Sieg De Doncker helpt opnieuw met verhuizen in 'Een Frisse Start met vtwonen'

Verhuizen. Het is een grote stap in ieders leven en meestal een lastig karwei waar een paar slapeloze nachten aan voorafgaan. Elke helpende hand is dan ook welkom.
Sieg De Doncker helpt daarom vanaf dinsdag 29 oktober opnieuw Vlamingen met de verhuis naar hun droomwoning in het nieuwe seizoen van 'Een Frisse Start met vtwonen' bij Vitaya.
Terwijl Sieg letterlijk de zwaarste taken op zich neemt, richten vtwonen-stylisten en zussen Ozanne en Guillemine Mertens de nieuwe woningen in en geven ze de beste DIY- en decoratietips mee aan de Vitaya-kijkers. Voor de acht make-overs doorkruist het team van 'Een Frisse Start met vtwonen' heel Vlaanderen: van Gentbrugge tot Hasselt.
'Iedereen houdt van verhuizen als het 'Frisse Start'-team het voor je doet. De dozen verhuizen zich zelf niet, hé. Daarvoor kom ik van pas', lacht Sieg De Doncker. 'En daarbovenop voorzien de zussen het nieuwe stulpje van een knap en gezellig interieur. Klinkt toch fantastisch, niet?'
'We zijn terug om voor de derde keer huizen om te toveren tot een warm nest, want onze interieurideeën waren nog lang niet op', aldus vtwonen-stylisten Ozanne en Guillemine Mertens. 'Voor de restyling luisteren we heel goed naar de wensen van de verhuizers, maar we geven er wel opnieuw onze eigen touch aan.'
Aflevering 1: Kim verhuist met haar twee kinderen naar eigen huis in Gentbrugge
Het nieuwe, derde seizoen van 'Een Frisse Start met vtwonen' start morgenavond in Gentbrugge, waar Sieg alleenstaande mama Kim (38) en haar twee kinderen Jasper (11) en Lola (9) helpt verhuizen van een huurhuis naar hun eigen rijhuis. En dat vier straten verder. Als het om interieur gaat, is Kim een ongelofelijke twijfelaar. Dus de hulp van Ozanne en Guillemine komt als geroepen. Lukt het de zussen om Kim en haar twee kinderen een warme thuis te bezorgen?
'Ik heb door de verhuis toch een aantal slapeloze nachten gehad', lacht Kim. 'Waar gaan mijn spulletjes staan? Wat gaat er wel en niet gebruikt worden? En wat gaat er nieuw zijn? Ik heb er wel alle vertrouwen in dat het mooi gaat zijn.'
'Het huis geeft ons veel mogelijkheden. Het is een grote speelplaats voor ons. We gaan met man en macht werken om het nieuwe huis van Kim om te toveren tot een pareltje', aldus Ozanne en Guillemine.
Het programma wordt gemaakt door Hotel Hungaria, in samenwerking met vtwonen.
'Een Frisse Start met vtwonen', gloednieuw seizoen vanaf dinsdag 29 oktober om 20.40 uur bij Vitaya.
https://www.vitaya.be/
Meer artikels over VTM 3
Meer artikels over Hotel Hungaria
DOSSIER: Najaar 2019: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Verstoppertje op het hoogste niveau: kijk de eerste beelden van het RTL 4-programma 'The House of Hide & Seek'
- Anita Witzier en Joris Linssen niet meer exclusief bij KRO-NCRV
- 24Kitchen lost de eerste trailer van 'Meesterlijk Ijs' met Miljuschka en Robèrt van Beckhoven
- Ontdek de trailer van het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7'
- 'The Bicycle Race': BN’ers in heldhaftige strijd door India
- Weg uit de criminaliteit in nieuwe documentaire 'Credible Messengers Amsterdam'
- Ton Koopman verrijkt jubileumjaar met uitvoering van Händels Athalia
- Dit zie je zondag in 'Over Mijn Lijk'
- 'Nachtdieren USA' doorkruist North Carolina & West Virginia
- 'Voege Vogels' is zondag op bezoek in Waterland
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe'
Kijktip van de dag

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.
'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.



































