Simen komt niet thuis en heeft wat goed te maken bij Larissa in 'Blind Getrouwd'

Simen op zijn knieën, een reality check bij de relatietherapeut, een keuring door de schoonfamilie en eerste meningsverschillen: op maandag 28 oktober is het voor de koppels back to reality in 'Blind Getrouwd', wanneer ze de sleutels van hun luxueuze honeymoon suite in Mexico moeten inruilen voor die van hun gemeenschappelijke appartement.
En leuk nieuws: minstens één van de nieuwe stekjes wordt bewoond met beginnende vlinders…
Het rommelt ten huize Vandevelde - Schuddings. Letterlijk, want Larissa heeft buikgriep. Alsof haar nacht daardoor nog niet slecht genoeg was, maakt Larissa zich ook nog eens ongerust wanneer Simen niet thuiskomt na een avondje weg met vrienden. 'Of ik dat heb gevoeld? Ja, ik heb het gevoeld', lacht Simen. Hij ziet z’n fout in en begint een charmeoffensief, onder meer door in de kookpotten te duiken. Dat blijkt echter geen sinecure te zijn voor de sympathieke grondwerker. 'What the fuck is tomatenpuree fruiten?' Google to the rescue.
Jonas en Britt kunnen wel wat hulp gebruiken, nadat ze een moeilijke week samen beleefden. Ze krijgen bezoek 'van de meneer die dacht dat wij een perfect couple zouden zijn', aldus Britt. 'Die heeft zich ook serieus gemist hé (lacht).' Enige relativering is Jonas niet vreemd. De twee hopen vurig dat seksuoloog Wim Slabbinck hen weer on track kan krijgen.
Jorina en Jidse zitten nog steeds on a high. Ze kunnen amper geloven dat het zo vlot gaat en lijken zich schrap te zetten voor iets dat vroeg of laat kan mislopen. Hopelijk hebben ze het daardoor niet gejinxt, want een eerste meningsverschil is een feit. Op de koop toe ontmoet Jidse even later zijn schoonfamilie. Een belangrijk moment want familiemens Jorina vindt de zussen approval ontzettend belangrijk. Jidse doet er alles aan om een goede indruk te maken. En daar hoort onder andere bij: 70 namen uit het hoofd leren.
'Blind Getrouwd', maandag 28 oktober om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- ARTE en NPO ondertekenen samenwerkingsovereenkomst
- 'Pokerface' met Johnny de Mol deze lente nog nieuw bij SBS6
- Gordon, Kim Feenstra, Douwe Bob en Caroline Tensen in nieuw 24Kitchen programma 'Not So Guilty Pleasures'
- Deze genomineerden maken nog kans op een Kastaar!
- Mensen die stotteren, verkeersslachtoffers en personen met OCD: Philippe Geubels zoekt getuigen voor vierde seizoen van 'Taboe'
- Limburgse ex-drugsbaron klapt uit de biecht over drugslozing
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vrouw die vriendin van ex-partner aanviel staat terecht in derde aflevering van 'De Rechtbank'
- 'Focus' over de anticonceptiepil: Het gebruik daalt, is dat erg?
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Exact 1 jaar na de eedaflegging van Donald Trump blikt VTM NIEUWS terug op een verrassend, boeiend en soms ronduit hallucinant jaar. Een jaar met een wereldwijde handelsoorlog, een inval in Venezuela, bombardementen in Iran, ruzie met Oekraïne en de NAVO-bondgenoten en een vredesakkoord in Gaza. Gaat de storm liggen of woedt hij in 2026 nog heviger? En wat is de impact op ons leven? Exporten beantwoorden uw vragen over de Amerikaanse en wereldpolitiek.
'VTM NIEUWS Special: 1 jaar Trump', om 21.50 uur op VTM.




































