Sam De Bruyn over prille radiocarrière: 'Er werd mij gevraagd of ik een beetje minder gay kon doen.'

zondag 22 augustus 2021

De villa van 'Waarheid Durven of Doen' warmt zich op voor een laatste week vol onthullingen en uitdagende opdrachten van bekende Vlamingen.

Op maandag 23 augustus om 21.05 uur schuiven Sam De Bruyn, Anne De Baetzelier, Julie Vanloo (basketbalspeelster bij de Belgian Cats) en Matthias Casse (judoka, bronzen medaille Olympische Spelen in Tokio) samen aan tafel.


Eén van de vragen luidt: 'Wat is de grootste opoffering die jij ooit moest maken voor je carrière?'. Sam De Bruyn blikt terug op het hele prille begin van zijn radiocarrière: 'Er zijn dingen die mij gevraagd zijn om op te offeren die ik geweigerd heb. Toen ik begon bij de radio werden er onderzoeken gedaan bij de luisteraars van wat zij van je vonden als presentator. Eén van de commentaren was: hij klinkt wel nogal gay op de radio. En dan werd er eigenlijk zo wat gesuggereerd: 'Kan je niet een beetje minder gay doen?'. Gelukkig was mijn toenmalige producer een lesbische vrouw die in een tirade is uitgevlogen: 'Ben je niet goed wijs?! Wàt verwachten jullie?!', waarop werd geantwoord: 'Wij vragen niets, het is alleen wat uit het onderzoek blijkt.' Maar er werd dus wel gesuggereerd dat ik een beetje meer hetero moest doen. En ik ben wel super blij dat ik daar nooit in ben meegegaan in dat soort dingen', zegt Sam.


Verder onthult Anne De Baetzelier waarom ze geen alcohol meer drinkt, bestelt Julie Vanloo 'lekker ongezonde frietjes' als hoofdgerecht en schrijft het viertal hun mooiste liefdesgedicht in twee zinnen.

Ook de rest van de week belooft het er pittig aan toe te gaan in de villa. Op dinsdag 24 augustus om 21.15 uur maken Guga Baúl, muzikant Jef Neve, radiopresentatrice Kawtar Ehlalouch en hockeyspeler Alexander Hendrickx het gezellig met een zelfgemaakt menu. Op woensdag 25 augustus om 21.20 uur worden Nathalie Meskens, Lieven Scheire, Lauren Versnick en Dagny Ros uitgedaagd en op donderdag 26 augustus om 21.10 uur sluiten Nora Gharib, Gene Bervoets, acteur Bert Huysentruyt en radiopresentatrice Sofie Engelen de week af.

'Waarheid Durven of Doen', van maandag 26 tot en met donderdag 29 juli rond 21.05 uur bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'VRT Zomerhit' (VRT)

Vanavond stellen de volgende vijf kanshebbers zich voor: Berre met 'Yesterday, Today, Tomorrow', Bart Kaëll met 'Zot verliefd', Bas Serra met 'All Because of You', Laura Tesoro met 'Plastic Paradise' en Niels Destadsbader met 'Vuur en vlam'. En ook deze artiesten maken hun opwachting op het podium: Das Pop, de Gebroeders Ko, Samson & Marie, LUNA en Becky Hill.

'Zomerhit', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 12:00
    Pukkelpop live
    13:25
    Sporza: EK Volleybal Vrouwen 2026
  • 13:10
    Ninja Express
    13:20
    Imago
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:25
    Het Weer (middag)
  • 12:15
    The Real Bling Ring: Hollywood Heist
    13:15
    Grote Gezinnen, Grote Vakanties
  • 06:15
    Geen uitzending
    14:10
    The Irrational
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:40
    Airwolf
  • 09:10
    Geen uitzending
    15:40
    La Brea
  • 10:00
    Joe
    14:25
    Geen uitzending
  • 13:10
    Friends
    14:35
    Komen Eten bij De Slimste Mens ter Wereld
  • 13:05
    FBI: Most Wanted
    14:00
    NCIS
  • 12:45
    Storage Wars
    13:40
    Two and a Half Men
  • 12:45
    Property Brothers
    13:35
    The Block Australia
  • 11:45
    Snapped
    16:40
    World's Most Evil Killers
  • 13:13
    Trends Talk
    13:48
    CEO van mijn leven
  • 13:03
    Het zelfbouwhuis
    13:29
    De tip
  • 13:00
    Open Vuur
    13:50
    BBQ Vanavond?!
  • 12:30
    The Hardacres
    13:25
    Midsomer Murders
  • 13:10
    Burn Notice
    18:10
    White Collar
  • 13:10
    Keuringsdienst van Waarde
    13:45
    Ahoy zingt De Nijs
  • 13:10
    Nederland op film
    13:55
    Meldpunt Actueel
  • 12:05
    K3: Dans van de Farao
    13:35
    Studio Snugger