'Sterren Op De Dansvloer': van 4 naar 3

Op vrijdag 23 februari 2007 staan Catherine Moerkerke, Marlène de Wouters, Mathias Coppens en Pieter Loridon voor de loodzware opdracht om zich dansend een weg te banen naar de halve finale van 'Sterren op de Dansvloer'.
A
lle BV's en hun professionele danspartners worden in deze liveshow twee keer op de dansvloer gevraagd, elk voor een standard- en een latin-dans die ze nog niet eerder in de wedstrijd hebben gebracht.
In het dansboekje van Mathias Coppens en Nicky en van Catherine Moerkerke en Pascal staan de slow foxtrot en de chachacha. De slow foxtrot lijkt kinderspel, maar is de moeilijkste van alle ballroomdansen. De dansers moeten immers op de langzame maat van de muziek hun elegante bewegingen perfect onder controle houden. De chachacha is vooral een ondeugende dans met het betere heup- en billenwerk, en veel synchrone en parallelle bewegingen. Toch raken de dansers mekaar nauwelijks aan. Ingehouden passie dus.
- Mathias Coppens & Nicky dansen de slow foxtrot op 'Orange coloured sky' van Natalia en de chachacha op 'Ain't no other man' van Christina Aguillera.
- Catherine Moerkerke & Pascal dansen de slow foxtrot op 'Moondance' van Michael Buble en de chachacha op 'Daddy' van Della Reese.
- Marlène de Wouters en Wim hebben de chachacha en de quickstep op hun programma staan. Tijdens de quickstep komt het er voor het duo op aan om als het ware elegant op hete kolen te dansen en vrolijkheid uit te stralen. Hopelijk hebben Marlène en Wim sterke enkels, want naast de sprongen staan snel bewegen en draaien centraal bij deze standard-dans.
- Marlène de Wouters & Wim dansen de chachacha op 'Baila Moreno' van Zucchero en de quickstep op 'Wonderwall' van Paul Anka.
- Pieter Loridon en Daisy moeten de paso doble en de Engelse wals dansen. Tijdens de Engelse was moeten ze zich van hun meest romantische kant tonen en harmonieus en gratieus over de dansvloer glijden. Bij de paso doble is dramatiek het codewoord. Trotse wandelpassen op de hielen, gestamp met de voeten en fijne handbewegingen maken deze dans compleet.
- Pieter Loridon & Daisy dansen de paso doble op 'Viva! Paso Doble' en de Engelse wals op 'I belong to you' van Eros Ramazotti.
De dansprestaties worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen door gemiddeld 1.022.627 kijkers thuis en in de studio beoordeeld door Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Zij kijken met haviksogen toe, noteren elke misstap en nemen tijdens hun beoordeling geen blad voor de mond om dan tijdens het moment suprême hun punten te geven.
Op de webstek van 'Sterren op de Dansvloer' kan je terecht voor interviews, achtergrondinfo bij de danskoppels en dansstijlen, fotogalerij en reportages.
VTMText reserveert pagina 810 voor 'Sterren op de Dansvloer'. En iWatch, de on demand-service van VTM, biedt o.a. elke show aan om te herbekijken, samen met '101 Vragen' aan de BV's of hun leukste momenten uit het VTM-archief.
'Sterren Op De Dansvloer', vrijdag 23 februari om 21.20 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer 2007
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Belgian Cat Julie Vanloo nieuwste naam van 'Het Huis'
- Pijnlijke misser in 'De Verraders': eerste verbanning treft bondgenoot, Ruben Van Gucht stemt op zichzelf
- Ruben Van Gucht maakt het opnieuw bont in 'De Verraders': 'Hij wil slimmer zijn dan het spel'
- Jolien Roets presenteert 'Naked Attraction Vlaanderen': naakt daten zonder filters op Streamz
- Wetsvoorstel voor hervorming landelijke publieke omroep ingediend
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Wereldberoemde kip Curry krijgt concurrentie: baasje Jo keert terug naar 'Got Talent' met hond Bo
- 'Het Uur van de Wolf' over Gene Wilder
- Cartoonito introduceert 'Dino Ranch: Eilandverkenners'
- Deze onderwerpen brengt 'Radar' maandag onder de aandacht
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Na 56 uur radio: Ender Scholtens zat in De Wekker XL
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd!
Kijktip van de dag

De koppels groeien dichter naar elkaar toe tijdens hun huwelijksreis in Zuid-Tirol. Elke deelt een belangrijk geheim met Denzel. Marjan en Mattias praten over hun relatie, terwijl Hyndi Valentin uitdaagt. Ellen en Matti hervinden hun speelsheid.
'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.
































