'Sterren Op De Dansvloer' alle duo's moeten 2 x dansen

Op vrijdag 17 februari 2006 staan Dina Tersago, Evi Hanssen, Natalia en Gilles De Bilde voor de loodzware opdracht om zich dansend een weg te banen naar de halve finale van "Sterren op de Dansvloer".
A
lle BV's en hun professionele danspartners worden in deze liveshow twee keer op de dansvloer gevraagd, elk voor een standaard- en een latin-dans die ze nog niet eerder in de wedstrijd hebben gebracht.
In het dansboekje van Dina Tersago en Wim staan de slow foxtrot en de jive. De slow foxtrot lijkt kinderspel, maar is de moeilijkste van alle ballroomdansen. De dansers moeten immers op de langzame maat van de muziek hun elegante bewegingen perfect onder controle houden. Bij de jive zijn dan weer schokkende heupbewegingen en felle, snelle uithalen met de knieën een must. En daar zou voor Dina wel eens het schoentje kunnen wringen, want zij kampte vorige week al met een pijnlijke blauwe knie…
Evi Hanssen en haar danspartner Guy, en Gilles De Bilde en zijn danspartner Martine hebben beiden de rumba en de tango op hun programma staan. Bij beide dansen is het belangrijk om passievol uit de hoek te komen. Bij de rumba moeten de dansers het spel van aantrekken en afstoten tussen man en vrouw overtuigend brengen. Tijdens de tango moeten ze ook dramatiek in hun houding en danspassen leggen: arrogante poses, scherpe hoofdbewegingen en korte, snelle bewegingen zijn dan ook een must.
Natalia en haar danspartner Pascal moeten de rumba en de Engelse wals dansen. Tijdens de Engelse wals moeten Natalia en Pascal zich van hun meest romantische kant tonen en harmonieus en gratieus over de dansvloer glijden. De bewegingen zijn dan ook rond en zacht, maar door het voortdurend rijzen en dalen en het vele draaien is de Engelse wals zeer afmattend en fysiek zwaar.
De dansprestaties worden naar goede gewoonte gewikt en gewogen door gemiddeld 1.160.800 kijkers thuis en in de studio beoordeeld door Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus. Zij kijken met haviksogen toe, noteren elke misstap en nemen tijdens hun beoordeling geen blad voor de mond om dan tijdens het moment suprême hun punten te geven.
'Sterren Op de dansvloer', vrijdag 17 februari om 21.15 uur op VTM.
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit is 'De Mol' 2026! Grote finale lost het mysterie eindelijk op
- Froukje, Dione de Graaff, Yentl en de Boer, Loes Luca en Fidan Ekiz in 'Opium op Oerol'
- 'Vandaag Inside' en 'De Oranjezomer' verhuizen tijdelijk naar het zonnige Curaçao
- 'Hunted VIPS' is maandag terug op NPO 1
- VRT dreigt met boycot Eurovisiesongfestival : 'Kans klein dat we volgend jaar een artiest afvaardigen'
- Marijn Kuipers vertelt openhartig over haar eetstoornis in documentaire
- 'Blauw' maandag over complexe dilemma's en actie bij het arrestatieteam
- 'Radar' maandag over de gas-exit, energiedrankjes en gevolgen toeslagenaffaire
- 'Close Up' maandag over Ai Weiwei's opera 'Turandot'
- Dit kookt Jeroen Meus deze week in 'Dagelijkse Kost'
Multimedia SPOTLIGHT
-
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen'
Kijktip van de dag

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.
'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.
































