'Sterren Op De Dansvloer': van 4 naar 3

woensdag 21 februari 2007

Op vrijdag 23 februari 2007 staan Catherine Moerkerke, Marlène de Wouters, Mathias Coppens en Pieter Loridon voor de loodzware opdracht om zich dansend een weg te banen naar de halve finale van 'Sterren op de Dansvloer'.

A


lle BV's en hun professionele danspartners worden in deze liveshow twee keer op de dansvloer gevraagd, elk voor een standard- en een latin-dans die ze nog niet eerder in de wedstrijd hebben gebracht.

In het dansboekje van Mathias Coppens en Nicky en van Catherine Moerkerke en Pascal staan de slow foxtrot en de chachacha. De slow foxtrot lijkt kinderspel, maar is de moeilijkste van alle ballroomdansen. De dansers moeten immers op de langzame maat van de muziek hun elegante bewegingen perfect onder controle houden. De chachacha is vooral een ondeugende dans met het betere heup- en billenwerk, en veel synchrone en parallelle bewegingen. Toch raken de dansers mekaar nauwelijks aan. Ingehouden passie dus.

- Mathias Coppens & Nicky dansen de slow foxtrot op 'Orange coloured sky' van Natalia en de chachacha op 'Ain't no other man' van Christina Aguillera.

- Catherine Moerkerke & Pascal dansen de slow foxtrot op 'Moondance' van Michael Buble en de chachacha op 'Daddy' van Della Reese.

- Marlène de Wouters en Wim hebben de chachacha en de quickstep op hun programma staan. Tijdens de quickstep komt het er voor het duo op aan om als het ware elegant op hete kolen te dansen en vrolijkheid uit te stralen. Hopelijk hebben Marlène en Wim sterke enkels, want naast de sprongen staan snel bewegen en draaien centraal bij deze standard-dans.

- Marlène de Wouters & Wim dansen de chachacha op 'Baila Moreno' van Zucchero en de quickstep op 'Wonderwall' van Paul Anka.

- Pieter Loridon en Daisy moeten de paso doble en de Engelse wals dansen. Tijdens de Engelse was moeten ze zich van hun meest romantische kant tonen en harmonieus en gratieus over de dansvloer glijden. Bij de paso doble is dramatiek het codewoord. Trotse wandelpassen op de hielen, gestamp met de voeten en fijne handbewegingen maken deze dans compleet.

- Pieter Loridon & Daisy dansen de paso doble op 'Viva! Paso Doble' en de Engelse wals op 'I belong to you' van Eros Ramazotti.

De dansprestaties worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen door gemiddeld 1.022.627 kijkers thuis en in de studio beoordeeld door Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Zij kijken met haviksogen toe, noteren elke misstap en nemen tijdens hun beoordeling geen blad voor de mond om dan tijdens het moment suprême hun punten te geven.

Op de webstek van 'Sterren op de Dansvloer' kan je terecht voor interviews, achtergrondinfo bij de danskoppels en dansstijlen, fotogalerij en reportages.

VTMText reserveert pagina 810 voor 'Sterren op de Dansvloer'. En iWatch, de on demand-service van VTM, biedt o.a. elke show aan om te herbekijken, samen met '101 Vragen' aan de BV's of hun leukste momenten uit het VTM-archief.

'Sterren Op De Dansvloer', vrijdag 23 februari om 21.20 uur op VTM.

DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 2007

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Het is 1976. De zomer is heet en zwoel. Ondertussen draait het terras van café De sportvriend op volle toeren. Willy baat dat café al jaren uit, samen met zijn middelste zoon Achiel. Zijn oudste zoon Arthur is vooral bezig met muziek en probeert door te breken met zijn rockbandje. Maar Willy's hoop is vooral gevestigd op zijn jongste zoon en oogappel Albert. Hij zou dit jaar de kermiskoers wel eens kunnen winnen. Maar dan komt de mysterieuze Barbara in het dorp wonen.

'Vergeet Barbara', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:25
    For the record
    01:44
    Het weer (laat)
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:25
    Single Bells
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:05
    Crank: High Voltage
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:50
    Yellowjackets
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:30
    The Bridge on the River Kwai
    07:00
    Willy
  • 23:35
    Four Christmases and a Wedding
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:50
    The X-Files
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:15
    Zijn Daar Geen Beelden Van?
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:00
    Criminal Minds
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:20
    The Blind Side
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:15
    Unwrapping Christmas: Tina's Miracle
  • 00:15
    CSI: Vegas
    06:35
    Cold Case
  • 21:36
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:16
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 23:55
    Loïc zot van koken weekmenu
    06:20
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 23:50
    Outrageous
    01:20
    Midsomer Murders
  • 00:00
    Saint Pierre
    06:10
    Below Deck Mediterranean
  • 23:30
    An Evening With Elton John and Brandi Carlile
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:50
    Crime: Bergerac
    01:25
    Nieuwsuur
  • 00:05
    NPO Radio 2 Top 2000
    06:00
    Wordt aangekondigd