Speciaal verzoek van YouTuber Jordy aan makelaar Matti in 'Costa Belgica'

zondag 31 januari 2021

Op maandag 1 februari om 21.40 uur krijgen de makelaars van 'Costa Belgica' bij VTM 2 een aantal bijzondere verzoeken van hun klanten.

Influencer en YouTube-fenomeen Jordy (21) uit Herentals, alias MojoOnPC, kon als eerste Vlaming op meer dan 1 miljoen abonnees rekenen. Drie jaar geleden kocht hij een huis in Spanje, maar dat heeft te veel inkijk. Hij is op zoek naar een werk-mansion én een privéwoonst en heeft hier in totaal € 1.200.000 voor over. Jordy klopt aan bij makelaar Matti van Global Spain in Torrevieja.


Het eerste pand telt 6 slaapkamers, 5 badkamers en 2 zwembaden zodat werk en privé perfect gecombineerd kunnen worden. Maar dat lijkt niet te volstaan voor Jordy. Zijn oog valt op een berg die naast de nieuwbouwwoning staat: 'Dat zou ideaal zijn: daarboven op die berg! Kan daar niet gebouwd worden?' Matti belt met de constructeur en heeft verrassend nieuws voor Jordy.


Makelaars Katleen en Johan runnen sinds 2003 Immo Cobat in Calpe. Ria en Luc uit Meerhout zijn al anderhalf jaar op zoek naar een woning in het zuiden en hebben al een vijftigtal panden gezien. Ze zijn dus best wel kieskeurig en geen gemakkelijke klanten voor Katleen, maar moeilijk gaat ook en ze heeft alvast drie panden voor hen in de aanbieding.

Danny van vastgoedkantoor Sunny Home Spain in La Nucía is naast makelaar ook kunstschilder. Na een huisbezoek met klanten Christine en Patrick trekt hij met zijn vrouw Sabine naar de doe-het-zelfzaak om de nieuwe galerij 'Sunny Home'-proof te maken. Het koppel komt perfect overeen qua smaak en Danny geeft toe: 'De meeste plannen worden gemaakt in ons bad. Samen een uurtje brainstormen in de warmte en de damp.'

De afleveringen van 'Costa Belgica' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Costa Belgica', maandag 1 februari om 21.40 uur bij VTM 2.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:20
    VRT NWS Pano
    00:02
    Eurodreams
  • 23:50
    De Verrekijkers
    00:35
    Nachtlus
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:30
    Vrederechters
    00:30
    Gooische Vrouwen
  • 22:45
    PI Haaglanden
    00:05
    America's Toughest Jails
  • 22:35
    Blackhat
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 23:35
    Most Daring
    00:30
    Police Interceptors
  • 23:35
    'Tis the Season to Be Merry
  • 23:35
    'Allo 'Allo!
  • 23:50
    De Tafel van Ruben
    02:20
    Geen uitzending
  • 23:25
    Modern Family
    00:30
    NCIS: Hawaii
  • 23:40
    Hawaii Five-0
    00:40
    See No Evil
  • 23:50
    Love It or List It
    01:00
    Masterchef USA
  • 23:15
    Strike
    00:25
    Cold Case
  • 23:50
    Z-Defensie
    00:01
    Herhalingslus
  • 23:51
    Red de meubelen
    00:00
    Oh What A Night
  • 23:10
    Becoming Meewis
    23:55
    Hidden Gems
  • 22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 23:45
    NCIS: Los Angeles
    01:35
    NCIS
  • 23:45
    Eva
    00:40
    NOS Journaal Laat
  • 23:20
    De Boeddhistische Blik
    00:15
    De Nachtzoen
  • 23:00
    Reizen Waes
    23:55
    De slimste mens