Smaaktoerist Jeroen De Pauw ontdekt opnieuw de lekkerste plekjes van het land

Vanaf zondag 3 juli neemt Jeroen De Pauw je opnieuw mee op een culinaire ontdekkingsreis in eigen land. In gloednieuwe afleveringen van 'De Smaaktoerist' trekt Jeroen op zijn brommertje doorheen het land, op zoek naar de lekkerste streekproducten en de strafste verhalen van lokale producenten.
Op het einde van de dag maakt hij met zijn buit een overheerlijk gerecht klaar op de mooiste plekjes van België.
Lokale wijnen proeven, mooie landschappen doorkruisen, een praatje slaan met gepassioneerde producenten en koken met verzamelde schatten. Dat klinkt als vakantie én als muziek in de oren. In 'De Smaaktoerist 2.0' bewijst njam!-chef Jeroen De Pauw dat je daar bovendien niet ver voor hoeft te reizen: het kan gewoon allemaal op Belgische bodem want ons landje bulkt van mooie verhalen en nog mooiere streekproducten.
Over 'De Smaaktoerist 2.0'
In 'De Smaaktoerist 2.0' bezoekt Jeroen onder andere de Vlaams-Brabantse regio’s Hageland, Dijleland, Pajottenland en de Brabantse Kouters. Daar gaat de chef op bezoek bij de beste producenten en gaat hij aan de slag met heerlijke, lokaal gemaakte lekkernijen zoals Belgische kaas, groenten en fruit. Maar ook vlees en koekjes, bier en wijn mogen natuurlijk niet ontbreken!
De culinaire roadtrip zet zich voort naar de Vlaamse Ardennen waar Jeroen onder andere de meest smakelijke geitenkaas ontdekt. In de stad Oostende proeft Jeroen het product waar alle Belgen fier op zijn, ons Belgisch bier, en kookt hij met vis. Jeroen kiest een prachtige plek uit om zijn brommertje te parkeren en kookt daar zoals hij dat het liefste doet: vanuit zijn buik en zonder te veel tierlantijntjes.
Over Jeroen De Pauw
Na een opleiding aan de hotelschool van Mechelen en een voortgezette opleiding gastronomie verovert Jeroen De Pauw meteen een plaatsje in de keuken van sterrenrestaurants als ‘Comme Chez Soi’ en ‘Hof van Cleve’. Tijdens een verblijf in Aix-en-Provence leert de jonge kok de Franse keuken kennen en wijdt hij zich een tijdlang aan deze nieuwe liefde. Maar het liefst kookt hij op gevoel en met een flinke portie rock-’n-roll. Zo wordt ‘Cookie Boys’ geboren: met zijn mobiele keuken, opgeborgen in tien koffers, toerde Jeroen door Europa en verwende artiesten als Axelle Red, Tom Waits en Hooverphonic.
Na 10 jaar wou hij iets nieuws: Jeroen richtte ‘Canapé’ op. Een nieuwe horecabeleving met restaurants en een webshop waar alles draait rond aperitieven. Voor Jeroen is aperitieven het nieuwe dineren, met veel verschillende hapjes en kleine gerechtjes om te delen. Intussen kreeg hij ook algemene bekendheid als tv-kok. Sinds 2016 maakt hij deel uit van de njam!-familie en groeide hij uit tot een van de populairste chefs van Vlaanderen.
'De Smaaktoerist 2.0', vanaf zondag 3 juli elke zondag een nieuwe aflevering om 11.00, 16.00 en 23.00 uur op njam!.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vierhonderd NPO-medewerkers keren zich tegen Songfestivaldeelname
- BNNVARA onderhandelt over tweede seizoen van 'Wolven' ondanks tegenvallende kijkcijfers
- Proximus brengt 3e Bisou Awards naar het scherm: grootste editie ooit trekt naar Brussel
- Axel Daeseleire duikt opnieuw onder in gesloten werelden in een emotioneel vierde seizoen van 'Axel Gaat Binnen'
- ACOD kondigt hardere acties aan bij VRT na staking
- Noah wil Kürt koste wat kost weg in 'De Verraders': 'Hij is the head of the snake'
- Woensdag gaat Tine Embrechts 'In Therapie'
- Jacques Vermeire woont darmoperatie bij in 'De Operatiekamer': 'Preventie is key, laat je testen'
- Gooien Ellen en Matti de handdoek in de ring?
- 'VRT NWS Pano' onderzoekt: Overbevolkt
- Weersomstandigheden zorgen voor dag uitstel zelfstandige vliegtuiglanding JOE-dj Coen Swijnenberg
- 'Welcome to our Black Parade': Studio Brussel maakt remake van iconische videoclip van My Chemical Romance
- Spannende primeur op JOE: Coen Swijnenberg landt zelfstandig een vliegtuig
- Qmusic Foute Party grootser dan ooit: 'The Big One' gaat naar GelreDome
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bert is Faroek 2.0 in 'De Verraders' -
Ontdek de eerste beelden van de nieuwe 'Fabeltjeskrant' -
Marc Coucke spaart duo's niet in 'Mijn Restaurant' -
Een nieuwe ronde doet zijn intrede in 'Got Talent' -
Kijk vanaf vandaag naar 'Gevangenisdirecteurs' -
Alain Remue blikt terug op angstige minuten in 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Bert De Kock: 'Ik weet niet wat er gebeurde' -
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter
Kijktip van de dag

Twaalf jaar na zijn darmkanker keert Jacques Vermeire terug naar de ingreep die zijn leven veranderde. Samen met zijn chirurg blikt hij terug op de operatie en vertelt hij openhartig over de diagnose en zijn veerkracht.
'De Operatiekamer', om 21.50 uur op VTM.



































