Sergio en Sepideh coachen drie genomineerde pop-ups

maandag 18 mei 2015

Drie pop-uprestaurants zijn genomineerd voor sluiting. Enkel Asparaguus hoeft niets te vrezen, Dries en Guus kunnen met een gerust hart hun pop-up verder uitbaten.

De drie genomineerde pop-ups krijgen op dinsdag 19 mei het bezoek van juryleden Sergio Herman en Sepideh Sedaghatnia. Zij zullen alle duo’s klaarstomen voor een eventuele volgende ronde.


In Brussel wordt een nieuw strijdplan opgesteld, aangevoerd door Liselotte. Zij zal de zaal meer superviseren, om zo meer tijd te hebben om gastvrouw te zijn. KET! kreeg bovendien al verschillende keren het advies om à la carte te gaan en de daad wordt nu bij het woord gevoegd. Al betekent dat wel extra gas geven in de keuken. Sergio en Sepideh komen Liselotte en Miguel helpen, zodat ze het nog beter kunnen aanpakken.

Ook in Origò krijgt Fee van Sepideh de raad om meer uit handen te geven in de zaal, zodat ze meer tijd heeft voor haar gasten. In de keuken merkt Sergio dat niet alles verloopt zoals hij het wil en dat laat hij merken in zijn pittige commentaar.

Bij Mieke en Lieve lopen de emoties hoog op, vooral wanneer Sergio langskomt. Mieke zit duidelijk in een dipje en de service loopt helemaal niet goed. Mieke kan zich maar beter snel herpakken, want er moet ook nog promo gevoerd worden.

En die promostrijd gaat hard. De drie duo’s gaan er volledig voor. Een flashmob, een bezoekje aan de Gay Pride, een zelfgemaakt carnavalslied mét dansje… Niets is de kandidaten te veel om stemmen te ronselen.

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 19 mei om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mijn Restaurant' - Wim Opbrouck (VTM)

De jury bezoekt en eet bij de duo's in Halle, Mechelen en Oostende. Intussen brengen de klanten voor het eerst hun stem uit en delen ze hun ongezouten commentaar. Wie maakt de beste indruk?

'Mijn Restaurant', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Flikken Maastricht
    16:20
    Dwars door de Pyreneeën
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:35
    Aap, Poot, Pies
    15:45
    Saïd & Anna
  • 15:25
    NYPD Blue
    16:35
    Lisa
  • 14:45
    MasterChef Australië
    15:45
    Kitchen Nightmares
  • 14:15
    Snow White and the Huntsman
    16:30
    Chicago Med
  • 14:50
    Police Interceptors
    15:45
    Xena: Warrior Princess
  • 14:25
    Trivia at St. Nick's
  • 15:25
    Joe
    15:55
    Geen uitzending
  • 15:20
    De Tafel van Tine
    16:30
    Huizenjagers
  • 15:15
    NCIS: Sydney
    16:10
    Castle
  • 14:40
    Heavy Rescue: 401
    15:40
    Pawn Stars: Best Of
  • 15:30
    A Place in the Sun
    16:25
    Property Brothers
  • 15:00
    24 Hours in Police Custody
    15:55
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:32
    Kan ik het ook?
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:25
    Streetfood
    16:10
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 15:15
    All Creatures Great and Small
    16:10
    New Tricks
  • 15:05
    NCIS: Los Angeles
    16:55
    The Resident
  • 15:35
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 14:55
    Het Uur van de Wolf
    15:45
    Nu te Zien!
  • 15:35
    Herrie op zolder
    15:45
    Moomin Vallei