Soul kitchen pop-up Manil's sluit de deuren

donderdag 21 mei 2015

De kijker heeft beslist: Mieke en Lieve moeten onherroepelijk de deuren van Manil's sluiten. Voor de drie genomineerde pop-ups Brussel, Aalst en Antwerpen was het de voorbije dagen bang afwachten.

Sergio en Sepideh staken de handen uit de mouwen en kwamen de verschillende duo’s coachen. Daarnaast werd er volop promo gevoerd om zo veel mogelijk sms'en te verzamelen, maar het mocht niet baten voor de twee zussen. Op donderdagavond 21 mei draaiden zij hun allerlaatste service.


Manil's stond bekend voor zijn Soul Kitchen en liet Vlaanderen proeven van kruidige stoofpotjes en pikante sausjes in een warme en gastvrije omgeving. De zussen konden hun gasten en de kijker bekoren met hun charmes en hun origineel concept, maar de laatste dagen leken de laatste loodjes te zijn.

'We kijken echt met een zeer goed en positief gevoel terug op dit pop-up avontuur', vertellen Mieke & Lieve. 'We hebben enorm veel geleerd en het was niet altijd gemakkelijk: een restaurant runnen van a tot z, creatief koken en promo voeren. Maar het is een mooie herinnering waar we nog lang over kunnen vertellen. Ons team is een beetje familie geworden en we gaan hen enorm missen nu het afgelopen is. Nu eerst een beetje vakantie nemen en dan opnieuw plannen maken voor de toekomst!'

Manil's sluit op donderdagavond voor Mieke, Lieve en hun team, maar voor kijkend Vlaanderen blijft de pop-up nog heel even open. Vanaf dinsdag 26 mei om 18.00 uur kan er namelijk via een grote online veiling geboden worden op de inboedel van de pop-up. Heb je de voorbije weken spullen in het restaurant zien staan die ook in jouw interieur zouden passen? Wil je een blijvende herinnering aan de pittige Soul Kitchen van Lieve & Mieke overhouden? Of ben je op zoek naar het ultieme koopje? Ga dan vanaf dinsdagavond naar vtm.be, doe een bod op de verschillende items uit het restaurant en geef de inboedel uit Manil's een tweede leven.

De volgende weken zijn cruciaal voor de drie overblijvende duo’s. De finale komt nu wel heel dichtbij, op donderdag 4 juni kennen we de winnaar van 'Mijn Pop-uprestaurant!'. Benieuwd welk duo met 100.000 euro naar huis gaat. Zullen Dries en Guus van Asparaguus weldra voor de eerste keer promo moeten voeren of krijgen zij op dinsdag 26 mei de eerste finaleplaats van de jury toegekend? Zullen de Brusselse Ketjes voor een derde keer genomineerd zijn? En hoe hoog ligt de lat van Fee & Jonas in Origó?


DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    19:45
    Homo universalis
  • 19:20
    De ideale wereld
    20:00
    Terzake
  • 19:20
    Jenny
    19:35
    De regels van Floor
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:55
    Het Weer
  • 19:00
    Blind getrouwd: Australië
    20:30
    Olympus Has Fallen
  • 19:15
    The Simpsons
    19:40
    The Big Bang Theory
  • 18:40
    Police Interceptors
    20:35
    The Last of the Mohicans
  • 19:10
    Allegiance
    20:50
    Clan
  • 19:20
    De keuken van Sofie
    19:35
    David
  • 19:05
    De Container Cup
    20:00
    De Tafel van Tine
  • 18:50
    The Rookie
    19:40
    FBI
  • 18:50
    Pawn Stars
    19:40
    Borderforce USA: The Bridges
  • 18:50
    Masterchef USA
    19:40
    Chateau Meiland
  • 18:40
    Fear Thy Neighbour
    19:35
    Snapped
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 19:16
    Zelf gedaan, goed gedaan
    19:55
    Meesterlijk speechen
  • 19:10
    Sportfood
    19:40
    Open Vuur
  • 19:10
    Hope Street
    20:05
    Hudson & Rex
  • 18:50
    Grey's Anatomy
  • 19:05
    Eva
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:15
    BinnensteBuiten
    19:55
    Rail Away
  • 19:25
    First Dates
    20:25
    Down The Road