Senne springt blind in een nieuwe job

Meer dan één op drie Vlamingen is ongelukkig in zijn job en wíl graag veranderen, maar doet het niet. In 'Blind Gesprongen' laat Nora Gharib vijf Vlamingen blind springen in een totaal nieuw jobavontuur dat ze zelf niet kiezen.
Vorige week stond poetsvrouw Jessica uit Putte aan de grond genageld toen Nora haar nieuwe job onthulde als… begrafenisondernemer. Maandag start Jessica met enige twijfels aan haar nieuwe job en komt ze te weten wat die precies inhoudt. De experten bijten zich bovendien vast in de zoektocht naar een nieuwe uitdaging voor Elia uit Waasmunster en ook Senne uit Leefdaal krijgt de verrassing van zijn leven. Hij heeft mogelijk een droomjob in het vooruitzicht. Alleen moet hij daarvoor niet alleen zijn huidige job, maar ook zijn hele leven in België opgeven. Is Senne bereid die sprong te wagen?
Senne werkte zeven jaar als privéchauffeur, maar wil nieuwe dingen uitproberen. Om te testen of dat écht zo is, sturen de experten hem samen met Nora naar de Ardennen, waar avonturier Stijn Swijns (Kamp Waes) hen een pittige opdracht voorschotelt. Ook de job die de experten voor hem op het oog hebben biedt heel wat actie. Maar daarvoor zal Senne wel een grote stap moeten zeggen. Nora spreekt met hem af in een reiscafé in Antwerpen om hem een belangrijke vraag voor te leggen. 'De experten hebben misschien de perfecte job voor jou gevonden, maar… die is redelijk ver van huis', steekt ze van wal. 'Het is niet dat je een uur moet rijden, maar je zal er wel voor moeten vliegen. En niet naar een land hiernaast, maar naar een ander continent. Je gaat daar wonen, leven, vrienden maken, misschien iemand leren kennen…' Springt Senne in niet één, maar twee blinde avonturen?
Ook een derde kandidate doet maandag haar intrede in 'Blind Gesprongen'. Jonge mama Elia (31) werkt al zeven jaar als bediende in een copycenter. Een job die moeilijk te combineren is met de zorg voor haar 3,5-jarig zoontje. 'Ik vertrek als Loïc nog ligt te slapen en ben thuis als hij al in bed ligt', klinkt het. Elia zoekt een betere work-life balance, maar tegelijk ook een job waarin ze haar sociale vaardigheden kan benutten. De eerste stap? Samen met Nora haar ontslagbrief ondertekenen.
'Blind Gesprongen', maandag 11 april om 21.55 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT kondigt nieuwe topfictie aan via Europese samenwerking
- Proximus lanceert nieuwe zender Pickx Crime op 1 april
- Kamal Kharmach deelt zijn kennis in 'Andermans Zaken' op VRT 1
- Onderwijseditie 'The Passion' brengt paasverhaal dichter bij jongeren
- Katy Perry aangekondigd als headliner van 'Isle Of MTV Malta 2026'
- 'Zembla' donderdag over afbouw gesloten jeugdzorg
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- VRT reageert op de heisa rond filmpje van Studio Brussel-presentatoren
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene
Kijktip van de dag

Meesters Peter Janssens en Fatima Ahmad staan een man bij die verdacht wordt van de moord op zijn minderjarige zoon. De zoon lag wekenlang levenloos in bed. We volgen ook meester Verjauw. Haar cliënt wordt verdacht van het in de voedselketen brengen van sportpaarden die daarvoor uiteraard niet geschikt zijn.
'Justice For All', om 22.20 uur op Play.



































