Sandra Bekkari helpt je met het gevecht tegen de routine

zondag 2 september 2018

Bye bye summer, hello routine! We moeten weer naar school of aan het werk en vervallen daardoor al snel in inspiratieloze, routineuze gerechten. Gelukkig borrelt Sandra Bekkari van de nieuwe, gezonde kookideeën.

Die inspiratie deelt ze vanaf maandag 3 september opnieuw met de VTM-kijkers in 'Open Keuken met Sandra Bekkari'. Sandra start haar nieuwe seizoen met een stunt. Vijf avonden op een rij belooft ze een bijzondere verrassing voor de kijkers in samenwerking met VTM KOKEN. Maandag volgt daar meer info over.


Na een zomer van culinair genieten, uitgebreide barbecues en zoete zondes komen Sandra’s gemakkelijke en gezonde gerechten als geroepen. Een klassiek gerecht met een Bekkari-twist, een verrassende drankje of een zalig nagerecht: wat er ook op het menu staat, in alle bereidingen spelen groenten en fruit steevast de hoofdrol.

'Open Keuken' wordt dit najaar ook interactiever. Sandra gaat één keer per week op de vraag van een kijker in en biedt dan alternatieven voor traditionele, maar vaak minder gezonde, gerechten. Hoe maak ik een gezonde pizza? Welk gerecht kan ik met quinoa bereiden? Sandra Bekkari gaat met al deze kijkersvragen aan de slag!

Sandra Bekkari: 'Ik heb deze zomer niet stilgezeten. Het was voor mij opnieuw een uitdaging om een resem gezonde en lekkere gerechten te bedenken voor het nieuwe seizoen van 'Open Keuken'. Voordat ik een gerecht aan de kijker voorstel, wil ik er dan ook 300% zeker van zijn. Ik blijf gerechten uittesten tot ze helemaal juist zitten. Lekker eten is té belangrijk om niet serieus te nemen (lacht).'


Op het menu tijdens de eerste week:

- Maandag 03/09: Moussaka + kokospralines
- Dinsdag 04/09: Groentetaartjes + watermeloenlimonade
- Woensdag 05/09: Gazpacho met kersen + granolawafels
- Donderdag 06/09: Quinoa pizza-cups + aardbeienmousse
- Vrijdag 07/09: Paëlla met extra veel groenten

Open Keuken, vanaf maandag 3 september elke weekdag om 18.00 uur bij VTM.


DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

De ruwbouw gaat in alle vier de panden volop vooruit. Vandaag ontdekken de koppels uit Kessel en Aalst welke maquettes de voorkeur krijgen van de jury. De deadline komt ondertussen steeds dichterbij en Johny laat dat nog eens duidelijk voelen.

'Huis Gemaakt', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:40
    Dodo
    01:05
    Journaallus
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:35
    Dropje
    05:00
    Geen uitzending
  • 06:40
    Heidi
    01:00
    Gooische Vrouwen
  • 02:20
    Geen uitzending
    23:00
    Déjà Vu
  • 06:00
    Qmusic
    22:50
    The Island
  • 01:45
    Geen uitzending
    00:40
    All New Traffic Cops
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    9-1-1
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
    01:15
    Geen uitzending
  • 06:10
    This Is Us
    01:15
    FBI
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:25
    MacGyver
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:45
    Botched
  • 06:00
    Cold Case
    01:15
    Murder suspect
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:40
    Hallo Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    Tot op de Graat
    01:15
    Puur Oosters - Japans
  • 06:00
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 06:40
    Make You Laugh Out Loud
    01:25
    Grey's Anatomy
  • 06:40
    NOS Journaal
    01:00
    EenVandaag
  • 04:00
    Suhoor Stories
    01:20
    De Nachtzoen
  • 06:30
    Sesamstraat
    01:45
    First Dates