Speciaal verzoek van YouTuber Jordy aan makelaar Matti in 'Costa Belgica'

zondag 31 januari 2021

Op maandag 1 februari om 21.40 uur krijgen de makelaars van 'Costa Belgica' bij VTM 2 een aantal bijzondere verzoeken van hun klanten.

Influencer en YouTube-fenomeen Jordy (21) uit Herentals, alias MojoOnPC, kon als eerste Vlaming op meer dan 1 miljoen abonnees rekenen. Drie jaar geleden kocht hij een huis in Spanje, maar dat heeft te veel inkijk. Hij is op zoek naar een werk-mansion én een privéwoonst en heeft hier in totaal € 1.200.000 voor over. Jordy klopt aan bij makelaar Matti van Global Spain in Torrevieja.


Het eerste pand telt 6 slaapkamers, 5 badkamers en 2 zwembaden zodat werk en privé perfect gecombineerd kunnen worden. Maar dat lijkt niet te volstaan voor Jordy. Zijn oog valt op een berg die naast de nieuwbouwwoning staat: 'Dat zou ideaal zijn: daarboven op die berg! Kan daar niet gebouwd worden?' Matti belt met de constructeur en heeft verrassend nieuws voor Jordy.


Makelaars Katleen en Johan runnen sinds 2003 Immo Cobat in Calpe. Ria en Luc uit Meerhout zijn al anderhalf jaar op zoek naar een woning in het zuiden en hebben al een vijftigtal panden gezien. Ze zijn dus best wel kieskeurig en geen gemakkelijke klanten voor Katleen, maar moeilijk gaat ook en ze heeft alvast drie panden voor hen in de aanbieding.

Danny van vastgoedkantoor Sunny Home Spain in La Nucía is naast makelaar ook kunstschilder. Na een huisbezoek met klanten Christine en Patrick trekt hij met zijn vrouw Sabine naar de doe-het-zelfzaak om de nieuwe galerij 'Sunny Home'-proof te maken. Het koppel komt perfect overeen qua smaak en Danny geeft toe: 'De meeste plannen worden gemaakt in ons bad. Samen een uurtje brainstormen in de warmte en de damp.'

De afleveringen van 'Costa Belgica' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Costa Belgica', maandag 1 februari om 21.40 uur bij VTM 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Andy reist naar Boekarest om te shoppen en vergelijkt de prijzen met Dina in België. Wie komt het goedkoopst uit? Daarnaast test hij of duurdere diesel echt langer meegaat en Dina doet onderzoek naar kale mannen.

'Ze Zeggen Dat', om 21.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:20
    Chateau Planckaert
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:25
    1776: American Independence
    19:10
    Ruben langs de Zuid-Chinese Zee
  • 18:45
    Athleticus Aquatic Games
    18:50
    #LikeMe
  • 18:15
    De Kotmadam
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:25
    De Planckaerts
    19:00
    Home and Away
  • 18:35
    Superstore
    19:05
    The Simpsons
  • 18:45
    All New Traffic Cops
    20:35
    Sharknado 2: The Second One
  • 18:30
    ER
    19:15
    24
  • 18:45
    Bompa
    19:15
    De keuken van Sofie
  • 18:30
    Blind Gekocht
    19:35
    De Verhulstjes Saint-Tropez
  • 17:55
    The Rookie
    19:45
    FBI: International
  • 18:40
    Storage Wars
    19:40
    Highway Thru Hell
  • 18:15
    Sort Your Life Out
    19:30
    The Block Australia
  • 17:50
    Murdered at First Sight
    18:50
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:29
    De perfecte badkamer
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:20
    Meesterlijke Klassiekers
    18:50
    Open Vuur
  • 18:00
    Death in Paradise
    19:05
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 18:30
    EenVandaag
    18:55
    Max Skûtsje Journaal
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:45
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal