Smaaktoerist Jeroen De Pauw ontdekt opnieuw de lekkerste plekjes van het land

Vanaf zondag 3 juli neemt Jeroen De Pauw je opnieuw mee op een culinaire ontdekkingsreis in eigen land. In gloednieuwe afleveringen van 'De Smaaktoerist' trekt Jeroen op zijn brommertje doorheen het land, op zoek naar de lekkerste streekproducten en de strafste verhalen van lokale producenten.
Op het einde van de dag maakt hij met zijn buit een overheerlijk gerecht klaar op de mooiste plekjes van België.
Lokale wijnen proeven, mooie landschappen doorkruisen, een praatje slaan met gepassioneerde producenten en koken met verzamelde schatten. Dat klinkt als vakantie én als muziek in de oren. In 'De Smaaktoerist 2.0' bewijst njam!-chef Jeroen De Pauw dat je daar bovendien niet ver voor hoeft te reizen: het kan gewoon allemaal op Belgische bodem want ons landje bulkt van mooie verhalen en nog mooiere streekproducten.
Over 'De Smaaktoerist 2.0'
In 'De Smaaktoerist 2.0' bezoekt Jeroen onder andere de Vlaams-Brabantse regio’s Hageland, Dijleland, Pajottenland en de Brabantse Kouters. Daar gaat de chef op bezoek bij de beste producenten en gaat hij aan de slag met heerlijke, lokaal gemaakte lekkernijen zoals Belgische kaas, groenten en fruit. Maar ook vlees en koekjes, bier en wijn mogen natuurlijk niet ontbreken!
De culinaire roadtrip zet zich voort naar de Vlaamse Ardennen waar Jeroen onder andere de meest smakelijke geitenkaas ontdekt. In de stad Oostende proeft Jeroen het product waar alle Belgen fier op zijn, ons Belgisch bier, en kookt hij met vis. Jeroen kiest een prachtige plek uit om zijn brommertje te parkeren en kookt daar zoals hij dat het liefste doet: vanuit zijn buik en zonder te veel tierlantijntjes.
Over Jeroen De Pauw
Na een opleiding aan de hotelschool van Mechelen en een voortgezette opleiding gastronomie verovert Jeroen De Pauw meteen een plaatsje in de keuken van sterrenrestaurants als ‘Comme Chez Soi’ en ‘Hof van Cleve’. Tijdens een verblijf in Aix-en-Provence leert de jonge kok de Franse keuken kennen en wijdt hij zich een tijdlang aan deze nieuwe liefde. Maar het liefst kookt hij op gevoel en met een flinke portie rock-’n-roll. Zo wordt ‘Cookie Boys’ geboren: met zijn mobiele keuken, opgeborgen in tien koffers, toerde Jeroen door Europa en verwende artiesten als Axelle Red, Tom Waits en Hooverphonic.
Na 10 jaar wou hij iets nieuws: Jeroen richtte ‘Canapé’ op. Een nieuwe horecabeleving met restaurants en een webshop waar alles draait rond aperitieven. Voor Jeroen is aperitieven het nieuwe dineren, met veel verschillende hapjes en kleine gerechtjes om te delen. Intussen kreeg hij ook algemene bekendheid als tv-kok. Sinds 2016 maakt hij deel uit van de njam!-familie en groeide hij uit tot een van de populairste chefs van Vlaanderen.
'De Smaaktoerist 2.0', vanaf zondag 3 juli elke zondag een nieuwe aflevering om 11.00, 16.00 en 23.00 uur op njam!.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen 'Oorlogsalbums': Philip Freriks ontrafelt vergeten oorlogsverhalen
- '3 op Reis: De reis van je leven' volgt reizigers die zelf hun grote avontuur vastleggen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice van Vlaanderen'
- Dit zie je in mei op Pickx+
- Een meimaand vol kijkplezier op Cartoonito
- Mei wordt lachen en chaos op Cartoon Network
- Dit staat in mei op de planning bij STAR Channel
- Ontdek wat National Geographic te bieden heeft in mei
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Westerkwartier
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Ronald Giphart start boekenclub in 'De Taalstaat' en leest samen met luisteraars
- Een week lang de beste R&B en hiphop aller tijden in de 'NPO BLEND Top 1000'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht
Kijktip van de dag

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































