'Sterren Op De Dansvloer' alle duo's moeten 2 x dansen

Op vrijdag 17 februari 2006 staan Dina Tersago, Evi Hanssen, Natalia en Gilles De Bilde voor de loodzware opdracht om zich dansend een weg te banen naar de halve finale van "Sterren op de Dansvloer".
A
lle BV's en hun professionele danspartners worden in deze liveshow twee keer op de dansvloer gevraagd, elk voor een standaard- en een latin-dans die ze nog niet eerder in de wedstrijd hebben gebracht.
In het dansboekje van Dina Tersago en Wim staan de slow foxtrot en de jive. De slow foxtrot lijkt kinderspel, maar is de moeilijkste van alle ballroomdansen. De dansers moeten immers op de langzame maat van de muziek hun elegante bewegingen perfect onder controle houden. Bij de jive zijn dan weer schokkende heupbewegingen en felle, snelle uithalen met de knieën een must. En daar zou voor Dina wel eens het schoentje kunnen wringen, want zij kampte vorige week al met een pijnlijke blauwe knie…
Evi Hanssen en haar danspartner Guy, en Gilles De Bilde en zijn danspartner Martine hebben beiden de rumba en de tango op hun programma staan. Bij beide dansen is het belangrijk om passievol uit de hoek te komen. Bij de rumba moeten de dansers het spel van aantrekken en afstoten tussen man en vrouw overtuigend brengen. Tijdens de tango moeten ze ook dramatiek in hun houding en danspassen leggen: arrogante poses, scherpe hoofdbewegingen en korte, snelle bewegingen zijn dan ook een must.
Natalia en haar danspartner Pascal moeten de rumba en de Engelse wals dansen. Tijdens de Engelse wals moeten Natalia en Pascal zich van hun meest romantische kant tonen en harmonieus en gratieus over de dansvloer glijden. De bewegingen zijn dan ook rond en zacht, maar door het voortdurend rijzen en dalen en het vele draaien is de Engelse wals zeer afmattend en fysiek zwaar.
De dansprestaties worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen door gemiddeld 1.160.800 kijkers thuis en in de studio beoordeeld door Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Zij kijken met haviksogen toe, noteren elke misstap en nemen tijdens hun beoordeling geen blad voor de mond om dan tijdens het moment suprême hun punten te geven.
'Sterren Op de dansvloer', vrijdag 17 februari om 21.15 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Voor wie alvast wil voorproeven: dit zijn de eerste beelden van 'Heel Holland Bakt'
- Kijkcijfers: 23, 24 en 25 oktober 2026
- Nieuw seizoen van '90 Day: Hunt For Love' op TLC
- Sven Kockelmann wint 'Sonja Barend Award 2026' met spraakmakend interview met Dick Schoof
- ‘Is ’t Gelukt?’: Spannende finale met Stephanie Planckaert en Annemie Struyf, maar wie kroont zich tot winnaar?
- Karen Damen gaat helemaal op in emotionele act tijdens halve finale van 'Got Talent'
- 'Het Huis' met Jelle Cleymans: 'Op feestjes was ik altijd die onnozelaar van Ketnet'
- Vlammende tartaar en koude douche in 'Mijn Restaurant'
- Dinsdag in 'Focus': een gekweekt lapje huid als behandeling bij brandwonden
- Dit is nieuw bij RTL in november
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs'
Kijktip van de dag

De jury bezoekt en eet bij de duo's in Halle, Mechelen en Oostende. Intussen brengen de klanten voor het eerst hun stem uit en delen ze hun ongezouten commentaar. Wie maakt de beste indruk?
'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.
































