Sam De Bruyn over prille radiocarrière: 'Er werd mij gevraagd of ik een beetje minder gay kon doen.'

zondag 22 augustus 2021

De villa van 'Waarheid Durven of Doen' warmt zich op voor een laatste week vol onthullingen en uitdagende opdrachten van bekende Vlamingen.

Op maandag 23 augustus om 21.05 uur schuiven Sam De Bruyn, Anne De Baetzelier, Julie Vanloo (basketbalspeelster bij de Belgian Cats) en Matthias Casse (judoka, bronzen medaille Olympische Spelen in Tokio) samen aan tafel.


Eén van de vragen luidt: 'Wat is de grootste opoffering die jij ooit moest maken voor je carrière?'. Sam De Bruyn blikt terug op het hele prille begin van zijn radiocarrière: 'Er zijn dingen die mij gevraagd zijn om op te offeren die ik geweigerd heb. Toen ik begon bij de radio werden er onderzoeken gedaan bij de luisteraars van wat zij van je vonden als presentator. Eén van de commentaren was: hij klinkt wel nogal gay op de radio. En dan werd er eigenlijk zo wat gesuggereerd: 'Kan je niet een beetje minder gay doen?'. Gelukkig was mijn toenmalige producer een lesbische vrouw die in een tirade is uitgevlogen: 'Ben je niet goed wijs?! Wàt verwachten jullie?!', waarop werd geantwoord: 'Wij vragen niets, het is alleen wat uit het onderzoek blijkt.' Maar er werd dus wel gesuggereerd dat ik een beetje meer hetero moest doen. En ik ben wel super blij dat ik daar nooit in ben meegegaan in dat soort dingen', zegt Sam.


Verder onthult Anne De Baetzelier waarom ze geen alcohol meer drinkt, bestelt Julie Vanloo 'lekker ongezonde frietjes' als hoofdgerecht en schrijft het viertal hun mooiste liefdesgedicht in twee zinnen.

Ook de rest van de week belooft het er pittig aan toe te gaan in de villa. Op dinsdag 24 augustus om 21.15 uur maken Guga Baúl, muzikant Jef Neve, radiopresentatrice Kawtar Ehlalouch en hockeyspeler Alexander Hendrickx het gezellig met een zelfgemaakt menu. Op woensdag 25 augustus om 21.20 uur worden Nathalie Meskens, Lieven Scheire, Lauren Versnick en Dagny Ros uitgedaagd en op donderdag 26 augustus om 21.10 uur sluiten Nora Gharib, Gene Bervoets, acteur Bert Huysentruyt en radiopresentatrice Sofie Engelen de week af.

'Waarheid Durven of Doen', van maandag 26 tot en met donderdag 29 juli rond 21.05 uur bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Boomer' (VRT 1)

Jan merkt dat Roos ineens anders is: vrolijk, lief voor haar broer en opvallend zelfverzekerd. JP en Julie maken zich ook zorgen, en Jan raakt steeds meer in de war. Wat zit er echt achter haar plotselinge verandering, en hoe moet hij omgaan met alles wat hij ontdekt?

'Boomer', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Man bijt hond
    20:15
    F.C. De Kampioenen
  • 19:15
    North Shore
    20:00
    VRT NWS Update
  • 19:55
    Noodle and Bun
    20:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    Interlandvoetbal Mannen
    23:05
    Politierechters
  • 19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:30
    Death on the Nile
  • 18:25
    Back to the Future
    20:30
    Back to the Future II
  • 19:55
    All New Traffic Cops
    22:30
    Chloe
  • 19:45
    Will Trent
    00:05
    Geen uitzending
  • 19:20
    Are You Being Served?
    20:00
    Nonkel Jef
  • 19:00
    Huizenjagers
    20:00
    Stukken van mensen
  • 19:25
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 19:35
    Brooklyn Nine-Nine
    20:35
    Ghostbusters II
  • 19:40
    Chateau Meiland
    20:35
    Op Een Ander
  • 19:35
    World's Most Evil Killers
  • 19:53
    Transport & Van.TV
    20:44
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 19:51
    Red de meubelen
    20:00
    Affiche
  • 19:45
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 19:00
    Call the Midwife
    20:00
    Silent Witness
  • 18:45
    Under the Banner of Heaven
    20:00
    The Spectacular Now
  • 19:20
    MolTalk
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:55
    Blauw Bloed
    20:25
    Twee kanten van één geschiedenis
  • 19:50
    Snapflat
    20:00
    De regels van Floor