'Stadion' is terug met voetbal van de bovenste plank uit binnen- en buitenland

zaterdag 9 september 2017

'Stadion' is terug bij VTM. Vanaf 10 september focust het volledige vernieuwde nieuwsmagazine elke zondag om 18.10 uur op het beste voetbal uit zowel binnen- als buitenland.

Maarten Breckx brengt de laatste updates uit de wereld van het voetbal. Zo volgt hij in de aanloop naar het WK in Rusland  de Rode Duivels bij hun clubs, hij staat stil bij de prestaties van Europese toppers zoals Barcelona, Real Madrid, Paris Saint-Germain of Juventus en er is natuurlijk veel voetbalnieuws uit eigen land. 


Kris Hoflack, algemeen Hoofdredacteur VTM NIEUWS: ''Stadion' is een sterk merk en een referentie bij de voetballiefhebber. De nieuwe Stadion is opgebouwd rond 3 basiswaarden: de Rode Duivels, de ploegen van de Champions League en de voetbalactualiteit uit ons land. Kortom: voortaan gaan we voor het allerbeste voetbal ter wereld.'

Peter Denruyter, chef Sport VTM NIEUWS: 'We willen in één magazine het beste van het nationale en internationale voetbal brengen. Daarom hebben we ook beslist om ons op één uitzending van 'Stadion' te focussen. Elke zondag krijgt de voetbalfan dus al om 18.10 uur het voetbalnieuws mooi samengevat. De uitzending die we later op de avond planden, valt weg. We gaan voor één gebalde uitzending.'

Maarten wordt in de studio bijgestaan door huisanalisten Jan Boskamp, Aad de Mos, Gilles De Bilde en andere straffe voetbalmannen. Zij geven hun ongezouten, professionele mening over de markante gebeurtenissen in de voetbalwereld.

Maarten Breckx, sportanker VTM NIEUWS: 'We hebben de voorbije jaren iets opgebouwd met Stadion en we blijven gewoon keihard verder werken. Voor het laatste voetbalnieuws en de beste, meest kritische duiding zit de kijker bij 'Stadion' nog altijd perfect.'

Rode Duivels vanaf 2018 in zee met VTM
Hoe doen de Belgen het bij hun club in het buitenland? En wat staat er hen te wachten bij de nationale ploeg? De Rode Duivels staan dit najaar meer dan ooit centraal in 'Stadion'. Vanaf september 2018 tot en met juni 2022 zullen er ook maar liefst 40 Rode Duivels-wedstrijden exclusief te zien zijn bij VTM en uitgebreid geanalyseerd worden in 'Stadion'. Het gaat meer bepaald om de kwalificatiewedstrijden voor het Europees Kampioenschap van 2020 en de Europese kwalificatiewedstrijden voor het Wereldkampioenschap van 2022 in Qatar. Ook de vriendschappelijke duels van de Rode Duivels van diezelfde periode en de 'UEFA Nations League' - een gloednieuw landentornooi waarin de Rode Duivels het zullen opnemen tegen de grootste Europese voetballanden - zijn live te zien bij VTM.

'Stadion' met Maarten Breckx, vanaf zondag 10 september om 18.10 uur op VTM.


DOSSIER: Najaar 2017: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Een Echte Job' - Bart Appeltans (VTM)

De stagiairs ronden hun eerste, intense week af: Bart staat oog in oog met een oude bekende als patiënte, Aaron verzorgt een zware hoofdwonde en krijgt een levensles, Siska raakt emotioneel bij een ziek kind en William ploetert in de keuken.

'Een Echte Job', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:00
    De week van Karrewiet met VGT
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    09:00
    Winterbeelden
  • 07:05
    Sarah zingt
    07:00
    Sam & Julia
  • 06:50
    Hallo K3
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 03:05
    Geen uitzending
    07:15
    De alarmcentrale: pech onderweg
  • 06:00
    Qmusic
    11:50
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:00
    Geen uitzending
    15:05
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    09:00
    Geen uitzending
  • 06:45
    Grey's Anatomy
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:45
    See
  • 06:30
    The Real Housewives of Beverly Hills
    12:45
    Embarrassing Bodies
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:20
    Vanished: The Lucie Blackman Mystery
  • 04:15
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Mijn tuin
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 06:40
    Chris Cooks Cymru
    06:45
    Bon Appetit
  • 07:00
    Death in Paradise
    08:00
    Midsomer Murders
  • 06:50
    Zombie House Flipping
    12:45
    Storage Wars
  • 07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
    13:00
    NOS Journaal
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    13:00
    NOS Journaal
  • 07:04
    Zin in Zappelin
    12:55
    Saïd & Anna