Showbizz Bart verliest strijd om 'MasterChef'-finale

Maandag en dinsdag zagen we de eerste groep halve finalisten koken op het scherpst van de snee. Pat Krimson, Ivan Heylen en Stephanie Planckaert versierden een finaleticket. Vandaag – op woensdag 10 augustus – was de tweede groep halve finalisten aan zet. Bart Van den Bossche, Sabine De Vos, Ron Cornet, Sally-Jane Van Horenbeeck en Showbizz Bart streden tegen mekaar in de 'MasterChef'-keuken voor de drie laatste plaatsen in de finaleweek.
Wout Bru en Jean-Paul Perez legden voor de halve finale de lat weer wat hoger voor de MasterChefs-in-spe. 'In de halve finale gaan we anders te werk', vertelde Wout Bru. 'Tot nu toe hebben de kandidaten getoond dat ze kunnen koken in de 'MasterChef'-keuken, maar nu gaan ze moeten tonen wat ze waard zijn in een professionele keuken', gaat hij verder.
De groep van vijf bekende Vlamingen werd voor de eerste opdracht in tweeën gesplitst. Elke groep ging aan de slag in een andere professionele keuken. Bart en Sabine gingen aan de slag in restaurant Boris in Antwerpen. Ron, Sally-Jane en Showbizz Bart moesten hun kooktalenten laten botvieren in restaurant Volta in Gent. Elk van de bekende Vlamingen werd verantwoordelijk voor één gerecht dat ze tot in de puntjes moesten verzorgen. Toen de service eenmaal van start ging, zetten de koks alles in het werk om te scoren.
Na de zware beproeving van de middagservice, wachtten Wout en Jean-Paul de vijf halve finalisten op in de 'MasterChef'-keuken voor de tweede opdracht van vandaag. De koks moesten een gerecht maken met twee verplichte hoofdingrediënten: kalfzwezerik en duif. Niet alleen de creativiteit, maar ook de techniek van de personalities werd op de proef gesteld. Vooral het bereiden van de kalfszwezerik werd voor de koks een ware uitdaging.
Op basis van de prestaties van de koks op beide proeven, beslisten Wout en Jean-Paul na een zware deliberatie om Showbizz Bart de 'MasterChef'-keuken uit te sturen. Zijn tragere kookaanpak deed hem de das om. Even positief als anders nam hij afscheid: 'Het is geen schande om te verliezen van de andere kandidaten. Het zijn echte cracken en ze zijn net iets beter.'
'MasterChef', van maandag tot donderdag om 20.05 uur op vtm.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dina Tersago roept kijkers van 'Huis Gemaakt' op tot meer respect: 'Niemand verdient haat'
- Erik Dijkstra duikt in spraakmakende non-fictieverhalen in nieuw programma 'Goed Verhaal'
- Liefde, leugens en loslaten in slotseizoen 'Dertigers'
- Nieuw seizoen van 'My Lottery Dream Home' op HGTV
- 'Carrie op Vrijdag' blijft dan toch bestaan
- Derde seizoen van 'Batwheels' op Cartoonito
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- Veel actie en spanning maandag in 'Blauw'
- Cartoonito lanceert derde seizoen van 'Batwheels'
- Co-sleepingkamer van Sofie en Giovanni bezorgt Daan kopzorgen: 'Heel mijn plan valt in duigen'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
- Luistercijfers: JOE noteert recordmaand, Qmusic zes jaar op rij nummer één
Multimedia SPOTLIGHT
-
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre!
Kijktip van de dag

Tom, Isabelle, Jozefien, Elke en Gilles starten hun verblijf in het Zuid-Afrikaanse vakantiehuis met een gezellig aperitief om elkaar beter te leren kennen. Gilles gaat vervolgens suppen met Kaat en Isabelle gaat op een date vol avontuur met Bart.
'Heel Mijn Hart', om 19.55 uur op VTM.




































