Spanning stijgt in 'Mijn Pop-uprestaurant!' voor generale repetitie

Op nog enkele decoratiestukken en de laatste likjes verf na zijn de vijf units in Antwerpen, Aalst, Brussel, Hasselt en Oostende volledig getransformeerd tot echte pop-uprestaurants.
Dat is ook nodig, want in aflevering 5 van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 31 maart staat de generale repetitie voor de deur. Het moment waarop zowel de zaal als de keuken volledig op punt moet staan.
Tijdens de testservice krijgen de duo’s, naast enkele vrienden en familieleden, ook één gastchef over de vloer. Een chef die gespecialiseerd is in hun concept. Zij zullen de generale repetitie uiterst kritisch volgen en evalueren. Voor Antwerpen en Aalst zijn dat respectievelijk Fatima Marzouki en groentenchef Frank Fol. In Brussel krijgen Miguel en Liselotte chef en expert in streetfood Tom Vandenberghe over de vloer. Sterrenchef Olivier de Vinck kreeg in 2011 de titel 'beste aspergerestaurant van de Benelux' en trekt dus richting Asparaguus in Hasselt. Vleeskok Peter Declercq proeft ten slotte van BUFF in Oostende.
In Brussel hebben Miguel en Liselotte al onmiddellijk pech. Chef Nicolas, die indruk maakte op de jury, stapt net voor de generale repetitie op. En dat terwijl Miguel echt ondersteuning nodig heeft. Hoe krijgt het duo deze tegenslag opgelost?
In Antwerpen loopt de generale repetitie behoorlijk vlot. Dat de gerechten van Mieke en Lieve niet toegelaten zijn in de meeste diëten wisten we al, maar blijkbaar is hun vlees toch wel iets té vettig. Kunnen de meisjes dit nog rechttrekken?
'Goed begonnen is half gewonnen’ is een spreekwoord dat voor Fee en Jonas wel lijkt te kloppen. Ze hebben de voorbije weken een haast feilloos parcours afgelegd. Hun paleo-concept slaat aan, nu maar hopen dat ‘hoogmoed niet voor de val komt.' Fee en Jonas proberen in Aalst alvast de hele stad voor zich te winnen en trekken de markt op met een paleo-campagne.
Juryleden Sergio Herman, Sepideh Sedaghatnia en Alex Callier hadden maar weinig positieve commentaar over voor de pop-up van Thomas en Alexia. Zij proberen zich te herpakken en vinden op het laatste moment dan toch een chef mét ervaring. De generale repetitie loopt echter niet van een leien dakje.
Ook Dries en Guus hopen op een stijgende lijn. De jury was hard, maar duidelijk voor hen. Ze doen er alles aan om zich te herpakken en zetten hun zoektocht naar de laatste personeelsleden verder. Als een mooie dame zich aanmeldt, is Guus helemaal van zijn melk. De lente is duidelijk in het land bij de Hasseltse boys. De generale repetitie dreigt echter niet vlekkeloos te verlopen, wanneer hun souschef niet komt opdagen. Bovendien willen Dries en Guus als enigen al à la carte gaan. Als dat maar goed afloopt…
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 31 maart om 20.35 uur op VTM.
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Niels Destadsbader sluit bijzondere deal met twee dealers in 'Stukken Van Mensen' en opent veiling voor het goede doel
- Nieuwe eerste keren, nieuwe chaos: KRO-NCRV-serie 'De Eerste Keer' is terug met seizoen 2
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- BBC verlengt het op 'De Verraders' gebaseerde format 'The Traitors' tot 2030
- 15 jaar na haar eerste auditie: herkent Dan Karaty deze 'So You Think You Can Dance'-kandidaat nog?
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Geert-Jan Knoops is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- 'Ik wil jou weleens Justin Bieber horen zingen': Mathieu Terryn en Laura Tesoro voegen de daad bij het woord in 'The Voice'
- Nieuwe aflevering van 'De Arbeidsvitaminen Quiz' op NPO 1
- Nieuwe 'MAX Muziekspecial': Emma Kok schittert in het Concertgebouw
- Muziek voor iedereen: AVROTROS Klassiek in actie voor Leerorkest
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Weer veel muzieknieuws zaterdag in 'FM Op 5'
- Na 12 dagen is het zover: Lize uit Tielt-Winge wint de Camper van Sven & Anke
- JOE-dj’s Coen & Sander na ruim 72 uur gevonden aan de Panelenweg in Tiel
Multimedia SPOTLIGHT
-
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'?
Kijktip van de dag

Bea en Ben lijken de perfecte match. Na een geweldige eerste date gebeurt er echter iets waardoor hun vurige aantrekkingskracht afkoelt tot het vriespunt. Dat verandert wanneer hun paden weer kruisen op een bruiloft in Australië en ze besluiten zich voor te doen als een koppel.
'Anyone But You', film uit 2023 met oa. Sydney Sweeney en Glen Powell, om 20.35 uur op VTM.




































