Sam De Bruyn over prille radiocarrière: 'Er werd mij gevraagd of ik een beetje minder gay kon doen.'

zondag 22 augustus 2021

De villa van 'Waarheid Durven of Doen' warmt zich op voor een laatste week vol onthullingen en uitdagende opdrachten van bekende Vlamingen.

Op maandag 23 augustus om 21.05 uur schuiven Sam De Bruyn, Anne De Baetzelier, Julie Vanloo (basketbalspeelster bij de Belgian Cats) en Matthias Casse (judoka, bronzen medaille Olympische Spelen in Tokio) samen aan tafel.


Eén van de vragen luidt: 'Wat is de grootste opoffering die jij ooit moest maken voor je carrière?'. Sam De Bruyn blikt terug op het hele prille begin van zijn radiocarrière: 'Er zijn dingen die mij gevraagd zijn om op te offeren die ik geweigerd heb. Toen ik begon bij de radio werden er onderzoeken gedaan bij de luisteraars van wat zij van je vonden als presentator. Eén van de commentaren was: hij klinkt wel nogal gay op de radio. En dan werd er eigenlijk zo wat gesuggereerd: 'Kan je niet een beetje minder gay doen?'. Gelukkig was mijn toenmalige producer een lesbische vrouw die in een tirade is uitgevlogen: 'Ben je niet goed wijs?! Wàt verwachten jullie?!', waarop werd geantwoord: 'Wij vragen niets, het is alleen wat uit het onderzoek blijkt.' Maar er werd dus wel gesuggereerd dat ik een beetje meer hetero moest doen. En ik ben wel super blij dat ik daar nooit in ben meegegaan in dat soort dingen', zegt Sam.


Verder onthult Anne De Baetzelier waarom ze geen alcohol meer drinkt, bestelt Julie Vanloo 'lekker ongezonde frietjes' als hoofdgerecht en schrijft het viertal hun mooiste liefdesgedicht in twee zinnen.

Ook de rest van de week belooft het er pittig aan toe te gaan in de villa. Op dinsdag 24 augustus om 21.15 uur maken Guga Baúl, muzikant Jef Neve, radiopresentatrice Kawtar Ehlalouch en hockeyspeler Alexander Hendrickx het gezellig met een zelfgemaakt menu. Op woensdag 25 augustus om 21.20 uur worden Nathalie Meskens, Lieven Scheire, Lauren Versnick en Dagny Ros uitgedaagd en op donderdag 26 augustus om 21.10 uur sluiten Nora Gharib, Gene Bervoets, acteur Bert Huysentruyt en radiopresentatrice Sofie Engelen de week af.

'Waarheid Durven of Doen', van maandag 26 tot en met donderdag 29 juli rond 21.05 uur bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:30
    VRT NWS Villa Politica
    16:00
    Clips
  • 13:00
    Herfstbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:20
    Kabam!
    15:30
    Lu en de dolle boel minis
  • 15:25
    Gooische Vrouwen
    16:40
    Lisa
  • 15:00
    Kitchen Nightmares
    16:00
    Blind Getrouwd UK
  • 14:00
    The Mask of Zorro
    16:20
    Chicago P.D.
  • 15:10
    Police Interceptors
    15:55
    Xena: Warrior Princess
  • 14:35
    Holiday for Heroes
    16:05
    Never Been Chris'd
  • 15:25
    Joe
    15:55
    Geen uitzending
  • 14:15
    Blind Gekocht NL
    15:30
    De Tafel van Ruben
  • 15:15
    SkyMed
    16:05
    Castle
  • 14:40
    Heavy Rescue: 401
    15:35
    Pawn Stars
  • 15:25
    A Place in the Sun
    16:20
    Property Brothers
  • 15:20
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:26
    Publireportage
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 14:40
    Guten Appetit
    15:40
    Guillaume's Paris
  • 15:05
    All Creatures Great and Small
    16:00
    New Tricks
  • 15:10
    NCIS: Los Angeles
    16:55
    The Resident
  • 15:25
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 15:25
    VPRO Vrije Geluiden Sessies
    15:44
    Art Dept
  • 15:25
    Mojo Fliptop
    15:40
    Herrie op zolder