'Sterren op de Dansvloer' : De halve finale

Afgelopen vrijdag dansten Evi Hanssen en Guy Jottay een rumba om U tegen te zeggen. De professionele juryleden waren zwaar onder de indruk en beloonden het danskoppel stuk voor stuk met 9 punten. Een absoluut record.
M
aar ondanks de felicitaties van de jury beslisten de kijkers dat Evi en Guy niet mee mochten naar de halve finale van 'Sterren op de Dansvloer', die vanavond rechtstreeks wordt uitgezonden.
In de halve finale van 'Sterren op de Dansvloer' staan Dina Tersago & Wim, Gilles De Bilde & Martine, en Natalia & Pascal opnieuw voor de loodzware opdracht om twee keer te schitteren op de dansvloer. Elk koppel moet een standaard- en een latin-dans brengen, die ze nog niet eerder in de wedstrijd dansten en bijgevolg vanaf nul hebben moeten inoefenen.
Alle BV's en hun professionele danspartners voelen de druk stijgen en daar staat tegenover dat de vermoeidheid genadeloos hard toeslaat. Dina Tersago is afgelopen weekend geveld door buikgriep en heeft tot woensdag het bed moeten houden. Het is dan ook zeer de vraag of het haar alsnog zal lukken om de quickstep en de chachaha-passen onder de knie te krijgen en er te staan tijdens deze halve finale van "Sterren op de Dansvloer".
De Engelse wals en de paso doble zijn de opgelegde dansen van Gilles De Bilde en zijn danspartner Martine. Het is geen geheim dat de standaard-dansen de sportieve gentleman-danser niet echt liggen, maar de romantische Engelse wals vindt hij gewoonweg slaapverwekkend. Hopelijk valt daar tijdens de liveshow niets van te merken. Voor de paso doble moeten Gilles en Martine de dansvloer omtoveren tot een Spaanse corrida en hun choreografie kruiden met flink wat flamenco.
De paso doble staat ook in het dansboekje van Natalia en haar danspartner Pascal. Als standaard-dans brengen zij de tango en moeten zij op de hielen wandelen, wiegen tijdens het draaien en ondertussen dramatische poses aannemen. En net daar zou voor de vrolijke lachbek Natalia wel eens het schoentje kunnen wringen…
Anouchka Balsing, Rony Daelmans, Jan Geerts en Davy Brocatus beoordelen in de studio voor de zevende week op rij de dansprestaties. Ook de kijkers thuis hebben nog altijd een stem in het kapittel en bepalen uiteindelijk welke 2 koppels een ticket voor de finale krijgen.
De live-band, o.l.v. Steve Willaert en met X Factor-finalist Ivann en zijn mama Nadia als vocalisten, streelt zoals altijd de trommelvliezen met knappe arrangementen en classics die in een modern jasje worden gestopt.
Op de webstek van "Sterren op de Dansvloer" kan u terecht voor o.a. interviews, achtergrondinfo bij de danskoppels en dansstijlen, fotogalerij, reportages.
'Sterren op De Dansvloer', vrijdag 24 februari om 21.15 uur op VTM.
DOSSIER: Sterren op de Dansvloer (VTM)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Pole to Pole with Will Smith' zondag nieuw op National Geographic
- Kijk de nieuwe politiedramaserie 'ALPHA 00' op NPO 3
- Dan keert 'Sturm der Liebe' terug op VTM GOLD
- Axelle Red ontvangt Lifetime Achievement Award en treedt op tijdens de MIA's
- Ziggo en Ajax verbinden fans en clubiconen in nieuwe uitvoering van 'Dit is mijn club'
- Ziggo Sport pakt groots uit voor de Marokkaanse Afrika Cup-finale
- Petra De Sutter leert vertragen in 'De Columbus'
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- '3 Op Reis' trekt verder door Zweden
- Buitenlandminister David van Weel bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
- 'De Lach van JOE' is terug!
Multimedia SPOTLIGHT
-
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X' -
Elodie Gabias leert het vakjargon van urologie in 'Een Echte Job' -
Vanaf maandag is 'Florentina' je nieuwe afspraak bij VTM -
Aster in 'Bestemming X': 'Dit zijn mijn twee finalisten'
Kijktip van de dag

De vijftienjarige Lara werd geboren in een mannelijk lichaam, maar wil als meisje door het leven gaan. Haar dagelijkse leven bestaat uit het innemen van hormoonremmers en wachten op vrouwelijke hormoontherapie en de operatie die uiteindelijk haar geslacht zal afstemmen op haar identiteit. Ondertussen streeft ze haar droom na: ballerina worden.
'Girl', film uit 2018 van Lukas Dhont met oa. Victor Polster, om 20.30 uur op Play.
































