Sana ontdekt haar nieuwe job in 'Blind Gesprongen'… op 60 meter hoogte

zondag 8 mei 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Op maandag 9 mei gaan de zenuwen in 'Blind Gesprongen' de hoogte in. En de kandidaten zelf ook. Nieuwbakken stadsgids Senne mag samen met zijn baas Patrick de coolste attractie in New York uitproberen en beklimt daarvoor een wolkenkrabber van maar liefst 400 meter hoog.

Ook ergotherapeute Sana (27, Oudsbergen) zal boven zichzelf moeten uitstijgen. Zij komt te weten welke jobswitch de experten voor haar hebben uitgekozen en dat wordt er één van 180 graden. Om te ontdekken in welke nieuwe functie ze haar tanden mag zetten gaat Nora Gharib met haar naar een bouwterrein, waar Sana een torenkraan van 60 meter hoog moet beklimmen. Wat heeft die kraan te maken met haar nieuwe job?



In New York heeft voormalig privéchauffeur Senne (27, Leefdaal) zijn opleiding als stadsgids achter de rug. Voor hem breekt nu een belangrijke dag aan en een grote eerste test. Senne zal helemaal alleen een groep toeristen moeten rondleiden in The Big Apple. Tijdens die vuurdoop zal hij de kennis die hij heeft opgedaan moeten omzetten in de praktijk. En dat maakt hem bijzonder zenuwachtig.

Fred (37, Buggenhout) switchte van data-analist in de financiële sector naar information engineer bij de Belgische Voetbalbond. Een gedroomde werkplek voor de voetbalfreak, die zijn bureau op enkele meters van bondscoach Roberto Martinez heeft. Toch lijkt Fred nog niet helemaal te genieten. Hij is een perfectionist en vindt dat hij onvoldoende vooruitgang boekt. Wellbeing-experte Ann en VDAB-jobcoach Frederik zoeken hem op voor een babbel.

Ook Elia (31, Waasmunster) heeft een gesprek gevraagd met de experten. Ze werkt ruim een maand als begeleider in het kinderdagverblijf. De eerste weken was Elia niet helemaal zeker of dit wel dé job voor haar was. Experten Stijn en Ann willen weten of ze dat gevoel nog altijd heeft.

'Blind Gesprongen', maandag 9 mei om 21.55 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Na de pijnlijke breuk met Tessa krijgt schrijver Hardin geen woord meer op papier. Hij reist naar Portugal om zijn verleden onder ogen te zien en om in het reine te komen met zichzelf. Daar komt hij tot het besef dat hij moet veranderen als hij zijn grote liefde wil terugwinnen.

'After Everything', film uit 2023 met oa. Hero Fiennes Tiffin, om 20.40 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 12:00
    Interstellar Ella
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:45
    Familie
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 10:40
    Geen uitzending
    07:15
    Dirty Home Rescue
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:30
    Angel
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 11:40
    Debbie Macomber's Joyful Mrs. Miracle
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 11:55
    Huizenjagers
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 11:40
    FBI
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:50
    Ice Airport Alaska
    06:45
    Evil
  • 11:35
    Puppy Love for Christmas
    11:40
    Under the Christmas Tree
  • 11:10
    Was I Really Abducted?
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:59
    Hobbyklus
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 12:00
    Bon Appetit
    07:25
    Winterse Kost
  • 11:10
    Death in Paradise
    08:05
    Midsomer Murders
  • 12:00
    First Dates Australia
    12:50
    Storage Wars
  • 12:00
    NOS Journaal
    11:15
    Tijd voor Max
  • 12:00
    NOS Journaal
    13:10
    NOS Sportjournaal
  • 12:05
    Charlie en Lola
    13:00
    Kindertijd