Sandra Bekkari helpt je met het gevecht tegen de routine

zondag 2 september 2018

Bye bye summer, hello routine! We moeten weer naar school of aan het werk en vervallen daardoor al snel in inspiratieloze, routineuze gerechten. Gelukkig borrelt Sandra Bekkari van de nieuwe, gezonde kookideeën.

Die inspiratie deelt ze vanaf maandag 3 september opnieuw met de VTM-kijkers in 'Open Keuken met Sandra Bekkari'. Sandra start haar nieuwe seizoen met een stunt. Vijf avonden op een rij belooft ze een bijzondere verrassing voor de kijkers in samenwerking met VTM KOKEN. Maandag volgt daar meer info over.


Na een zomer van culinair genieten, uitgebreide barbecues en zoete zondes komen Sandra’s gemakkelijke en gezonde gerechten als geroepen. Een klassiek gerecht met een Bekkari-twist, een verrassende drankje of een zalig nagerecht: wat er ook op het menu staat, in alle bereidingen spelen groenten en fruit steevast de hoofdrol.

'Open Keuken' wordt dit najaar ook interactiever. Sandra gaat één keer per week op de vraag van een kijker in en biedt dan alternatieven voor traditionele, maar vaak minder gezonde, gerechten. Hoe maak ik een gezonde pizza? Welk gerecht kan ik met quinoa bereiden? Sandra Bekkari gaat met al deze kijkersvragen aan de slag!

Sandra Bekkari: 'Ik heb deze zomer niet stilgezeten. Het was voor mij opnieuw een uitdaging om een resem gezonde en lekkere gerechten te bedenken voor het nieuwe seizoen van 'Open Keuken'. Voordat ik een gerecht aan de kijker voorstel, wil ik er dan ook 300% zeker van zijn. Ik blijf gerechten uittesten tot ze helemaal juist zitten. Lekker eten is té belangrijk om niet serieus te nemen (lacht).'


Op het menu tijdens de eerste week:

- Maandag 03/09: Moussaka + kokospralines
- Dinsdag 04/09: Groentetaartjes + watermeloenlimonade
- Woensdag 05/09: Gazpacho met kersen + granolawafels
- Donderdag 06/09: Quinoa pizza-cups + aardbeienmousse
- Vrijdag 07/09: Paëlla met extra veel groenten

Open Keuken, vanaf maandag 3 september elke weekdag om 18.00 uur bij VTM.


DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.

'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Winterbeelden
    11:15
    De inzichten van...
  • 08:00
    Winterbeelden
    16:40
    Rebirth
  • 10:55
    Kaatjes Kameraadjes
    11:05
    Ridder Muis
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:55
    Benidorm Bastards
  • 10:30
    Geen uitzending
    12:10
    Selling Super Houses
  • 09:20
    Geen uitzending
    11:50
    The Couple Next Door
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch Hawaii
  • 08:15
    Geen uitzending
    15:55
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 10:50
    De Dagschotel
    11:05
    Comfort Food
  • 10:55
    FBI
    12:35
    C.S.I. New York
  • 10:15
    Borderforce USA: The Bridges
    11:10
    Geen uitzending
  • 10:00
    The Block Australia
    12:15
    Peppe's Sicilië
  • 09:50
    Aurora Teagarden Mysteries: A Game of Cat and Mouse
    11:25
    Mark of a Serial Killer
  • 11:02
    CEO van mijn leven
    11:29
    De CFO podcast
  • 10:52
    Het appartement
    12:00
    De Vlaamse Top 10
  • 11:00
    Guillaume's Paris
  • 10:55
    The Madame Blanc Mysteries
    11:50
    McDonald and Dodds
  • 11:00
    NCIS: Los Angeles
    15:35
    Bad Times at the El Royale
  • 11:00
    Ivo op zondag
    12:00
    NOS Journaal
  • 10:00
    Eucharistieviering
    11:05
    Nederland zingt op zondag
  • 10:55
    Grizzy en de Lemmingen
    11:05
    Coop Troop