Spannend! Wie worden de vier finalisten van 'The Voice van Vlaanderen'?

donderdag 8 maart 2012

Nadat in de liveshow van vorige week de teams werden gereduceerd tot twee leden is het op vrijdag 9 maart om 20.50 tijd voor de halve finale. Op het eind van deze aflevering weten we welke vier artiesten in de finale op vrijdag 16 maart 2012 zullen dingen naar de titel van 'The Voice van Vlaanderen'.

Zoals bij elke liveshow het geval was, brengt elke kandidaat één nummer. Maar in een halve finale mag het al wat meer zijn: er staan ook vier duetten op het programma én een internationale muzikale gast.


Team Koen
Nu Dirk afscheid heeft genomen van 'The Voice', resten enkel nog Bert en Stéphanie om team Koen naar de overwinning te zingen. Bert, die vorige week hoge ogen gooide met het sfeervolle 'Into My Arms' van Nick Cave & The Bad Seeds, zingt vrijdag 'Heroes', de onverwoestbare classic van David Bowie. De nummer 1-hit 'Set Fire to the Rain' van Adèle wordt het nummer waarmee Stéphanie zich naar de finale wil zingen.

Team Jasper
De twee poulins van coach Jasper zijn Maxine en Glenn. Nadat Maxine vorige week de rockchick in zich toonde op een nummer van Foo Fighters, gooit ze het in de halve finale opnieuw over een wat rustigere boeg met 'Run, Baby, Run', één van de eerste hits van Sheryl Crow. Glenn brengt dan weer, net zoals Bert, een klassieker: 'Message in a Bottle' van The Police.

Team Alex
Joke en Iris: twee straffe madammen heeft Alex nog in zijn team aan de vooravond van de halve finale. Iris kiest voor een classic, het melancholische 'Martha' van Tom Waits. Joke brengt 'Sweet Jane' van Lou Reed en The Velvet Underground, maar in de bekendere versie van Cowboy Junkies.

Team Natalia
Ludovic trok vorige week aan het kortste eind waardoor Yass en Silke gebombardeerd weren tot de twee halve finalisten van team Natalia. Silke haalt het meisje in zich naar boven en zingt het veel gecoverde 80's anthem 'Girls Just Want to Have Fun' van Cyndi Lauper. Yass mag in deze halve finale van Natalia in zijn moedertaal zingen met 'Pour que tu m' aimes encore' van Céline Dion.

Special Guest Katie Melua
Net zoals de voorbije weken het geval was, krijgt 'The Voice van Vlaanderen' ook in de halve finale het bezoek van een internationale muzikale gast. De special guest van deze week is niemand minder dan de Brits-Georgische Katie Melua. Dankzij haar gouden stem wist ze al miljoenen platen te verkopen. Nu brengt ze in de halve finale van 'The Voice van Vlaanderen' samen met Bert haar grootste hit 'Nine Million Bicycles'. Het wordt ongetwijfeld een memorabel extra duet.

Deze week komt ook haar nieuwe album uit: 'Secret Symphony'. Daaruit brengt ze ook de eerste single, 'Better Than a Dream'. Op 20 oktober 2012 doet Katie Melua opnieuw ons land aan voor een concert in Vorst Nationaal.

Hoe ziet de afvalrace van de halve finale eruit?
In de halve finale van 'The Voice van Vlaanderen' hebben stemmend Vlaanderen en de coach even veel inspraak. Elke coach geeft immers zijn of haar eigen poulins een score op 100. Ook de stemmen van het publiek worden omgerekend in een percentage. Beide scores worden in balans gebracht en wie per team het beste resultaat behaalt, scoort een plek in de finale van 'The Voice van Vlaanderen', op vrijdag 16 maart.

De kijker kan zijn favoriet naar de finale stemmen door de voornaam van de artiest te sms'en naar 6677, met behulp van de rode knop of via de mobiele applicatie van 'The Voice van Vlaanderen'.

'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 9 maart om 20.50 uur op vtm.


DOSSIER: The Voice van Vlaanderen (vtm)

volledig dossier
TVVV

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Een zelfmoordaanslag op een westerse woonwijk in de Saudische hoofdstad Riyad eist de levens van meer dan 120 burgers. FBI-agent Ronald Fleury stelt een vijfkoppig team samen om naar Riyad te reizen en de aanslag te onderzoeken. Van de lokale autoriteiten krijgen ze echter maar vijf dagen om hun werk uit te voeren. Bovendien worden Fleury en zijn collega's vanaf dag één tegengewerkt en zijn hun levens voortdurend in gevaar.

'The Kingdom', film uit 2007 met oa. Jamie Foxx, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:20
    Villa Politica
    00:55
    VRT NWS laat
  • 23:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 21:30
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:10
    Kan ik het ook?
    07:00
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 01:05
    Geen uitzending
    00:00
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:25
    Xena: Warrior Princess
  • 01:15
    JOE XMAS
    23:55
    A Christmas in Switzerland
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:45
    SOS Piet
  • 01:50
    De Tafel van Gert
    01:00
    Alter Ego
  • 01:50
    New Amsterdam
    00:30
    Neighbours: A New Chapter
  • 02:15
    Blue Bloods
    00:25
    MIDMID
  • 01:55
    Play kerst haardvuur 2025
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:50
    So Help Me Todd
    06:55
    Cold Case
  • 00:35
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:19
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 02:15
    A la carte
    00:50
    Hidden Gems
  • 01:40
    Inside Man
    00:35
    A Remarkable Place to Die
  • 01:45
    First Dates Australia
    06:50
    Storage Wars
  • 02:00
    EenVandaag
    00:35
    NOS Journaal
  • 01:35
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:35
    Top 2000 Quiz
    05:40
    Raad eens hoeveel ik van je hou