Smaaktoerist Jeroen De Pauw ontdekt opnieuw de lekkerste plekjes van het land

zaterdag 2 juli 2022
Foto: njam! - © Studio 100 2022

Vanaf zondag 3 juli neemt Jeroen De Pauw je opnieuw mee op een culinaire ontdekkingsreis in eigen land. In gloednieuwe afleveringen van 'De Smaaktoerist' trekt Jeroen op zijn brommertje doorheen het land, op zoek naar de lekkerste streekproducten en de strafste verhalen van lokale producenten.

Op het einde van de dag maakt hij met zijn buit een overheerlijk gerecht klaar op de mooiste plekjes van België.


Lokale wijnen proeven, mooie landschappen doorkruisen, een praatje slaan met gepassioneerde producenten en koken met verzamelde schatten. Dat klinkt als vakantie én als muziek in de oren. In 'De Smaaktoerist 2.0' bewijst njam!-chef Jeroen De Pauw dat je daar bovendien niet ver voor hoeft te reizen: het kan gewoon allemaal op Belgische bodem want ons landje bulkt van mooie verhalen en nog mooiere streekproducten.

Over 'De Smaaktoerist 2.0'
In 'De Smaaktoerist 2.0' bezoekt Jeroen onder andere de Vlaams-Brabantse regio’s Hageland, Dijleland, Pajottenland en de Brabantse Kouters. Daar gaat de chef op bezoek bij de beste producenten en gaat hij aan de slag met heerlijke, lokaal gemaakte lekkernijen zoals Belgische kaas, groenten en fruit. Maar ook vlees en koekjes, bier en wijn mogen natuurlijk niet ontbreken!

De culinaire roadtrip zet zich voort naar de Vlaamse Ardennen waar Jeroen onder andere de meest smakelijke geitenkaas ontdekt. In de stad Oostende proeft Jeroen het product waar alle Belgen fier op zijn, ons Belgisch bier, en kookt hij met vis. Jeroen kiest een prachtige plek uit om zijn brommertje te parkeren en kookt daar zoals hij dat het liefste doet: vanuit zijn buik en zonder te veel tierlantijntjes.

Over Jeroen De Pauw
Na een opleiding aan de hotelschool van Mechelen en een voortgezette opleiding gastronomie verovert Jeroen De Pauw meteen een plaatsje in de keuken van sterrenrestaurants als ‘Comme Chez Soi’ en ‘Hof van Cleve’. Tijdens een verblijf in Aix-en-Provence leert de jonge kok de Franse keuken kennen en wijdt hij zich een tijdlang aan deze nieuwe liefde. Maar het liefst kookt hij op gevoel en met een flinke portie rock-’n-roll. Zo wordt ‘Cookie Boys’ geboren: met zijn mobiele keuken, opgeborgen in tien koffers, toerde Jeroen door Europa en verwende artiesten als Axelle Red, Tom Waits en Hooverphonic.

Na 10 jaar wou hij iets nieuws: Jeroen richtte ‘Canapé’ op. Een nieuwe horecabeleving met restaurants en een webshop waar alles draait rond aperitieven. Voor Jeroen is aperitieven het nieuwe dineren, met veel verschillende hapjes en kleine gerechtjes om te delen. Intussen kreeg hij ook algemene bekendheid als tv-kok. Sinds 2016 maakt hij deel uit van de njam!-familie en groeide hij uit tot een van de populairste chefs van Vlaanderen.


'De Smaaktoerist 2.0', vanaf zondag 3 juli elke zondag een nieuwe aflevering om 11.00, 16.00 en 23.00 uur op njam!.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Celebrity MasterChef Vlaanderen' - Donnie (Play)

De tien chefs moeten zichzelf culinair voorstellen met een verfijnde smaakbom. Geen evidentie, zeker niet met het zwaard van Damocles dat boven hun koksmutsen hangt: de zwarte pin.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:40
    Man bijt hond
    20:10
    Het weer
  • 20:00
    Terzake
    20:30
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:25
    Sporza: WK Voetbal Vrouwen Kwalificatie 2027
  • 20:00
    Familie
    20:30
    Helden van hier: Politie Aalst
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:35
    UEFA Champions League
  • 19:35
    The Big Bang Theory
    20:35
    A Knight's Tale
  • 19:35
    Police Interceptors
    20:35
    American Siege
  • 20:00
    Alert: Missing Persons Unit
    20:50
    Departure
  • 20:00
    Pa heeft een lief
    20:35
    Commissaris Roos
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 19:40
    FBI
    20:35
    Wild Cards
  • 19:40
    Borderforce USA: The Bridges
    20:35
    The First 48
  • 19:40
    Chateau Meiland
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 19:35
    Snapped
    20:30
    Killer Couples
  • 20:00
    Z-Nieuws
    20:11
    Z-Beurs
  • 20:00
    Sunset Boulevard
    20:55
    Mar10
  • 19:35
    Apero - Dining
    20:05
    Meesterlijke Klassiekers
  • 20:00
    Hudson & Rex
    21:00
    The Puzzle Lady
  • 19:45
    NCIS: Los Angeles
    20:35
    Under the Banner of Heaven
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:35
    Een vergetelijk mooie reis
  • 19:50
    Per Seconde Wijzer
    20:25
    Keurmeesters
  • 19:25
    First Dates
    20:20
    NOS Voetbal