Sergio Herman en Ella Leyers leren elkaar kennen in Zweeds Lapland

maandag 31 januari 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

In 'Sergio Over De Grens' leren Sergio Herman en actrice Ella Leyers elkaar, de wondermooie natuur en de unieke culinaire hoogstandjes van Zweeds Lapland kennen. Het land staat bekend om haar intense smaaksensaties als witvis, rendiervlees en verschillende soorten bessen.

De trip wordt meteen stevig op gang getrokken wanneer Sergio en Ella de beruchte stinkende, gefermenteerde haring, beter bekend als Surströmming, gaan proeven op de manier zoals de echte Zweden dat doen. Terwijl Sergio kotsneigingen krijgt bij het openen van het blikje vis, snapt Ella het probleem niet: 'Je bent een softie, Herman', lacht Ella. 'Ik vind het echt lekker!' Meteen heeft de chef het grootste respect voor de dappere actrice.


Sergio en Ella komen ogen tekort wanneer ze de uitgestrekte bossen en rivieren van Lapland ontdekken en hun tent opslaan in de wijde natuur. Doorheen de reis wordt er heel wat afgelachen maar tijdens het sobere diner aan het water krijgt Sergio ook een andere kant van Ella te zien wanneer ze openhartig vertelt over haar liefdesleven: 'Misschien ben ik te veel bezig met iemand te zoeken die alles is. Mijn vriendinnen zeggen dat ook: wat jij wil is buitenaards. Ik wil eigenlijk iemand die op dezelfde manier naar mij kijkt als mijn moeder en mijn vader dat naar elkaar doen. Een relatie is zoals het spelletje Mario Bros. Je krijgt drie levens, maar die zijn ook nodig voor als het moeilijk wordt.'


Al heel zijn leven lang wil Sergio de befaamde ‘gele bosbramen’ or 'cloudberries' proeven, die alleen maar in het Hoge Noorden groeien. Dat is hem nog nooit gelukt, tot nu. In het dorpje Jokkmokk neemt lokale inwoonster Eva het duo mee naar een geheime locatie waar de besjes groeien. 'Dit zijn de besjes waar ik dus al een jaar op zit te wachten, eindelijk is het zover. Ik vind het super lekker, dit smaakt naar pure confituur', klinkt Sergio enthousiast. Al is Ella het daar niet mee eens: 'Ik vind de zoektocht naar de bessen wel leuk maar dat je niet aan je vrienden mag vertellen waar je ze kan plukken, snap ik niet. Ze smaken naar vis', lacht Ella. Smaken verschillen duidelijk.

'Sergio Over De Grens', dinsdag 1 februari om 20.35 uur op VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na een jarenlange, vruchteloze zoektocht naar de ware ontmoet Charlie Cantilini eindelijk de man van haar dromen: chirurg Kevin Fields. Het koppel laat er geen gras over groeien en wil zo snel mogelijk in het huwelijksbootje stappen. Charlies toekomstige schoonmoeder Viola is echter niet te spreken over de verloving. Ze besluit er alles aan te doen om Charlie het leven zuur te maken en krijgt hierbij de hulp van haar vroegere assistente Ruby. Charlie laat zich echter niet afschrikken en vecht vastberaden terug.

'Monster-in-Law', film uit 2005 met oa. Jane Fonda, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:45
    Sporza: BK Wielrennen
    17:55
    Clips
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:45
    Eva Longoria: Searching for Mexico
  • 17:00
    3Hz
    17:25
    GameKeepers
  • 17:10
    Aspe
    18:15
    De kotmadam
  • 16:55
    My Kitchen Rules
    18:25
    De Planckaerts
  • 15:00
    The Holiday
    17:20
    9-1-1
  • 17:00
    Stargate SG-1
    17:55
    Top 20 Funniest
  • 16:40
    Suits
    17:35
    ER
  • 17:10
    SOS Piet
    17:45
    Nonkel Jef
  • 16:50
    Topdokters van Morgen
    17:45
    Kopen Of Slopen?
  • 16:30
    This Is Us
    17:20
    Manifest
  • 16:50
    Two and a Half Men
    17:45
    3rd Rock From the Sun
  • 16:50
    Come Dine with Me: The Professionals
    17:40
    Hello Goodbye NL
  • 16:30
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:11
    Publireportage
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:10
    BBQ Vanavond?!
    17:30
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 17:00
    Death in Paradise
    19:05
    Father Brown
  • 17:00
    Below Deck
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Bloemencorso 2026
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    MAX Geheugentrainer
    17:25
    Rail Away
  • 17:10
    Lucas etc.
    17:25
    De Dodelijkste 60