Spanning stijgt in 'Mijn Pop-uprestaurant!' voor generale repetitie

Op nog enkele decoratiestukken en de laatste likjes verf na zijn de vijf units in Antwerpen, Aalst, Brussel, Hasselt en Oostende volledig getransformeerd tot echte pop-uprestaurants.
Dat is ook nodig, want in aflevering 5 van 'Mijn Pop-uprestaurant!' op dinsdag 31 maart staat de generale repetitie voor de deur. Het moment waarop zowel de zaal als de keuken volledig op punt moet staan.
Tijdens de testservice krijgen de duo’s, naast enkele vrienden en familieleden, ook één gastchef over de vloer. Een chef die gespecialiseerd is in hun concept. Zij zullen de generale repetitie uiterst kritisch volgen en evalueren. Voor Antwerpen en Aalst zijn dat respectievelijk Fatima Marzouki en groentenchef Frank Fol. In Brussel krijgen Miguel en Liselotte chef en expert in streetfood Tom Vandenberghe over de vloer. Sterrenchef Olivier de Vinck kreeg in 2011 de titel 'beste aspergerestaurant van de Benelux' en trekt dus richting Asparaguus in Hasselt. Vleeskok Peter Declercq proeft ten slotte van BUFF in Oostende.
In Brussel hebben Miguel en Liselotte al onmiddellijk pech. Chef Nicolas, die indruk maakte op de jury, stapt net voor de generale repetitie op. En dat terwijl Miguel echt ondersteuning nodig heeft. Hoe krijgt het duo deze tegenslag opgelost?
In Antwerpen loopt de generale repetitie behoorlijk vlot. Dat de gerechten van Mieke en Lieve niet toegelaten zijn in de meeste diëten wisten we al, maar blijkbaar is hun vlees toch wel iets té vettig. Kunnen de meisjes dit nog rechttrekken?
'Goed begonnen is half gewonnen’ is een spreekwoord dat voor Fee en Jonas wel lijkt te kloppen. Ze hebben de voorbije weken een haast feilloos parcours afgelegd. Hun paleo-concept slaat aan, nu maar hopen dat ‘hoogmoed niet voor de val komt.' Fee en Jonas proberen in Aalst alvast de hele stad voor zich te winnen en trekken de markt op met een paleo-campagne.
Juryleden Sergio Herman, Sepideh Sedaghatnia en Alex Callier hadden maar weinig positieve commentaar over voor de pop-up van Thomas en Alexia. Zij proberen zich te herpakken en vinden op het laatste moment dan toch een chef mét ervaring. De generale repetitie loopt echter niet van een leien dakje.
Ook Dries en Guus hopen op een stijgende lijn. De jury was hard, maar duidelijk voor hen. Ze doen er alles aan om zich te herpakken en zetten hun zoektocht naar de laatste personeelsleden verder. Als een mooie dame zich aanmeldt, is Guus helemaal van zijn melk. De lente is duidelijk in het land bij de Hasseltse boys. De generale repetitie dreigt echter niet vlekkeloos te verlopen, wanneer hun souschef niet komt opdagen. Bovendien willen Dries en Guus als enigen al à la carte gaan. Als dat maar goed afloopt…
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 31 maart om 20.35 uur op VTM.
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: woensdag 15 april 2026
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Kijkcijfers: maandag 13 en dinsdag 14 april 2026
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- Vrijdag in 'Nomaden': 'Destination Ghana – Pim'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz
Kijktip van de dag

Nadat zijn ouders voor zijn ogen worden neergeschoten door een overvaller, wordt miljonairszoon Bruce Wayne opgevangen door zijn butler Alfred. Jaren later reist de gedesillusioneerde Bruce naar Azië, waar hij in contact komt met de mysterieuze Henri Ducard, die hem opleidt tot ninja. Nadien besluit Bruce terug te keren naar Gotham City om zijn geboortestad te zuiveren van corruptie en misdaad.
'Batman Begins', film uit 2005 met oa. Christian Bale, om 20.35 uur op Play.




































