Sergio en Sepideh coachen drie genomineerde pop-ups

maandag 18 mei 2015

Drie pop-uprestaurants zijn genomineerd voor sluiting. Enkel Asparaguus hoeft niets te vrezen, Dries en Guus kunnen met een gerust hart hun pop-up verder uitbaten.

De drie genomineerde pop-ups krijgen op dinsdag 19 mei het bezoek van juryleden Sergio Herman en Sepideh Sedaghatnia. Zij zullen alle duo’s klaarstomen voor een eventuele volgende ronde.


In Brussel wordt een nieuw strijdplan opgesteld, aangevoerd door Liselotte. Zij zal de zaal meer superviseren, om zo meer tijd te hebben om gastvrouw te zijn. KET! kreeg bovendien al verschillende keren het advies om à la carte te gaan en de daad wordt nu bij het woord gevoegd. Al betekent dat wel extra gas geven in de keuken. Sergio en Sepideh komen Liselotte en Miguel helpen, zodat ze het nog beter kunnen aanpakken.

Ook in Origò krijgt Fee van Sepideh de raad om meer uit handen te geven in de zaal, zodat ze meer tijd heeft voor haar gasten. In de keuken merkt Sergio dat niet alles verloopt zoals hij het wil en dat laat hij merken in zijn pittige commentaar.

Bij Mieke en Lieve lopen de emoties hoog op, vooral wanneer Sergio langskomt. Mieke zit duidelijk in een dipje en de service loopt helemaal niet goed. Mieke kan zich maar beter snel herpakken, want er moet ook nog promo gevoerd worden.

En die promostrijd gaat hard. De drie duo’s gaan er volledig voor. Een flashmob, een bezoekje aan de Gay Pride, een zelfgemaakt carnavalslied mét dansje… Niets is de kandidaten te veel om stemmen te ronselen.

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 19 mei om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

In de regio Auvergne runnen Gentenaars Christophe en Evelyne een drukke doorreiscamping, waar reizigers tot rust kunnen komen. Ex-mijnwerker Geert en Martine zijn de trotse eigenaars van hun camping in het zonnige Portugal.

'Vlaamse campings in het buitenland', om 21.20 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    Zomerbeelden
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: #Weetikveel
    13:00
    Zomerbeelden
  • 12:15
    Wannabe's
  • 12:15
    B&B zoekt Lief
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:15
    Achter gesloten deuren
    13:05
    My Kitchen Rules
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    Stargate SG-1
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 11:55
    Oogappels
    13:00
    Lang Leve de Liefde
  • 12:10
    FBI: International
    12:55
    NCIS
  • 12:05
    3rd Rock From the Sun
    13:00
    Storage Wars
  • 11:30
    The Block Australia
    12:25
    Botched
  • 12:15
    The Body Next Door
    14:00
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:16
    Hallo Roger
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 11:45
    De Wereldkeuken
    12:30
    Guillaume's Paris
  • 12:10
    The Good Ship Murder
    13:05
    Hudson & Rex
  • 11:45
    Grey's Anatomy
  • 12:20
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 12:15
    Kook mee met MAX
    12:30
    Andere Tijden Kort
  • 12:15
    Simon
    12:25
    Sarah en Eend