Sanne van haar melk en ontmoeting met nieuwe koellega's in 'Boer zkt Vrouw'

In de eerste aflevering van 'Boer zkt Vrouw' kwam melkveeboer Robbe (29) speciaal uit Zweden om zijn dates te leren kennen, maar op zondag 10 maart bevindt hij zich alweer op zijn boerderij tussen de Zweedse bossen in het uitgestrekte Föllinge.
Nu is het aan Branko (23), Wesley (34) en Joffrey (25), de 3 mannen die door Robbe werden uitgenodigd om een week op de boerderij te komen logeren en te zien of ze er kunnen aarden. En Sanne, de 30-jarige Bocholtse melkveeboerin, probeert haar plaats te vinden tussen alle geïnteresseerde mannen. Geen evidentie voor de goedlachse jongedame, die al die aandacht niet gewoon is.
Na 8 jaar zonder man en zonder daten, bleek de confrontatie met zo veel kandidaten overweldigend te zijn. 'Ik heb net de eerste ontmoeting met de mannen achter de rug en ik heb even een klein paniekaanvalletje gehad van how shit, wat gaat hier nu gebeuren? Ik had niet verwacht dat dat zo’n grote impact zou hebben, al die mannen rond mij', vertelt Sanne, die van haar melk is. Dina Tersago heeft een alpacawandeling geregeld om het ijs te breken. Maar net wanneer Sanne terug wat op haar gemak is, staan er twee extra mannen op haar te wachten die er ‘s ochtends nog niet bij konden zijn. Zij moeten quasi meteen een verpletterende indruk maken, want op het einde van de dag moet Sanne kiezen welke 3 mannen ze graag beter leert kennen tijdens een weekje op haar boerderij.
De boerderij van Robbe ligt 600 kilometer van Stockholm en de rit door de natuur doet Branko, Wesley en Joffrey meteen wegdromen. Ondertussen staat de boer te popelen om zijn 3 favorieten te verwelkomen. 'Dat gaat iets geven, ineens 3 mannen op mijn erf. Ik vind het ongelooflijk dat zij in België alles even achterlaten en naar hier komen. Ik kan niet goed vatten dat dat voor mij is', zegt Robbe. De melkveeboer heeft zich recent bezeerd tijdens het werk, en dus komt het goed uit dat er deze week 6 helpende handen zijn. Branko, Wesley en Joffrey maken meteen kennis met hun toekomstige BFF’s: Robbes koellega’s.
Ondertussen heeft vleesveeboer Niels (32) in Gierle voor de eerste keer drie vrouwen in huis, en dat is voor de verlegen boer toch even wennen. Niels is nog volop bezig met de afwerking van zijn woning en dat heeft zo zijn gevolgen: er zijn nog geen deuren, er is geen licht en ook nog geen spiegel. Niels ziet zijn dames graag puur natuur, maar Sylvie (36), Lisa (27) en Astrid (26) behelpen zich om er toch op hun best uit te zien voor hun boer. Daarna is het echter werkendag. Astrids eerste boerderij ervaring kan tellen: ze mag met de bulldozer rijden. Geen evidentie voor iemand die nog maar net haar voorlopig rijbewijs heeft.
Of dat goed komt? Je ziet het in de tweede aflevering van 'Boer zkt Vrouw' op zondag 10 maart om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe EO-serie 'Klinkt als een sekte' met Israel van Dorsten
- Nieuwe dramaserie 'Rust en Vreugd' bij MAX op NPO 1
- 'Ivo op Zondag' keert terug met nieuwe rubriek over bijzondere vriendschappen
- Ziggo Sport introduceert nieuwe F1 show 'Race Café: Na de GP'
- Nieuw seizoen van 'Body Cam' op Discovery
- MXGP en MX2 weer van start op Play Sports
- Ziggo Sport zet vrouwen in de spotlight op Internationale Vrouwendag
- Indringende documentaire 'KAMAY' te zien op VRT Canvas op Internationale Vrouwendag
- Dit staat bij de Disney Channels voor je klaar in maart
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' met Fedde en Xin
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke'
Kijktip van de dag

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.
'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.



































