Sanne van haar melk en ontmoeting met nieuwe koellega's in 'Boer zkt Vrouw'

zaterdag 9 maart 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

In de eerste aflevering van 'Boer zkt Vrouw' kwam melkveeboer Robbe (29) speciaal uit Zweden om zijn dates te leren kennen, maar op zondag 10 maart bevindt hij zich alweer op zijn boerderij tussen de Zweedse bossen in het uitgestrekte Föllinge.

Nu is het aan Branko (23), Wesley (34) en Joffrey (25), de 3 mannen die door Robbe werden uitgenodigd om een week op de boerderij te komen logeren en te zien of ze er kunnen aarden. En Sanne, de 30-jarige Bocholtse melkveeboerin, probeert haar plaats te vinden tussen alle geïnteresseerde mannen. Geen evidentie voor de goedlachse jongedame, die al die aandacht niet gewoon is.


Na 8 jaar zonder man en zonder daten, bleek de confrontatie met zo veel kandidaten overweldigend te zijn. 'Ik heb net de eerste ontmoeting met de mannen achter de rug en ik heb even een klein paniekaanvalletje gehad van how shit, wat gaat hier nu gebeuren? Ik had niet verwacht dat dat zo’n grote impact zou hebben, al die mannen rond mij', vertelt Sanne, die van haar melk is. Dina Tersago heeft een alpacawandeling geregeld om het ijs te breken. Maar net wanneer Sanne terug wat op haar gemak is, staan er twee extra mannen op haar te wachten die er ‘s ochtends nog niet bij konden zijn. Zij moeten quasi meteen een verpletterende indruk maken, want op het einde van de dag moet Sanne kiezen welke 3 mannen ze graag beter leert kennen tijdens een weekje op haar boerderij.


De boerderij van Robbe ligt 600 kilometer van Stockholm en de rit door de natuur doet Branko, Wesley en Joffrey meteen wegdromen. Ondertussen staat de boer te popelen om zijn 3 favorieten te verwelkomen. 'Dat gaat iets geven, ineens 3 mannen op mijn erf. Ik vind het ongelooflijk dat zij in België alles even achterlaten en naar hier komen. Ik kan niet goed vatten dat dat voor mij is', zegt Robbe. De melkveeboer heeft zich recent bezeerd tijdens het werk, en dus komt het goed uit dat er deze week 6 helpende handen zijn. Branko, Wesley en Joffrey maken meteen kennis met hun toekomstige BFF’s: Robbes koellega’s.

Ondertussen heeft vleesveeboer Niels (32) in Gierle voor de eerste keer drie vrouwen in huis, en dat is voor de verlegen boer toch even wennen. Niels is nog volop bezig met de afwerking van zijn woning en dat heeft zo zijn gevolgen: er zijn nog geen deuren, er is geen licht en ook nog geen spiegel. Niels ziet zijn dames graag puur natuur, maar Sylvie (36), Lisa (27) en Astrid (26) behelpen zich om er toch op hun best uit te zien voor hun boer. Daarna is het echter werkendag. Astrids eerste boerderij ervaring kan tellen: ze mag met de bulldozer rijden. Geen evidentie voor iemand die nog maar net haar voorlopig rijbewijs heeft.

Of dat goed komt? Je ziet het in de tweede aflevering van 'Boer zkt Vrouw' op zondag 10 maart om 19.55 uur bij VTM  en op VTM GO.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De koppels werken tegen de deadline aan hun tuin in Kessel en Aalst, met hulp van familie en vrienden. In Kessel helpen Dieters papa en beste vriend, in Aalst Marthes zus en papa. De jury komt de tuinen beoordelen.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    11:00
    Lentebeelden
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:35
    Ridder Muis
    10:45
    Edmond & Lucy
  • 09:40
    Geen uitzending
    11:45
    Familie
  • 01:15
    Geen uitzending
    12:40
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    14:35
    Bel-Air
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:45
    Police Interceptors
  • 09:20
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    12:35
    Two and a Half Men
  • 10:30
    The Rookie
    11:20
    FBI: International
  • 10:00
    The First 48
    10:55
    Pawn Stars
  • 10:15
    Love Triangle Australia
    11:15
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 10:05
    Snapped
    10:50
    Snapped: Killer Couples
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:36
    Publireportage
    10:49
    Hallo Roger
  • 10:10
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    11:55
    Chris Cooks Cymru
  • 10:20
    Death in Paradise
    11:25
    The Marlow Murder Club
  • 10:25
    Storage Wars
    11:15
    First Dates Australia
  • 10:30
    MAX Geheugentrainer
    10:45
    NOS Journaal
  • 10:35
    Buitenhof
    11:35
    MAX Maakt Mogelijk Helpt
  • 10:40
    Tik Tak
    10:45
    No-No