Sloddervos Andy Peelman moet en zal leren opruimen in 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?'

zondag 28 november 2021

In de vierde aflevering van 'Hoe Zal Ik Het Zeggen?' is Andy Peelman BV-slachtoffer van dienst. Gebrek aan orde is één van de meest voorkomende ergernissen bij koppels, zo ook bij zijn vrouw Tine.

'Jassen, broeken en t-shirts. Andy laat zijn kleren overal in huis rondslingeren. Op het bad hangen minstens 6 outfits. En hij drinkt ook graag tonic uit glazen flesjes die hij dan overal laat staan in huis', klinkt het. Alle smeekbeden ten spijt, het probleem blijft zich herhalen. Tijd voor een nieuwe aanpak. En daarvoor haalt Jens Dendoncker de grove middelen boven. Wanneer een nietsvermoedende Andy thuiskomt, is de hele straat ondergelopen. 'We zitten met een serieus rioleringsprobleem. We denken dat de verstopping onder jullie huis zit', luidt het bij de brandweer. En dan mag Andy zelf de handen uit de mouwen steken… Komt de boodschap eindelijk aan?



Ook onbekende Vlamingen worden niet gespaard. Drinken en rijden? Kelly waagt zich wel eens aan deze slechte gewoonte, tot grote bezorgdheid van haar vriendinnen Emma, Celine en Robin. Ze willen haar eens en voor altijd inprenten dat dat toch geen goed idee is. Tijdens een goochelshow wordt Kelly uit het publiek geplukt en gebombardeerd tot vrijwilligster tijdens een spannende messenwerpact. Al blijkt snel dat de messenwerper van dienst een glaasje te veel op heeft… 'Maar ik kan dit hoor, ik heb dit al 1000 keer gedaan', klinkt het. Kelly beleeft de schrik van haar leven, maar de boodschap is duidelijk: groot gelijk, dat je nuchter rijdt.

En dan is het tijd voor wat extra romantiek. Al 10 jaar zijn Annick en Kris gelukkig getrouwd en vormen ze een prachtig koppel. Twee jaar geleden kreeg Kris last van vergeetachtigheid en kreeg hij de diagnose van jongdementie. 'Eerst denk je dat er nog een oplossing kan komen maar nu is het duidelijk dat die er niet is. Dat is vooral voor Annick moeilijk om te verwerken', vertelt hij. Kris wil ervoor zorgen dat Annick alvast één ding nooit vergeet: hoe graag hij haar ziet en daarvoor krijgt hij de hulp van Cupido van dienst Jeroen Verdick. Wanneer Annick naar een tentoonstelling gaat, blijkt die plots over haar eigen leven te gaan en duikt Kris op met een hele mooie boodschap... Wat kan liefde toch mooi zijn.

'Hoe Zal Ik Het Zeggen?', maandag 29 november om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De grofgebekte Elizabeth Halsey heeft één doel in haar leven: een man met veel geld aan de haak slaan. Wanneer ze door haar verloofde in de steek wordt gelaten, heeft ze geen andere keuze dan terug voor de klas te gaan staan. Daar zet ze al snel haar zinnen op de knappe en rijke vervangleerkracht Scott Delacorte. Ze is echter niet de enige. Ook haar overenthousiaste collega Amy heeft haar oog laten vallen op Scott.

'Bad Teacher', film uit 2011 met oa. Cameron Diaz en Justin Timberlake, om 22.15 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:20
    Spellbound
    01:05
    Het weer (laat)
  • 06:00
    Radio 2 Dansathon
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:25
    Grizzy & the Lemmings
    06:00
    Tik Tak
  • 09:25
    Nonkel Jef
    00:45
    NYPD Blue
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:10
    Border Security: Australië
  • 06:50
    Geen uitzending
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    00:45
    Police Interceptors
  • 08:35
    Destination Christmas
    23:50
    Christmas in Notting Hill
  • 06:00
    Joe
    00:30
    Binnenstebuiten
  • 09:20
    De Chalet
    02:10
    Geen uitzending
  • 08:40
    FBI: Most Wanted
    01:45
    Fire Country
  • 08:50
    Heavy Rescue: 401
    01:10
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 09:00
    Property Brothers
    01:55
    A Place in the Sun
  • 08:45
    Amanda Knox: Murder on Trial in Italy
    01:40
    Cold Case
  • 09:00
    Z-Weekoverzicht
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:15
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 09:25
    Meat Timon
    01:10
    Puur Oosters - Japans
  • 08:40
    Death in Paradise
    01:20
    The Suspicions of Mr Whicher
  • 09:15
    NCIS
    01:10
    NCIS: Los Angeles
  • 08:55
    Dit was het nieuws
    00:35
    NOS Journaal Laat
  • 08:45
    Kassa
    00:55
    Nieuwsuur
  • 09:25
    De Smurfen
    01:00
    Boerderij van Dorst