Staf wordt illusionist 'Staf Coppensfield' in 'Dat Belooft Voor Later'

dinsdag 14 april 2020

Staf Coppens serveert morgen, woensdag 15 april om 20.35 uur bij VTM, in 'Dat Belooft Voor Later' een stevige, maar speciale maaltijd van VTM-kok Loïc Van Impe aan Marie-Jo (7 jaar, Staden), Gijs (5 jaar, Peer) en Amélie (7 jaar, Aardooie).

De gerechten van het driegangenmenu? Zeewierballetjes in tomatensaus, hamburgers met meelwormen en snoepjes van sprinkhanen. 'Gaan de mensen van de toekomst, onze drie kinderen in dit geval, het eten van de toekomst wel lusten? Dat gaan we testen.' Als het hen lukt om van elk gerecht te proeven, mogen ze een dessert kiezen uit de rijkgevulde tafel.


In zijn eigen 'Staf-Lab' wil Staf weten of er kleine MacGyvers in de drie kinderen zitten. Hij test het logisch denken en de nieuwsgierigheid van Gijs, Marie-Jo en Amélie met twee proeven. Het eerste experiment is de proefbuis-badeend. 'Als ik het sleuteltje met daaraan een badeend in de proefbuis gooi, hoe krijgen onze drie helden dat sleuteltje er dan uit? Wetende dat ze de sleutel nodig hebben om de kast te openen waarin een taart voor hen klaarstaat?', vertelt Staf.

Tijdens de tweede proef heeft hij nog meer lekkers in de aanbieding. 'Ze moeten het kleine, rode snoepbeertje goed in het oog houden en volgen, want het beertje zal misschien belanden onder één van de drie bekers', aldus Staf. Wanneer hij tijdens de proef de ruimte verlaat, wordt de nieuwsgierigheid van de kinderen serieus op de proef gesteld: spieken ze onder de bekers om te weten te komen waar het snoepbeertje zich schuil houdt?

Na de avonturen bij VTM keert Staf met de kinderen terug naar de oertijd. Hij neemt hen mee op uitstap naar het museum van Kunst en Geschiedenis in Brussel. Wanneer Staf per ongeluk twee poppen, die verkleed zijn als holbewoners, uit elkaar doet vallen, besluiten ze zelf de kleding aan te trekken en in de plaats van de poppen te gaan staan. Maar hoe reageren ze wanneer het robotpoppen blijken te zijn? En ze alles kunnen doen wat de gids hen opdraagt via een afstandsbediening?

In de studio van 'Dat Belooft Voor Later' krijgen Gijs, Marie-Jo en Amélie een doe-opdracht van Staf, die ze met de hulp van hun ouders proberen te volbrengen. Lukt het Gijs een LP op te zetten, Marie-Jo een kilogram snoep te balanceren en Amélie haar voornaam te typen met een typemachine en vervolgens het papier eruit te halen?

'Dat Belooft Voor Later', woensdag 15 april om 20.35 uur op VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

André probeert Luc met een geschenk aan zijn kant te krijgen. Rudy's pogingen om opnieuw een goede beenhouwer te worden, zijn niet echt succesvol. Joepie, de hond van de familie, zorgt ervoor dat Luc en Rudy een andere kant van André leren kennen.

'Van Vlees en Bloed', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:50
    Sporza: UEFA Champions League Vrouwen
    17:00
    Witse
  • 10:00
    Lentebeelden
    16:30
    Eva Longoria: Searching for Mexico
  • 14:54
    Rintje
    15:00
    Cirkelhoek
  • 14:35
    Cheers
    15:10
    Florentina
  • 14:25
    Kitchen Nightmares
    15:15
    Royally Ever After
  • 14:55
    Alita: Battle Angel
    16:55
    9-1-1
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:25
    Baywatch Hawaii
  • 09:05
    Geen uitzending
    15:55
    Murder in a Small Town
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 14:40
    Friends
    16:20
    Huizenjagers
  • 14:20
    NCIS
    22:45
    Criminal Minds
  • 14:15
    Pawn Stars
    15:05
    Two and a Half Men
  • 14:45
    Million Dollar Listing Los Angeles
    16:20
    Chateau Meiland
  • 14:50
    Snapped
    16:35
    World's Most Evil Killers
  • 14:57
    Business Branding
    15:07
    Z-Weekoverzicht
  • 14:40
    Red de meubelen
    15:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:45
    Het Weekmenu
    15:30
    De Dagschotel
  • 14:55
    Beyond Paradise
    16:00
    Father Brown
  • 14:30
    Scrubs
    15:25
    Station 19
  • 14:15
    Over Mijn Lijk
    15:15
    Het Familiediner
  • 14:40
    De vrouwen van ..
    15:22
    EO Metterdaad
  • 14:50
    Zwabber
    15:35
    Hitler heeft mijn roze konijn gestolen