'Sterren Op De Dansvloer' alle duo's moeten 2 x dansen

donderdag 16 februari 2006

Op vrijdag 17 februari 2006 staan Dina Tersago, Evi Hanssen, Natalia en Gilles De Bilde voor de loodzware opdracht om zich dansend een weg te banen naar de halve finale van "Sterren op de Dansvloer".

A


lle BV's en hun professionele danspartners worden in deze liveshow twee keer op de dansvloer gevraagd, elk voor een standaard- en een latin-dans die ze nog niet eerder in de wedstrijd hebben gebracht.

In het dansboekje van Dina Tersago en Wim staan de slow foxtrot en de jive. De slow foxtrot lijkt kinderspel, maar is de moeilijkste van alle ballroomdansen. De dansers moeten immers op de langzame maat van de muziek hun elegante bewegingen perfect onder controle houden. Bij de jive zijn dan weer schokkende heupbewegingen en felle, snelle uithalen met de knieën een must. En daar zou voor Dina wel eens het schoentje kunnen wringen, want zij kampte vorige week al met een pijnlijke blauwe knie…

Evi Hanssen en haar danspartner Guy, en Gilles De Bilde en zijn danspartner Martine hebben beiden de rumba en de tango op hun programma staan. Bij beide dansen is het belangrijk om passievol uit de hoek te komen. Bij de rumba moeten de dansers het spel van aantrekken en afstoten tussen man en vrouw overtuigend brengen. Tijdens de tango moeten ze ook dramatiek in hun houding en danspassen leggen: arrogante poses, scherpe hoofdbewegingen en korte, snelle bewegingen zijn dan ook een must.

Natalia en haar danspartner Pascal moeten de rumba en de Engelse wals dansen. Tijdens de Engelse wals moeten Natalia en Pascal zich van hun meest romantische kant tonen en harmonieus en gratieus over de dansvloer glijden. De bewegingen zijn dan ook rond en zacht, maar door het voortdurend rijzen en dalen en het vele draaien is de Engelse wals zeer afmattend en fysiek zwaar.

De dansprestaties worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen door gemiddeld 1.160.800 kijkers thuis en in de studio beoordeeld door Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Zij kijken met haviksogen toe, noteren elke misstap en nemen tijdens hun beoordeling geen blad voor de mond om dan tijdens het moment suprême hun punten te geven.

'Sterren Op de dansvloer', vrijdag 17 februari om 21.15 uur op VTM.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Billie heeft een gitaar gekregen voor zijn verjaardag en heeft een bandje opgericht met Saartje. Boma werpt zich op als manager. Billie en Saartje moeten van school een BV interviewen, en Billie heeft Jan Leyers uitgenodigd. Boma vindt dit een goede gelegenheid om professioneel advies te vragen. De dames zijn in alle staten door het nakende bezoek. Carmens frituur heeft niet genoeg meer te doen. Er moet dringend naar nieuwe klanten worden gezocht.

'FC De Kampioenen', om 20.15 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 aan zee
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Zomerbeelden
    06:00
    Radio 2 Zomerweekend
  • 09:00
    Jungle Beat: The Movie
    04:55
    Geen uitzending
  • 09:30
    LEGO Friends: The Next Chapter
    02:00
    Geen uitzending
  • 00:50
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Geen uitzending
  • 09:25
    Geen uitzending
    15:35
    La Brea
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 09:00
    Geen uitzending
    08:15
    De kunstenaar
  • 09:25
    Manifest
    02:20
    Geen uitzending
  • 07:50
    Lethal Weapon 2
    02:25
    Pawn Stars
  • 09:20
    Hello Goodbye
    02:00
    Big Miracles
  • 09:20
    World's Most Evil Killers
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:30
    De Branche-Expert
    05:55
    Sixties To Six
  • 08:50
    Lekker Messy
    02:05
    Karola's Kitchen
  • 09:35
    Midsomer Murders
    03:00
    Father Brown
  • 09:30
    American Housewife
    02:40
    Below Deck
  • 09:30
    NOS Journaal
    06:15
    Nederland in Beweging
  • 09:30
    Zentijd
    08:00
    Hello Goodbye
  • 09:35
    Pingu in de stad
    02:40
    Sluipschutters