijk om sensueel uit de hoek te komen. Bij de rumba moeten de dansers het spel van aantrekken en afstoten tussen man en vrouw overtuigend brengen. Tijdens de tango moeten ze ook dramatiek in hun houding en danspassen leggen.

Rijven Catherine Moerkerke & Pascal hun eerste 10 binnen?

Catherine Moerkerke en haar danspartner Pascal hebben de snelle quickstep en de nog snellere jive in hun dansboekje staan. Tijdens de quickstep komt het er voor het duo op aan om als het ware elegant op hete kolen te dansen en vrolijkheid uit te stralen. De jive vereist het betere heupenwerk en ferme uithalen met de knieën.

Van het ene uiterste in het andere voor Marlène de Wouters & Arend

Marlène de Wouters en haar danspartner Arend hebben de supersnelle jive en de trage slow foxtrot op hun programma staan. De slow foxtrot lijkt kinderspel, maar is de moeilijkste van alle ballroomdansen. De dansers moeten immers op de langzame maat van de muziek hun elegante bewegingen perfect onder controle houden.

Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus beoordelen in de studio voor de zevende week op rij de dansprestaties. Ook de kijkers thuis hebben nog altijd een stem in het kapittel en bepalen uiteindelijk welke 2 koppels een ticket voor de finale krijgen.

De live-band, o.l.v. Steve Willaert en met X Factor-finalist Ivann en zijn mama Nadia als vocalisten, streelt zoals altijd de trommelvliezen met knappe arrangementen en classics die in een modern jasje worden gestopt:

  • Pieter Loridon en Daisy dansen de tango op "Cell block tango" van Cathérine Zeta Jones en de rumba op "Don't ever go" van Reborn.
  • Catherine Moerkerke en Pascal dansen de quickstep op "Sparkling diamonds" van Nicole Kidman en de jive op "Reet Petite" van Jackie Wilson.
  • Marlène de Wouters en Arend dansen de slow foxtrot op "Theme from New York" van Frank Sinatra en de jive op "Blue suede shoes" van Elvis Presley.

'Sterren op de Dansvloer', vrijdag 2 maart om 21.20 uur op VTM.

Wie danst de finale? Maak je keuze en stem in onze TV-Visie Poll.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

In de slotaflevering reist Alice naar Spanje op zoek naar de wortels van het Romeinse rijk. Om de macht te grijpen over de Middellandse Zee moesten de Romeinen eerst afrekenen met de Carthagers - een volk waarvan de ware identiteit pas dit jaar werd onthuld dankzij baanbrekend DNA-onderzoek. Van de ruïnes van Tarragona tot het indrukwekkende Romeinse theater van Cartagena ontmoet Alice archeologen en historici die haar reis naar een onverwacht ontroerend einde brengen.

'Roman Empire by Train', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    Niks te zien
    23:38
    Eurodreams
  • 22:10
    Our Friend
    00:10
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:35
    Telefacts Zomer
    23:25
    Ik Weet Er Alles Van!
  • 22:50
    Brick Mansions
    00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 23:05
    Looking Glass
    00:55
    S.W.A.T.
  • 23:00
    Muse: Live At Rome Olympic Stadium
    00:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 23:10
    ER
    00:00
    Suits
  • 22:50
    Chez Bompa Lawijt
    23:25
    'Allo 'Allo!
  • 22:40
    Blind Gekocht
    00:00
    Oogappels
  • 22:25
    Best Medicine
    23:30
    Friends
  • 22:55
    The Wheel of Time
    00:10
    NCIS: Los Angeles
  • 22:45
    Komen Eten
    23:45
    Love It or List It
  • 23:15
    CSI: Crime Scene Investigation
    00:05
    Cold Case
  • 23:20
    Z-Nieuws
    23:31
    Z-Beurs
  • 23:19
    Het perfecte terras
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Lekker Messy
    23:25
    Becoming Meewis
  • 22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 23:20
    The Resident
    00:10
    Burn Notice
  • 23:10
    NOS Journaal Laat
    23:35
    Goedenavond Nederland
  • 23:10
    De Joodse wereld: In de ban van Spinoza
    00:05
    De Nachtzoen
  • 23:10
    Yorkshire Air 999
    00:00
    Meiden die rijden