Spannend! Wie worden de vier finalisten van 'The Voice van Vlaanderen'?

Nadat in de liveshow van vorige week de teams werden gereduceerd tot twee leden is het op vrijdag 9 maart om 20.50 tijd voor de halve finale. Op het eind van deze aflevering weten we welke vier artiesten in de finale op vrijdag 16 maart 2012 zullen dingen naar de titel van 'The Voice van Vlaanderen'.
Zoals bij elke liveshow het geval was, brengt elke kandidaat één nummer. Maar in een halve finale mag het al wat meer zijn: er staan ook vier duetten op het programma én een internationale muzikale gast.
Team Koen
Nu Dirk afscheid heeft genomen van 'The Voice', resten enkel nog Bert en Stéphanie om team Koen naar de overwinning te zingen. Bert, die vorige week hoge ogen gooide met het sfeervolle 'Into My Arms' van Nick Cave & The Bad Seeds, zingt vrijdag 'Heroes', de onverwoestbare classic van David Bowie. De nummer 1-hit 'Set Fire to the Rain' van Adèle wordt het nummer waarmee Stéphanie zich naar de finale wil zingen.
Team Jasper
De twee poulins van coach Jasper zijn Maxine en Glenn. Nadat Maxine vorige week de rockchick in zich toonde op een nummer van Foo Fighters, gooit ze het in de halve finale opnieuw over een wat rustigere boeg met 'Run, Baby, Run', één van de eerste hits van Sheryl Crow. Glenn brengt dan weer, net zoals Bert, een klassieker: 'Message in a Bottle' van The Police.
Team Alex
Joke en Iris: twee straffe madammen heeft Alex nog in zijn team aan de vooravond van de halve finale. Iris kiest voor een classic, het melancholische 'Martha' van Tom Waits. Joke brengt 'Sweet Jane' van Lou Reed en The Velvet Underground, maar in de bekendere versie van Cowboy Junkies.
Team Natalia
Ludovic trok vorige week aan het kortste eind waardoor Yass en Silke gebombardeerd weren tot de twee halve finalisten van team Natalia. Silke haalt het meisje in zich naar boven en zingt het veel gecoverde 80's anthem 'Girls Just Want to Have Fun' van Cyndi Lauper. Yass mag in deze halve finale van Natalia in zijn moedertaal zingen met 'Pour que tu m' aimes encore' van Céline Dion.
Special Guest Katie Melua
Net zoals de voorbije weken het geval was, krijgt 'The Voice van Vlaanderen' ook in de halve finale het bezoek van een internationale muzikale gast. De special guest van deze week is niemand minder dan de Brits-Georgische Katie Melua. Dankzij haar gouden stem wist ze al miljoenen platen te verkopen. Nu brengt ze in de halve finale van 'The Voice van Vlaanderen' samen met Bert haar grootste hit 'Nine Million Bicycles'. Het wordt ongetwijfeld een memorabel extra duet.
Deze week komt ook haar nieuwe album uit: 'Secret Symphony'. Daaruit brengt ze ook de eerste single, 'Better Than a Dream'. Op 20 oktober 2012 doet Katie Melua opnieuw ons land aan voor een concert in Vorst Nationaal.
Hoe ziet de afvalrace van de halve finale eruit?
In de halve finale van 'The Voice van Vlaanderen' hebben stemmend Vlaanderen en de coach even veel inspraak. Elke coach geeft immers zijn of haar eigen poulins een score op 100. Ook de stemmen van het publiek worden omgerekend in een percentage. Beide scores worden in balans gebracht en wie per team het beste resultaat behaalt, scoort een plek in de finale van 'The Voice van Vlaanderen', op vrijdag 16 maart.
De kijker kan zijn favoriet naar de finale stemmen door de voornaam van de artiest te sms'en naar 6677, met behulp van de rode knop of via de mobiele applicatie van 'The Voice van Vlaanderen'.
'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 9 maart om 20.50 uur op vtm.
DOSSIER: The Voice van Vlaanderen (vtm)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Fien Vermeulen nieuwe presentatrice van 'Shownieuws'
- Kijkcijfers: woensdag 1 april 2026
- Voortvluchtigen staan bij de start van 'Klopjacht' meteen oog in oog met de speurders
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in een nieuw seizoen van 'Eenmaal Andermaal'
- 'De Trein' onthult verborgen koninklijk erfgoed van Brussel-Centraal
- 'Meldpunt Actueel' over pensioencompensatie
- Ex-Mol Eline kaart mogelijke medische fouten aan bij verlies van pasgeboren kindje in 'Justice For All'
- Karine Klaassen gaat 'Op een Ander' in de Ballroom scene
- Oproep rond ernstig mishandelde vrouw in 'Opsporing Verzocht'
- Estelle Cruijff en Johnny de Mol luiden weekend in met nieuwe radioshow op Radio Noordzee
- Politiek commentator Kees Boonman stopt bij 'Nieuwsweekend'
- Unieke liveconcerten tussen de Italiaanse bergtoppen: Willy organiseert de ultieme muzikale escape
- Qmusic-ochtendshow 'Mattie & Marieke' start ruim anderhalf uur te laat door zomertijd
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren
Kijktip van de dag

Na een bizar ongeluk waarbij een jongen om het leven kwam, wordt de zeventienjarige Lucinda naar een kostschool gestuurd. Vanaf de allereerste schooldag trekt de mysterieuze en afstandelijke Daniël Grigori haar aandacht. Hij komt haar bekend voor en is de enige afleiding die ze heeft op een plek waar gsm's verboden zijn en camera's elke beweging registreren. Ze voelt zich als een magneet tot hem aangetrokken, maar ook medestudent Cam laat haar niet onberoerd.
'Fallen', film uit 2016 met oa. Jeremy Irvine, om 20.35 uur op VTM 4.




































