'Sterren Op De Dansvloer': van 4 naar 3

Op vrijdag 23 februari 2007 staan Catherine Moerkerke, Marlène de Wouters, Mathias Coppens en Pieter Loridon voor de loodzware opdracht om zich dansend een weg te banen naar de halve finale van 'Sterren op de Dansvloer'.
A
lle BV's en hun professionele danspartners worden in deze liveshow twee keer op de dansvloer gevraagd, elk voor een standard- en een latin-dans die ze nog niet eerder in de wedstrijd hebben gebracht.
In het dansboekje van Mathias Coppens en Nicky en van Catherine Moerkerke en Pascal staan de slow foxtrot en de chachacha. De slow foxtrot lijkt kinderspel, maar is de moeilijkste van alle ballroomdansen. De dansers moeten immers op de langzame maat van de muziek hun elegante bewegingen perfect onder controle houden. De chachacha is vooral een ondeugende dans met het betere heup- en billenwerk, en veel synchrone en parallelle bewegingen. Toch raken de dansers mekaar nauwelijks aan. Ingehouden passie dus.
- Mathias Coppens & Nicky dansen de slow foxtrot op 'Orange coloured sky' van Natalia en de chachacha op 'Ain't no other man' van Christina Aguillera.
- Catherine Moerkerke & Pascal dansen de slow foxtrot op 'Moondance' van Michael Buble en de chachacha op 'Daddy' van Della Reese.
- Marlène de Wouters en Wim hebben de chachacha en de quickstep op hun programma staan. Tijdens de quickstep komt het er voor het duo op aan om als het ware elegant op hete kolen te dansen en vrolijkheid uit te stralen. Hopelijk hebben Marlène en Wim sterke enkels, want naast de sprongen staan snel bewegen en draaien centraal bij deze standard-dans.
- Marlène de Wouters & Wim dansen de chachacha op 'Baila Moreno' van Zucchero en de quickstep op 'Wonderwall' van Paul Anka.
- Pieter Loridon en Daisy moeten de paso doble en de Engelse wals dansen. Tijdens de Engelse was moeten ze zich van hun meest romantische kant tonen en harmonieus en gratieus over de dansvloer glijden. Bij de paso doble is dramatiek het codewoord. Trotse wandelpassen op de hielen, gestamp met de voeten en fijne handbewegingen maken deze dans compleet.
- Pieter Loridon & Daisy dansen de paso doble op 'Viva! Paso Doble' en de Engelse wals op 'I belong to you' van Eros Ramazotti.
De dansprestaties worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen door gemiddeld 1.022.627 kijkers thuis en in de studio beoordeeld door Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Zij kijken met haviksogen toe, noteren elke misstap en nemen tijdens hun beoordeling geen blad voor de mond om dan tijdens het moment suprême hun punten te geven.
Op de webstek van 'Sterren op de Dansvloer' kan je terecht voor interviews, achtergrondinfo bij de danskoppels en dansstijlen, fotogalerij en reportages.
VTMText reserveert pagina 810 voor 'Sterren op de Dansvloer'. En iWatch, de on demand-service van VTM, biedt o.a. elke show aan om te herbekijken, samen met '101 Vragen' aan de BV's of hun leukste momenten uit het VTM-archief.
'Sterren Op De Dansvloer', vrijdag 23 februari om 21.20 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 2007
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Michaël Moens, finalist van ‘De Mol’ 2024, overleden
- Froukje, Dione de Graaff, Yentl en de Boer, Loes Luca en Fidan Ekiz in 'Opium op Oerol'
- Laatste week om je kans te wagen: schrijf je nu in voor 'De Mol' 2027
- Dit zijn de WK-afspraken van de Rode Duivels bij Sporza: wanneer België in actie komt
- VTM zoekt kandidaten voor nieuw seizoen van ‘Huis Gemaakt’
- Ontdek de zomerprogrammering van de Proximus-zenders
- Zoete triomfen en bittere teleurstellingen in 'The Great British Bake Off'
- Maandag in 'Close Up': Kho Liang Ie, ontwerper van zijn tijd
- 'Dagelijkse Kost' sluit het seizoen in schoonheid af aan de Belgische kust
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling
Kijktip van de dag

Luna en Kyra gaan de strijd aan. Ingrid maakt zich zorgen om een patiënte met onverklaarbare buikpijn. Milo belandt in een hachelijke situatie en kan zijn ziekte niet langer verborgen houden.
'Medisch Centrum West', om 21.05 uur op VTM.
































