Staf Coppens met klein hartje naar Rio De Janeiro

Vorige zaterdag zag dierenliefhebbend Vlaanderen hoe de enorme fascinatie voor wild life van Staf Coppens en zijn teamleden hen voor het eerst buiten de landsgrenzen leidde.
Ook in de elfde aflevering zoekt het 'Wild van Dieren'-team andere oorden op. Dit keer nemen Staf en zijn gepassioneerde dierenvrienden de kijker mee naar de wondere wereld van de exotische wilde dieren op het Zuid-Amerikaanse continent.
Ditmaal zijn het fotograaf-bioloog Frank en alternatieve safariman Koen die Staf meenemen. Dolenthousiast trekken de drie mannen naar het bruisende Rio de Janeiro in Brazilië: het walhalla van elke dierenliefhebber. In een ver verleden was deze miljoenenstad nog Atlantisch regenwoud. Vandaag doet het Wild van Dieren-team de test: Hoeveel jungle blijft er nog over in de dolle drukte van deze frivole stad? Staf is er al snel van overtuigd dat de wilde dieren in alle kleuren, maten en vormen er alleszins behoorlijk hun best doen.
Tot voor kort linkte Staf Rio de Janeiro niet eens aan wild life: 'Brazilië heb ik altijd gassocieerd met wilde dieren, maar Rio de Janeiro eigenlijk niet. En toch zijn wij er heen gegaan op zoek naar wild life, elk op onze eigen manier.' De weg die Staf in Rio bewandelt, is onder meer die richting de kaaimannen. Hij kreeg van Koen de opdracht om een close up te maken van deze gevaarlijke krokodil. Uiteraard neemt Staf zijn opdracht ernstig en dus waagt hij, weliswaar met een klein hartje, zijn kans.
Ondertussen leeft Koen zich uit op het beroemdste strand ter wereld: Copa Cabana. Tijdens zijn alternatieve safari vindt hij er naast de gekende zeester ook een zeekomkommer, een beestje dat ondanks zijn naam noch aan een dier, noch aan een komkommer doet denken…
Frank zoekt en vindt intussen wild dierenspektakel in insectenformaat in Rio. Het duurt echter niet lang vooraleer hij de drukke stad laat voor wat ze is. Hij wacht niet langer op zijn teamgenoten en reist al alleen verder naar het Amazonewoud. Het lijkt Franks natuurlijke habitat wel: 'De Amazone is voor mij de meest geliefkoosde plek op aarde. Nergens vind je zoveel verschillende diersoorten als hier.' Van de eindeloze hoeveelheid exotische dieren die er leven, brengt hij een selectie in beeld met zijn magische macrolens.
'Wild van Dieren', zaterdag 11 mei om 19.45 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VTM verschuift 'Ik Weet Er Alles Van' naar late avond na tegenvallende kijkcijfers
- Afscheid van Michiel maandag 17 augustus live te volgen
- Kijkcijfers: donderdag 13 augustus 2026
- Natassia Van Kerkvoorde stapt onverwacht uit ‘The Real Housewives of Antwerp’: 'De juiste keuze op dit moment'
- Naaktkalender Grannies brengt 39.300 euro op voor Hersenstichting
- 'Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen' zaterdag op NPO 1
- Een eigenwijze bewoonster zet de boel op stelten in 'Taakstraf'
- CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien'
- Documentaire 'De Indische tafel' op de dag van de Nationale Indië-herdenking te zien
- Zo trapt Ziggo Sport het nieuwe voetbalseizoen af
- Nostalgie zet volop in op muziek, persoonlijkheid en nostalgie in het najaar 2026
- Qmusic trapt 'Het Foute Uur' een half uur vroeger af
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf Theater aan de Parade in Den Bosch
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Luistercijfers: JOE groeit sterk in juli, Qmusic blijft absolute marktleider
Multimedia SPOTLIGHT
-
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning
Kijktip van de dag

Sam en Molly zijn een gelukkig getrouwd koppel en dolverliefd als een stelletje tieners. Wanneer ze op een avond naar hun appartement terugwandelen, wordt Sam vermoord door een dief. Sams geest blijft echter verder leven. Hij beseft dat zijn dood geen toeval was. Hij wil zijn vrouw Molly waarschuwen voor het gevaar dat ook haar bedreigt, maar als geest kan hij de levenden niet bereiken. Hij probeert vervolgens te communiceren via Oda Mae Brown, een helderziende die niet eens beseft dat ze over bovennatuurlijke gaven beschikt.
'Ghost', film uit 1990 met oa. Patrick Swayze, om 20.35 uur op Play.




































