Soul kitchen pop-up Manil's sluit de deuren

donderdag 21 mei 2015

De kijker heeft beslist: Mieke en Lieve moeten onherroepelijk de deuren van Manil's sluiten. Voor de drie genomineerde pop-ups Brussel, Aalst en Antwerpen was het de voorbije dagen bang afwachten.

Sergio en Sepideh staken de handen uit de mouwen en kwamen de verschillende duo’s coachen. Daarnaast werd er volop promo gevoerd om zo veel mogelijk sms'en te verzamelen, maar het mocht niet baten voor de twee zussen. Op donderdagavond 21 mei draaiden zij hun allerlaatste service.


Manil's stond bekend voor zijn Soul Kitchen en liet Vlaanderen proeven van kruidige stoofpotjes en pikante sausjes in een warme en gastvrije omgeving. De zussen konden hun gasten en de kijker bekoren met hun charmes en hun origineel concept, maar de laatste dagen leken de laatste loodjes te zijn.

'We kijken echt met een zeer goed en positief gevoel terug op dit pop-up avontuur', vertellen Mieke & Lieve. 'We hebben enorm veel geleerd en het was niet altijd gemakkelijk: een restaurant runnen van a tot z, creatief koken en promo voeren. Maar het is een mooie herinnering waar we nog lang over kunnen vertellen. Ons team is een beetje familie geworden en we gaan hen enorm missen nu het afgelopen is. Nu eerst een beetje vakantie nemen en dan opnieuw plannen maken voor de toekomst!'

Manil's sluit op donderdagavond voor Mieke, Lieve en hun team, maar voor kijkend Vlaanderen blijft de pop-up nog heel even open. Vanaf dinsdag 26 mei om 18.00 uur kan er namelijk via een grote online veiling geboden worden op de inboedel van de pop-up. Heb je de voorbije weken spullen in het restaurant zien staan die ook in jouw interieur zouden passen? Wil je een blijvende herinnering aan de pittige Soul Kitchen van Lieve & Mieke overhouden? Of ben je op zoek naar het ultieme koopje? Ga dan vanaf dinsdagavond naar vtm.be, doe een bod op de verschillende items uit het restaurant en geef de inboedel uit Manil's een tweede leven.

De volgende weken zijn cruciaal voor de drie overblijvende duo’s. De finale komt nu wel heel dichtbij, op donderdag 4 juni kennen we de winnaar van 'Mijn Pop-uprestaurant!'. Benieuwd welk duo met 100.000 euro naar huis gaat. Zullen Dries en Guus van Asparaguus weldra voor de eerste keer promo moeten voeren of krijgen zij op dinsdag 26 mei de eerste finaleplaats van de jury toegekend? Zullen de Brusselse Ketjes voor een derde keer genomineerd zijn? En hoe hoog ligt de lat van Fee & Jonas in Origó?


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alles in orde!' (VRT 1)

Bij de familie Brantegem uit Aalst hebben de spullen, en dan vooral het speelgoed, het huis overgenomen. Omdat elk gezinslid een 'labeltje' heeft, slagen ze er zelf niet in om de orde en het overzicht in huis te bewaren. De confrontatie met de spullen in de loods zorgt voor een rollercoaster aan emoties, terwijl in huis alles in het werk wordt gesteld om het gezin de juiste handvatten te bieden om de uitdagingen die leven met een label met zich meebrengt, zo verteerbaar mogelijk te maken.

'Alles In Orde!', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:00
    De Zevende Dag
    00:45
    Journaallus
  • 00:05
    Nachtlus
    00:40
    90 minutes
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:20
    Geen uitzending
    06:00
    Vegesauriërs
  • 00:00
    Horrorhuurders & Huisjesmelkers
    00:15
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 00:45
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 00:40
    60 Days In
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:35
    Geen uitzending
    00:10
    Buffy the Vampire Slayer
  • 00:45
    The Golden Girls
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:15
    Playing Nice
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 23:50
    Doc
    01:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:00
    Plane
    00:35
    Bar Rescue
  • 23:55
    Bake Off Vlaanderen
    00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
  • 00:35
    C.S.I. New York
    00:15
    Family Law
  • 00:28
    CEO van mijn leven
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:41
    Zo doe je het!
    00:00
    Oh What A Night
  • 00:45
    Tot op de Graat
    00:05
    Guten Appetit
  • 00:45
    London Kills
    00:40
    Marie Antoinette
  • 00:45
    NCIS
    00:15
    The Resident
  • 00:45
    WNL op Zondag
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 00:45
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:35
    NOS Studio Sport Voetbal
    00:40
    Rundfunk: Schwalbe