Showbizz Bart en Veronique De Kock in 'De Neus van Pinokkio'

Op Paaszondag 20 april maakt Bart Peeters in 'De Neus van Pinokkio' samen met zijn Wijsmakers Adriaan Van den Hoof en Tine Embrechts de kijker allerlei verhalen wijs.
De twee bekende spelers die deze week samen met het publiek de waarheid proberen te achterhalen, zijn Showbizz Bart en Véronique De Kock.
DIT IS ‘M - Pastoor Cuppens
In de rubriek Dit is ‘m zit er telkens iemand in de studio die in het verleden in de schijnwerpers stond. En omdat het Pasen is, mag de Eerwaarde Heer Christ Cuppens niet ontbreken. Pastoor Cuppens kwam in 1972 op televisie met een wel erg bijzondere hobby. Was hij behalve pastoor ook bokser of was hij een wielrenner?
DE OUDE DOOS - Hobby in huis
In De oude doos spelen Bart, Tine en Adriaan een historisch tv-fragment na in twee versies, slechts één versie is echt en is ooit uitgezonden op televisie. Het andere is verzonnen. Na de bijzondere hobby van pastoor Cuppens, wordt er in De oude doos getoond wat er gebeurt als mensen overdrijven met hun hobby: beginnen mensen dan heel hun huis te beplakken met schelpen of pakken ze alle meubels in wol in?
HET VERHAAL - De verspreking van Jeroen Meus
Dit verhaal gaat over Dagelijkse Kost' met Jeroen Meus en de gigantische invloed die het programma heeft. De koning van de tv-koks bepaalt steeds meer wat de mensen eten en bijgevolg ook wat de supermarkten verkopen.
Als Meus iets klaarmaakt, zelfs met minder evidente ingrediënten, dan stijgt de volgende dag de vraag naar dat product in de supermarkt. Maar die populariteit brengt ook grote verantwoordelijkheden met zich mee, want een klein foutje kan grote gevolgen hebben. Door een ongelukkige verspreking van Jeroen kwam er tijdelijk een nieuwe kruidenmix in de winkelrekken. Is dit verhaal waar of niet waar?
DE TV STOPT NOOIT - Gerapt nieuws
Je weet soms niet wat je ziet op de tv, want de televisie stopt nooit. 'De Neus van Pinokkio' ging weer op zoek naar een opmerkelijk stukje tv ergens in de wereld. Daar tegenover wordt een verzonnen fragment getoond dat soms nog gekker is dan het echte. Deze keer gaat het over hoe je een jonger publiek kan bereiken. Eén beproefde manier is: giet je boodschap in een raptekst.
HIT VAN DE WEEK - Streekproducten
Twee van de drie groepen in Hit van de week kan u boeken voor al uw feesten en festivals, die zijn echt. De derde is een bende valsspelers die 'De Neus van Pinokkio' heeft samengebracht. Hun act werd verzonnen.
Deze week gaat het om 'streekproducten': groepen die wereldhits hebben aangepast naar hun streektaal.
'De Neus van Pinokkio', zondag 20 april om 20.35 uur op Eén.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Aida Macpherson versterkt het team van 'Karrewiet'
- Kijkcijfers: donderdag 5 februari 2026
- Nieuw seizoen van 'Boomer' met 'familie Van Looveren' op VRT 1
- Ruben Van Gucht trapt jubileumseizoen van 'Stukken Van Mensen' op gang
- Talpa scherpt strategie aan en verandert topstructuur
- Ortál Vriend is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Deze onderwerpen behandelt 'Kassa' zaterdag
- Jani Kazaltzis openhartig in 'Maison Verhulst'
- De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Hoe een drugsbaron de touwtjes in handen heeft in de Antwerpse haven
- Rosie Stuart, TROY en WASTE zijn de winnaars van De Nieuwe Lichting 2026
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol muzieknieuws
- Qmusic stuurt fans naar de allereerste show van Harry Styles in de ArenA
- Nostalgie presenteert 'De Grote Nummer 1 Top 1000'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise'
Kijktip van de dag

Carmen is haar winkeltje beu en in samenspraak met Boma besluit ze ermee te stoppen. Fernand stelt voor haar inboedel en resterende stock op de rommelmarkt te verkopen. Doortje en Pol willen verhuizen. Hiermee komt Pascal alleen te staan en moet er personeel worden gezocht voor het café. Fernand stelt zich kandidaat, samen met twee jonge vrouwen, waarvan één door Boma is gestuurd. Er worden selectieproeven gehouden in het café.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.



































