Sergio en Sepideh coachen drie genomineerde pop-ups

maandag 18 mei 2015

Drie pop-uprestaurants zijn genomineerd voor sluiting. Enkel Asparaguus hoeft niets te vrezen, Dries en Guus kunnen met een gerust hart hun pop-up verder uitbaten.

De drie genomineerde pop-ups krijgen op dinsdag 19 mei het bezoek van juryleden Sergio Herman en Sepideh Sedaghatnia. Zij zullen alle duo’s klaarstomen voor een eventuele volgende ronde.


In Brussel wordt een nieuw strijdplan opgesteld, aangevoerd door Liselotte. Zij zal de zaal meer superviseren, om zo meer tijd te hebben om gastvrouw te zijn. KET! kreeg bovendien al verschillende keren het advies om à la carte te gaan en de daad wordt nu bij het woord gevoegd. Al betekent dat wel extra gas geven in de keuken. Sergio en Sepideh komen Liselotte en Miguel helpen, zodat ze het nog beter kunnen aanpakken.

Ook in Origò krijgt Fee van Sepideh de raad om meer uit handen te geven in de zaal, zodat ze meer tijd heeft voor haar gasten. In de keuken merkt Sergio dat niet alles verloopt zoals hij het wil en dat laat hij merken in zijn pittige commentaar.

Bij Mieke en Lieve lopen de emoties hoog op, vooral wanneer Sergio langskomt. Mieke zit duidelijk in een dipje en de service loopt helemaal niet goed. Mieke kan zich maar beter snel herpakken, want er moet ook nog promo gevoerd worden.

En die promostrijd gaat hard. De drie duo’s gaan er volledig voor. Een flashmob, een bezoekje aan de Gay Pride, een zelfgemaakt carnavalslied mét dansje… Niets is de kandidaten te veel om stemmen te ronselen.

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 19 mei om 20.35 uur op VTM.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:50
    D5R
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 08:00
    Waiko
    06:00
    Tik Tak
  • 07:40
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:15
    Geen uitzending
    09:40
    GPs: Behind Closed Doors
  • 06:00
    Qmusic
    01:45
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    01:20
    Geen uitzending
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:40
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 07:35
    Truth Be Told
    02:15
    Geen uitzending
  • 08:00
    Two and a Half Men
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:40
    Property Brothers
    02:40
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    FBI: International
  • 02:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:58
    De ambachter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:00
    Lekker Messy
    02:05
    Meat Timon
  • 07:45
    Midsomer Murders
    02:10
    Inspector George Gently
  • 07:40
    Scrubs
    02:20
    American Housewife
  • 08:00
    NOS Journaal
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 07:15
    Tijd voor Max
    02:20
    Nieuwsuur
  • 08:00
    De boterhamshow
    02:30
    Carrie op Vrijdag