'Sneeuwwitje' uit 1937 en 'Beauty & The Beast' bij VTM

zaterdag 28 december 2019

You are never too old for Disney! Disneyfans schrijven zondag 29 december best in hun agenda want VTM brengt die dag heel wat Disneymagie naar het scherm.

Zo kunnen kijkers om 17.10 uur genieten van de tekenfilm waar het allemaal mee begon: 'Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen'. De baanbrekende film ging in première in december 1937 en was de allereerste tekenfilm ooit die langer dan een uur duurde. Wist je trouwens dat de prins welgeteld twee minuten voorkomt in de hele film en dat sneeuwwitje in de film slechts 14 jaar is?


Kom erbij met Belle en het Beest in real-life
Naast een originele tekenfilm uit 1937 is er die dag om 19.55 uur ook een Disneyklassieker te zien die in een nieuw jasje werd gestoken: 'Beauty & The Beast'. In de remake van 2017 kruipen Emma Watson en Dan Stevens in de huid van de overbekende Disney-personages Belle en het Beest. Regisseur Bill Condon heeft gekozen om trouw te blijven aan de tekenfilm, al voerde hij enkele interessante aanpassingen door.

Disneymarathon op 29 december
De Disneydag bij VTM begint in de namiddag om 15.45 uur met 'De Drie Musketiers', een animatiefilm met Mickey Mouse, Donald Duck en Goofy in de hoofdrollen. In de spannende film voor het hele gezin dromen de drie vrienden ervan om musketier te worden. Om de avond af te sluiten is er om 22.20 uur 'Sister act II: Back in the Habit'. Zangeres Deloris, vertolkt door actrice Whoopi Goldberg, meldt zich opnieuw aan als non in het klooster als ze hoort dat de enige school in de achterstandswijk mogelijk moet sluiten.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Met Vier in Bed' (VTM)

'Met Vier in Bed' trekt naar Frankrijk, waar Anneke en Francis de deuren openen van Château Gouault-Marouteau, het 'Vakantiekasteel'. Geen klassieke luxe, maar een unieke plek vol sfeer, vintage en kamers met elk een eigen verhaal. Samen vormen ze een bijzonder duo.

'Met Vier in Bed', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    Kunnen we overeenkomen?
    23:25
    Dertigers
  • 21:30
    Triangle of Sadness
    23:52
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:15
    Telefacts Zomer
    23:15
    Chicago Med
  • 22:35
    Abduction
    00:25
    Horrorhuurders & Huisjesmelkers
  • 20:30
    The Last Duel
    23:15
    The Hunting Party
  • 22:15
    Jaws III
    00:05
    All New Traffic Cops
  • 22:40
    ER
    00:10
    Suits
  • 22:35
    Bompa
    23:05
    Keeping Up Appearances
  • 21:40
    The Grand Tour
    23:10
    Blind Gekocht
  • 22:35
    Friends
    23:40
    Modern Family
  • 20:35
    Inception
    23:15
    Leverage: Redemption
  • 22:35
    Komen Eten
    23:20
    Love It or List It
  • 22:10
    Without a Trace
    23:00
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 22:50
    Z-Beurs
    23:03
    CEO van mijn leven
  • 22:38
    De perfecte badkamer
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:35
    Toasted on wheels!
    23:00
    Lekker Messy
  • 22:00
    Unforgotten
    23:00
    The Chelsea Detective
  • 22:25
    NCIS
    00:10
    Burn Notice
  • 22:20
    Goedenavond Nederland
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Strijd der supermachten: Amerika vs China
    23:40
    De Nachtzoen
  • 22:50
    Oh, Otto!
    23:25
    De slimste mens België