Siska Schoeters en Tomas De Soete & Aster Nzeyimana en Lize Feryn gillen het uit in de 'Code van Coppens'

zaterdag 12 september 2020

Ondertussen zagen al gemiddeld 626.000 VTM-kijkers hoe K3 sneller ontsnapte uit het labo van dokters Coppens dan De Romeo's in de eerste aflevering van 'Code van Coppens', goed voor 34.8% marktaandeel (VVA 18-54, live+uitgesteld).

Nu zondag 13 september doen Staf en Mathias Coppens de koppels Siska Schoeters & Tomas De Soete en Aster Nzeyimana & Lize Feryn een avondje in een luxehotel cadeau. Klinkt gezellig, maar niets is minder waar. 'De verdieping die we voor hen hebben afgehuurd is de dertiende. En het probleem is: iedereen die daar de laatste dertig jaar is binnengegaan, is daar nooit meer levend buiten geraakt. De bedoeling is wel dat onze koppels er heelhuids uitkomen', vertellen Staf en Mathias al lachend.


Bij de koppels is de spanning te snijden. 'We zijn heel goed samen, dat zeg ik altijd tegen iedereen. Maar we willen ook heel graag winnen. Dus we moeten ervoor zorgen dat we wel nog altijd samen zijn na de uitzending', lacht Aster. Tomas heeft zich dan weer fysiek voorbereid: 'Ik vind het heel spannend. Ik ben vanmorgen drie keer door mijn knieën gegaan voor als ik ergens door moet kruipen. (lacht)'


'Vijf jaar van mijn leven kwijt'
Om in de hotelkamer te komen, moeten Siska Schoeters & Tomas De Soete en Aster Nzeyimana & Lize Feryn eerst uit een lift zien te geraken, die ook echt blijkt te werken. Of toch niet voor lang… Eenmaal aangekomen op de dertiende verdieping, doet de haunted hotelkamer zijn naam alle eer aan. De duo's gillen het meermaals uit: 'Vijf jaar van mijn leven kwijt', zucht Siska. Zeker wanneer ze de bloederige boodschap 'als je denkt dat je alleen bent, dan heb je het mis' zien: 'Oh nee! Er gaat hier sowieso iemand zitten', roept Aster. Wanneer er een glasraampje gebroken moet worden en één van de twee een donkere gang in moet, wordt al snel duidelijk dat Lize haar mannetje kan staan.

Maar dé hamvraag blijft: wie ontsnapt het snelst uit het hotel en kraakt zo de 'Code van Coppens'?

'Code van Coppens', zondag 13 september om 19.55 uur bij VTM. De afleveringen van 'Code van Coppens' zijn steeds te herbekijken op VTM GO.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Vier astronauten - Reid Wiseman, Victor Glover, Christina Koch en Jeremy Hansen - worden de eerste mensen die de maan omcirkelen sinds 1972. Met unieke toegang volgen we het volledige traject van de ingenieurs die worstelen met technische problemen en een falend hitteschild, tot de astronauten die zich voorbereiden op een missie waar elke fout fataal kan zijn.

'Artemis: To the Moon and Back', om 20.05 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:40
    Flikken Maastricht
    16:30
    Pano
  • 15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    17:55
    Un monde à part
  • 15:45
    Saïd & Anna
    15:55
    Samson en Marie
  • 15:20
    The Good Doctor
    16:15
    America's Funniest Home Videos
  • 15:20
    Urk!
    16:05
    Een Eigen Huis
  • 15:50
    Mystery 101: Dead Talk
    17:25
    9-1-1
  • 15:20
    Police Interceptors
    16:05
    Cheers
  • 09:20
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 15:50
    Joe
    16:20
    Geen uitzending
  • 14:40
    Croky Cup
    17:30
    Huizenjagers
  • 15:35
    Truth Be Told
    16:30
    This Is Us
  • 15:45
    Doom Patrol
    16:45
    Two and a Half Men
  • 15:25
    Property Brothers
    16:15
    Het Blok
  • 15:30
    Snapped: Killer Couples
    16:15
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Trends Talk
  • 15:51
    Jong geleerd
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:45
    Becoming Meewis
    16:20
    A la carte
  • 15:05
    Murdoch Mysteries
    16:05
    Call the Midwife
  • 15:25
    Bob's Burgers
  • 15:50
    NOS Sport: Hoofdklasse Hockey Vrouwen
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 15:45
    Art Department
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:45
    Interstellar Ella
    15:55
    Masha en de Beer