'Sterren op de Dansvloer: warming up' dagelijks na 'Het Nieuws'

zondag 21 maart 2010

Het vierde seizoen van 'Sterren op de Dansvloer'gaat op vrijdag 26 maart 2010 in première. Uitgezonderd de openingsshow wordt in elke aflevering afscheid genomen van één dansduo, wat maakt dat we op vrijdag 28 mei 2010 weten wie de opvolgers zijn van Dina Tersago & Wim Gevaert, Pieter Loridon & Daisy Croes, en Antony Arandia & Leila Akcelik of de winnaars van de vorige edities. Om alvast in de stemming te komen, brengt vtm deze week iedere avond een 'warming up', vlak na 'Het Nieuws'.

In dit vierde seizoen van ‘Sterren op de Dansvloer’ wordt de lat van bij de start hoog gelegd, want zelfs in de openingsshow worden de dansparen twee keer op de dansvloer gevraagd. Ze mogen één keer als duo de dansvloer inpalmen en worden dan uitgenodigd voor een ‘relay’ of estafette. De dansparen lossen elkaar na 30 seconden af en moeten met de goeie passen kunnen inpikken, terwijl het orkest gewoon verder speelt. Voor de deskundige jury en de kijkers is de ‘relay’ een uitgelezen kans om het niveau en de uitstraling van de dansparen te beoordelen en te vergelijken.


In de week die voorafgaat aan de 1ste liveshow worden de kijkers in ‘Sterren op de Dansvloer, warming up’ al ondergedompeld in de aanstekelijke sfeer van het programma. Van maandag 22 tot donderdag 25 maart 2010 stelt Dina Tersago, winnares van de eerste editie, de 10 bekende persoonlijkheden voor die vanaf vrijdag 26 maart 2010 de dansvloer
onveilig maken.

Op vrijdag 26 maart 2010 om 19.45 uur neemt Dina ons mee achter de schermen van het glamoureus programma en meet de spanning onder de kandidaten en hun professionele danspartners, net voor de start van de 1ste liveshow.

'Sterren op de Dansvloer: warming up', vanaf maandag 22 maart, iedere werkdag om 19.45 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 2010 (vtm)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Floor' - Bruno Wyndaele (VTM)

In deze finale wordt het hard tegen hard tussen de laatste twaalf kandidaten. De hoofdprijs ligt binnen handbereik, maar slechts één kandidaat kan het ultieme quizduel winnen en het prijzengeld mee naar huis nemen. Wie wint het tweede seizoen van 'The Floor'?

'The Floor', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:20
    Van Vlees en Bloed
    22:10
    Loslopend wild
  • 20:00
    Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    01:02
    Het weer
  • 21:00
    Sporza: boksen
    00:00
    Geen uitzending
  • 22:00
    Philippe Geubels - Droog
    23:20
    Sergio Over De Grens
  • 20:30
    Bad Boys for Life
    22:50
    Max Payne
  • 20:25
    Mean Girls
    22:30
    Scary Movie
  • 21:30
    Ultimate Police Interceptors
    22:30
    The Night House
  • 21:20
    S.W.A.T.
    00:30
    Suits
  • 21:55
    Nonkel Jef
    22:25
    De Planckaerts
  • 21:15
    Blind Gekocht
    22:35
    Kopen Of Slopen?
  • 22:05
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 20:35
    Space Jam: A New Legacy
    22:40
    The Specialist
  • 21:25
    The Real Housewives of Amsterdam
    22:35
    Paradise Hotel
  • 22:05
    He's Not Worth Dying For
  • 22:03
    Trends Talk
    22:37
    CEO van mijn leven
  • 22:07
    Tooldokter
    22:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 22:00
    Becoming Meewis
    22:40
    De Smaaktoerist
  • 21:00
    Foyle's War
  • 21:55
    Bob's Burgers
  • 21:25
    Christel de Laat: En door!?
    23:00
    NOS Studio Sport
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Dit is de Week
  • 22:05
    Pacifica.
    23:35
    First Dates