Showbizz Bart verliest strijd om 'MasterChef'-finale

Maandag en dinsdag zagen we de eerste groep halve finalisten koken op het scherpst van de snee. Pat Krimson, Ivan Heylen en Stephanie Planckaert versierden een finaleticket. Vandaag – op woensdag 10 augustus – was de tweede groep halve finalisten aan zet. Bart Van den Bossche, Sabine De Vos, Ron Cornet, Sally-Jane Van Horenbeeck en Showbizz Bart streden tegen mekaar in de 'MasterChef'-keuken voor de drie laatste plaatsen in de finaleweek.
Wout Bru en Jean-Paul Perez legden voor de halve finale de lat weer wat hoger voor de MasterChefs-in-spe. 'In de halve finale gaan we anders te werk', vertelde Wout Bru. 'Tot nu toe hebben de kandidaten getoond dat ze kunnen koken in de 'MasterChef'-keuken, maar nu gaan ze moeten tonen wat ze waard zijn in een professionele keuken', gaat hij verder.
De groep van vijf bekende Vlamingen werd voor de eerste opdracht in tweeën gesplitst. Elke groep ging aan de slag in een andere professionele keuken. Bart en Sabine gingen aan de slag in restaurant Boris in Antwerpen. Ron, Sally-Jane en Showbizz Bart moesten hun kooktalenten laten botvieren in restaurant Volta in Gent. Elk van de bekende Vlamingen werd verantwoordelijk voor één gerecht dat ze tot in de puntjes moesten verzorgen. Toen de service eenmaal van start ging, zetten de koks alles in het werk om te scoren.
Na de zware beproeving van de middagservice, wachtten Wout en Jean-Paul de vijf halve finalisten op in de 'MasterChef'-keuken voor de tweede opdracht van vandaag. De koks moesten een gerecht maken met twee verplichte hoofdingrediënten: kalfzwezerik en duif. Niet alleen de creativiteit, maar ook de techniek van de personalities werd op de proef gesteld. Vooral het bereiden van de kalfszwezerik werd voor de koks een ware uitdaging.
Op basis van de prestaties van de koks op beide proeven, beslisten Wout en Jean-Paul na een zware deliberatie om Showbizz Bart de 'MasterChef'-keuken uit te sturen. Zijn tragere kookaanpak deed hem de das om. Even positief als anders nam hij afscheid: 'Het is geen schande om te verliezen van de andere kandidaten. Het zijn echte cracken en ze zijn net iets beter.'
'MasterChef', van maandag tot donderdag om 20.05 uur op vtm.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit is de winnaar van 'Celebrity MasterChef Vlaanderen': 'Een exceptioneel persoon'
- Zoektocht naar dé nieuwe girlband van Nederland in 'WHO’S NXT'
- Het sprookjesverhaal van Rik Verheye en Sam Kerkhofs vanaf zondag 24 mei op Play
- Een heel weekend K3: Karen, Kristel en Kathleen gaan een laatste keer all the way bij VTM
- Eerste seizoen 'Echte Reizigersvrouwen' populair bij TLC en HBO Max
- Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Marieke Elsinga wint spectaculaire Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke'
- Qlas en Lil Kleine grote winnaars NPO FunX Awards
- Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke' bereikt kookpunt op militair oefenterrein Beekhuizerzand
- Kluis definitief dicht op JOE: Coen & Sander officieel 'smartphonevrij'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon'
Kijktip van de dag

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.
'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.




































