Sergio en Sepideh coachen drie genomineerde pop-ups

maandag 18 mei 2015

Drie pop-uprestaurants zijn genomineerd voor sluiting. Enkel Asparaguus hoeft niets te vrezen, Dries en Guus kunnen met een gerust hart hun pop-up verder uitbaten.

De drie genomineerde pop-ups krijgen op dinsdag 19 mei het bezoek van juryleden Sergio Herman en Sepideh Sedaghatnia. Zij zullen alle duo’s klaarstomen voor een eventuele volgende ronde.


In Brussel wordt een nieuw strijdplan opgesteld, aangevoerd door Liselotte. Zij zal de zaal meer superviseren, om zo meer tijd te hebben om gastvrouw te zijn. KET! kreeg bovendien al verschillende keren het advies om à la carte te gaan en de daad wordt nu bij het woord gevoegd. Al betekent dat wel extra gas geven in de keuken. Sergio en Sepideh komen Liselotte en Miguel helpen, zodat ze het nog beter kunnen aanpakken.

Ook in Origò krijgt Fee van Sepideh de raad om meer uit handen te geven in de zaal, zodat ze meer tijd heeft voor haar gasten. In de keuken merkt Sergio dat niet alles verloopt zoals hij het wil en dat laat hij merken in zijn pittige commentaar.

Bij Mieke en Lieve lopen de emoties hoog op, vooral wanneer Sergio langskomt. Mieke zit duidelijk in een dipje en de service loopt helemaal niet goed. Mieke kan zich maar beter snel herpakken, want er moet ook nog promo gevoerd worden.

En die promostrijd gaat hard. De drie duo’s gaan er volledig voor. Een flashmob, een bezoekje aan de Gay Pride, een zelfgemaakt carnavalslied mét dansje… Niets is de kandidaten te veel om stemmen te ronselen.

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 19 mei om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Op een dag komt een Amerikaanse man niet naar huis. Uiteindelijk belt zijn vrouw naar de hulpdiensten. Zij vertellen haar dat hij in de gevangenis zit op verdenking van sekshandel. Daarna blijkt dat hij interesse heeft in kinderen tussen de elf en de veertien jaar. Amanda balanceert tussen ongeloof, het gezin niet willen opgeven en toch uiteindelijk de plicht om haar kinderen een veiligere omgeving te kunnen bieden.

'Telefacts Zomer', om 22.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 aan zee
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 11:25
    Vos en Haas
    11:40
    Sarah & Zola koken
  • 11:30
    Met Vier in Bed
    12:20
    B&B zoekt Lief
  • 00:55
    Geen uitzending
    11:45
    Filthy House SOS
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:20
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:00
    All New Traffic Cops
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:50
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:55
    Geen uitzending
  • 11:20
    Oogappels
    12:20
    Lang Leve de Liefde
  • 11:35
    FBI: International
    12:30
    NCIS
  • 10:50
    Geen uitzending
    11:50
    3rd Rock From the Sun
  • 11:15
    The Block Australia
    12:30
    Botched
  • 11:20
    Garage Sale Mystery: Murder Most Medieval
    12:55
    Murdered at First Sight
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:33
    De Branche-Expert
    11:55
    5-voor-12
  • 11:20
    Foodies & The City
    12:00
    Peppe's Toscane
  • 11:00
    Death in Paradise
    12:00
    Father Brown
  • 11:05
    Below Deck
    11:50
    Grey's Anatomy
  • 11:35
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 11:00
    De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:35
    Zin in Zappelin
    11:50
    Het Zandkasteel