Staf loopt Halve Marathon des Sables… op kippenkruiden, in 'Camping Coppens'

donderdag 19 september 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

In de derde aflevering van 'Camping Coppens' laat Staf de camping én Zweden achter om mee te lopen met de Halve Marathon des Sables. Oftewel: één van de meest extreme loopwedstrijden ter wereld, dwars door de Jordaanse woestijn.

Dat doet hij niet alleen, wel samen met zijn beste vriend Thijs en Per, Stafs sportieve soulmate. In de verzengende hitte, met kippenkruiden in plaats van een bouillonblokje in zijn drinkwater en ondanks de aanmoediging van zijn gezelschap, heeft Staf het moeilijk. Hopelijk kan een telefoontje naar het thuisfront hem wat oppeppen.

Bekijk hier de preview:




Of Staf de loodzware loopwedstrijd uitloopt, ontdek je vanavond om 20u40 in 'Camping Coppens' bij VTM en bij VTM GO.




Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Michiel laat zich niet tegenhouden door progeria, ook al stelt zijn gezondheid hem steeds meer op de proef. Een gesprek over zijn hart doet hem nadenken over de toekomst. Amber bouwt aan haar droom en bloeit open tijdens de repetities van een musical.

'How to Be Alive: Amber en Michiel', om 21.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus