Sam De Bruyn over prille radiocarrière: 'Er werd mij gevraagd of ik een beetje minder gay kon doen.'

zondag 22 augustus 2021

De villa van 'Waarheid Durven of Doen' warmt zich op voor een laatste week vol onthullingen en uitdagende opdrachten van bekende Vlamingen.

Op maandag 23 augustus om 21.05 uur schuiven Sam De Bruyn, Anne De Baetzelier, Julie Vanloo (basketbalspeelster bij de Belgian Cats) en Matthias Casse (judoka, bronzen medaille Olympische Spelen in Tokio) samen aan tafel.


Eén van de vragen luidt: 'Wat is de grootste opoffering die jij ooit moest maken voor je carrière?'. Sam De Bruyn blikt terug op het hele prille begin van zijn radiocarrière: 'Er zijn dingen die mij gevraagd zijn om op te offeren die ik geweigerd heb. Toen ik begon bij de radio werden er onderzoeken gedaan bij de luisteraars van wat zij van je vonden als presentator. Eén van de commentaren was: hij klinkt wel nogal gay op de radio. En dan werd er eigenlijk zo wat gesuggereerd: 'Kan je niet een beetje minder gay doen?'. Gelukkig was mijn toenmalige producer een lesbische vrouw die in een tirade is uitgevlogen: 'Ben je niet goed wijs?! Wàt verwachten jullie?!', waarop werd geantwoord: 'Wij vragen niets, het is alleen wat uit het onderzoek blijkt.' Maar er werd dus wel gesuggereerd dat ik een beetje meer hetero moest doen. En ik ben wel super blij dat ik daar nooit in ben meegegaan in dat soort dingen', zegt Sam.


Verder onthult Anne De Baetzelier waarom ze geen alcohol meer drinkt, bestelt Julie Vanloo 'lekker ongezonde frietjes' als hoofdgerecht en schrijft het viertal hun mooiste liefdesgedicht in twee zinnen.

Ook de rest van de week belooft het er pittig aan toe te gaan in de villa. Op dinsdag 24 augustus om 21.15 uur maken Guga Baúl, muzikant Jef Neve, radiopresentatrice Kawtar Ehlalouch en hockeyspeler Alexander Hendrickx het gezellig met een zelfgemaakt menu. Op woensdag 25 augustus om 21.20 uur worden Nathalie Meskens, Lieven Scheire, Lauren Versnick en Dagny Ros uitgedaagd en op donderdag 26 augustus om 21.10 uur sluiten Nora Gharib, Gene Bervoets, acteur Bert Huysentruyt en radiopresentatrice Sofie Engelen de week af.

'Waarheid Durven of Doen', van maandag 26 tot en met donderdag 29 juli rond 21.05 uur bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Alloo Bij de Wegpolitie' op VTM - Luk Alloo

Agenten onderscheppen een automobilist die veel te snel rijdt. Even later betrappen ze een chauffeur die op de pechstrook geniet van een snack. Een ongeval met een auto in de gracht zorgt voor extra spanning.

'Alloo bij de Wegpolitie', om 22.05 uur bij VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Herfstbeelden
  • 12:30
    Hallo Kroket
    12:45
    Mega Mindy
  • 12:25
    Florentina
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:35
    Kitchen Nightmares
    13:30
    B&B zoekt Lief NL
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:55
    Ghosts
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:30
    Caught on Dashcam
  • 12:20
    The Christmas Shepherd
    14:00
    The Mistletoe Inn
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 12:10
    De Tafel van Gert
    13:25
    Komen Eten
  • 12:15
    NCIS
    13:05
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 12:15
    The Neighborhood
    12:45
    Storage Wars
  • 12:10
    Het Roer Om
    13:05
    Love Island UK
  • 12:20
    Accident, Suicide, or Murder
    13:10
    Snapped
  • 09:22
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 12:30
    Kan ik het ook?
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:15
    Indian Summer
    13:05
    Toasted!
  • 12:10
    Father Brown
    13:05
    The Doctor Blake Mysteries
  • 12:15
    White Collar
    13:15
    NCIS
  • 12:15
    Ongehoord Nieuws
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:30
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
    12:42
    Socutera
  • 12:30
    Maya de Bij
    12:43
    Zin in Zappelin