Sekspoppen en poppers in 'Club Flo'

Seks met poppen, wat is het effect van poppers en bestaat er zoiets als een perfecte leeftijd om ontmaagd te worden? Jitske Van de Veire praat erover met Flo Windey op donderdag 10 december op VTM 2.
Flo gaat langs bij de West-Vlaamse Rica: zij runt een erotische boetiek en verkoopt en verhuurt er o.a. sekspoppen die gemaakt zijn uit silicone. Een skelet zorgt ervoor dat de pop in verschillende standen kan gezet worden. Rica heeft vijf poppen in de verhuur: de roodharige Olivia en Ann, de donkerharige Vicky, de blonde Betty, en Tina, de vrouw met een kleurtje. Het valt Rica op dat de exotische Tina het minst gekozen wordt omwille van haar kleurtje. Flo begrijpt het niet: 'Racisme tussen de poppen?! Ocharme, dat is een keischone pop, ik zou wél kiezen voor Tina!' VUB professor An Jacobs legt uit dat het mogelijk is een relatie te hebben met een pop of met gelijk welk ander object. 'Het is een alternatief want het is om allerlei redenen niet voor iedereen in de maatschappij mogelijk om seksualiteit te beleven zoals je wil. En dan kan zo’n pop een oplossing zijn.'
Dominique Vandijck werkt voor het antigifcentrum en is te gast bij Flo. Hij verklaart wat poppers zijn: 'Poppers worden al meer dan 100 jaar gebruikt. Initieel was het een medisch hulpmiddel bij slagaderverkalking en een beginnend hartinfarct. Ze hebben oa invloed op de sluitspieren en dat verklaart waarom het vaak gebruikt wordt bij anale seks.' De 'roes' in het hoofd wordt dan weer veroorzaakt door het openzetten van de bloedvaten waardoor de bloeddruk gevaarlijk laag kan dalen en het hart veel sneller gaat kloppen.
Ook genderdysforie (het gevoel dat je genderidentiteit niet overeenkomt met je lichaam) komt aan bod in een sterke getuigenis van de 29-jarige Sem. Emiel, die zich identificeert als non-binair, geeft tips over het gebruik van gender neutrale voornaamwoorden.
Jitske Van de Veire is woordvoerder van Wel Jong, Niet Hetero. Ze postte onlangs op Instagram dat ze op haar 21ste ontmaagd werd. Dit lokte enorm veel reacties uit. Blijkt dat er op de ontmaagdingsleeftijd toch wel een taboe heerst.
Deze aflevering is ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Club Flo', donderdag 10 december om 21.45 uur bij VTM 2.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Alle samenvattingen van het WK voetbal 2026 in SBS6-programma 'Het Oranje Café'
- Laura & Duncan of Dieter & Romy? Wie wint 'Huis Gemaakt 2026'?
- Deze castleden versterken cast romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Gustaph stapt 'Florentina' binnen
- Kijkcijfers: maandag 8 juni 2026
- VRT 1 trapt WK 2026 af met vooruitblik en bijzondere terugblik naar Mexico 1986
- Wat gebeurt er achter de schermen bij Forum voor Democratie?
- EO-documentaire 'Generatie Gebed – Wat bezielt Gen Z?' onderzoekt waarom steeds meer jongeren kiezen voor geloof
- 'Curaçao en het wonder van het WK': wat betekent het WK voor Curaçao?
- Vanavond in 'Opsporing Verzocht'
- JOE slingert positiviteit de ether in met 'JOE Oranjedag' voor een winnend Oranje
- TOPradio deelt elke dag 1.000 euro tankbudget uit
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de Kunstkerk in Dordrecht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam
Kijktip van de dag

Het WK voetbal van deze zomer is er geen zoals alle andere: het wordt groter dan ooit, met meer matchen dan ooit. Maar het toernooi wordt ook omwille van extra-sportieve redenen al druk besproken. Aan de vooravond van het WK voetbal blikken we vooruit op wat dit kampioenschap speciaal maakt: van de verwachtingen rond de Rode Duivels tot de politieke recuperatie van het evenement. Van de favorieten voor de eindzege tot de dure ticketprijzen en de ingewikkelde speelschema's.
'WK 2026: Kick-off', om 20.45 uur op VRT 1.



































