Staf Coppens met klein hartje naar Rio De Janeiro

Vorige zaterdag zag dierenliefhebbend Vlaanderen hoe de enorme fascinatie voor wild life van Staf Coppens en zijn teamleden hen voor het eerst buiten de landsgrenzen leidde.
Ook in de elfde aflevering zoekt het 'Wild van Dieren'-team andere oorden op. Dit keer nemen Staf en zijn gepassioneerde dierenvrienden de kijker mee naar de wondere wereld van de exotische wilde dieren op het Zuid-Amerikaanse continent.
Ditmaal zijn het fotograaf-bioloog Frank en alternatieve safariman Koen die Staf meenemen. Dolenthousiast trekken de drie mannen naar het bruisende Rio de Janeiro in Brazilië: het walhalla van elke dierenliefhebber. In een ver verleden was deze miljoenenstad nog Atlantisch regenwoud. Vandaag doet het Wild van Dieren-team de test: Hoeveel jungle blijft er nog over in de dolle drukte van deze frivole stad? Staf is er al snel van overtuigd dat de wilde dieren in alle kleuren, maten en vormen er alleszins behoorlijk hun best doen.
Tot voor kort linkte Staf Rio de Janeiro niet eens aan wild life: 'Brazilië heb ik altijd gassocieerd met wilde dieren, maar Rio de Janeiro eigenlijk niet. En toch zijn wij er heen gegaan op zoek naar wild life, elk op onze eigen manier.' De weg die Staf in Rio bewandelt, is onder meer die richting de kaaimannen. Hij kreeg van Koen de opdracht om een close up te maken van deze gevaarlijke krokodil. Uiteraard neemt Staf zijn opdracht ernstig en dus waagt hij, weliswaar met een klein hartje, zijn kans.
Ondertussen leeft Koen zich uit op het beroemdste strand ter wereld: Copa Cabana. Tijdens zijn alternatieve safari vindt hij er naast de gekende zeester ook een zeekomkommer, een beestje dat ondanks zijn naam noch aan een dier, noch aan een komkommer doet denken…
Frank zoekt en vindt intussen wild dierenspektakel in insectenformaat in Rio. Het duurt echter niet lang vooraleer hij de drukke stad laat voor wat ze is. Hij wacht niet langer op zijn teamgenoten en reist al alleen verder naar het Amazonewoud. Het lijkt Franks natuurlijke habitat wel: 'De Amazone is voor mij de meest geliefkoosde plek op aarde. Nergens vind je zoveel verschillende diersoorten als hier.' Van de eindeloze hoeveelheid exotische dieren die er leven, brengt hij een selectie in beeld met zijn magische macrolens.
'Wild van Dieren', zaterdag 11 mei om 19.45 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Zondag Matchdag': Carl Dircksens brengt voetbalsamenvattingen terug naar Play
- Duizenden kilometers, één eindstreep: deze koppels gaan de strijd aan in 'Race Across The World'?
- Kijkcijfers: dinsdag 25 augustus 2026
- De Belgen uit 'Jade en de Belgen' maken kennis met hun kersverse host: 'Who the f*ck is Jade Mintjens?'
- Zalmsperma, slakkenslijm en grote dromen in de eerste aflevering van 'Knokke Tof'
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit is het maandmenu van 24Kitchen
- Ontdek wat er in september op STAR Channel te zien is
- Van geraffineerde misleiding tot mysterieuze vakantieverdwijningen: nieuw op Crime+Investigation in september
- Dit zijn de 800 favoriete 80s-hits van de JOE-luisteraar
- TOP vernieuwt najaarsprogrammering met nieuwe ochtend- en avondshows
- Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint… een nieuwe thuis zonder verhuis'
- Sebastiaan Ockhuysen trapt weekend af met nieuwe 'BVO Show' op NPO 3FM
- Rani De Coninck stopt met avondspits bij JOE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE'
Kijktip van de dag

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.
'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.




































