Start nieuwe reeks 'Boer zkt Vrouw': wie krijgt de meeste brieven?

zondag 29 augustus 2010

In de lente gaf Dina Tersago de aftrap voor het zesde seizoen van 'Boer zkt Vrouw'. Gemiddeld 929.249 Vlamingen maakten kennis met 10 sympathieke vrijgezelle boeren die zich stuk voor stuk met hart en ziel inzetten voor hun landbouwbedrijf. Allen hopen ze om via het programma een levenspartner te vinden die samen met hen een mooie toekomst wil opbouwen.

De kijker ontmoette in de startaflevering verschillende persoonlijkheden uit alle leeftijdscategorieën. De jongste boer uit deze reeks is Damien (24) en de oudste is schapenmelker Willy (49). Ook boer Gert (28), die in het Amerikaanse Saint Louis een boerderij met 4.000 koeien runt, sprong meteen in het oog. Dit seizoen is er ook opnieuw een vrouw van de partij. Martine (34) gaat niet op zoek naar een vrouw, zoals Conny vorig jaar, maar naar haar prins op het witte paard.


De 9 boeren en de sympathieke boerin hebben alvast één ding gemeen: ze zijn hun vrijgezellenbestaan beu en ze dromen hardop van een gezelliger leven met twee.

Op maandag 30 augustus 2010 bezorgt Dina honderden brieven, enkele postpakketten en originele liefdesmails aan de vrijgezelle boeren. De sympathieke gastvrouw geeft hiermee de aftrap voor het romantisch parcours. Ze bezoekt alle vrijgezellen op hun boerderij en iedereen kijkt vol spanning uit naar het aantal brieven en e-mails. Bij elk van de 10 boeren overheerst hetzelfde gevoel: hebben ze voldoende brieven ontvangen om verder te mogen gaan in het programma? Het zijn immers enkel de vijf boeren met de meeste post die op de voet zullen worden gevolgd tijdens hun zoektocht naar de ware liefde. Samen met vrienden en familie maken de vijf geselecteerde boeren al meteen een selectie van de personen die ze graag willen ontmoeten tijdens de speeddate van volgende week.

‘Boer zkt Vrouw’, maandag 30 augustus om 20.40 uur op vtm.


DOSSIER: Najaar 2010: alle plannen, alle zenders!

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.

'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:45
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:50
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 02:15
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:50
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 02:00
    De Tafel van Gert
    02:35
    De Tafel van de Week
  • 02:15
    Neighbours: A New Chapter
    02:10
    Geen uitzending
  • 01:10
    MIDMID
    03:20
    Geen uitzending
  • 02:15
    Geen uitzending
    02:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 01:25
    Geen uitzending
    02:10
    CSI: Miami
  • 02:05
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 02:30
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 02:25
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    02:15
    Tot op de Graat
  • 02:30
    Blue Lights
    02:05
    Douglas is Cancelled
  • 02:25
    Cougar Town
    02:35
    Blowing LA
  • 02:10
    NOS Journaal met gebarentaal
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:40
    Nieuwsuur
    02:05
    Buitenhof
  • 02:15
    NPO Doc: F*ck Drugs
    02:40
    NOS Studio Sport