Ruzie bij een motorbende in 'Helden van Hier: Op Interventie'

dinsdag 16 oktober 2018

In aflevering 7 van 'Helden van Hier: Op Interventie' – vorige week goed voor 710.000 kijkers en 33,4% marktaandeel (VVA 18-54, live +5) – wordt de politie van zone CARMA opgeroepen voor een diefstal uit lockers in een vakantiepark.

De eigenaar verdenkt één van zijn medewerkers. Wanneer de naam van die persoon door de database wordt gehaald, blijkt er plots nog een bevel tot aanhouding open te staan voor eerder gepleegde misdrijven. De man wordt dan ook meteen in de boeien geslagen en meegenomen naar het politiebureau. 'Je wordt opgeroepen voor 3 opengebroken lockers en krijgt plots te horen dat die persoon nú moet gearresteerd worden. Dat verwacht niemand. Dat is karma', klinkt het bij de inspecteur.


Inspecteur Olivier ondergaat met zijn viervoeter Bo een toelatingsproef voor politiehonden. 'Als ze daarin slaagt, mag ze deelnemen aan de opleiding tot patrouillehond', klinkt het. 'Het proces om politiehond te worden vraagt veel tijd en energie.' Wordt de inzet van Bo beloond?

De ordediensten worden opgebeld omdat twee leden van een motorbende elkaar aan het uitdagen zijn. Jaloezie zou aan de basis van de ruzie liggen. De politie probeert op hen in te praten om de gemoederen te bedaren. Dat doen ze ook bij een geschil tussen een vrouw, haar partner en haar ex-partner. De ene man zou de andere een kopstoot hebben uitgedeeld en wordt opgepakt. De agenten snellen ook naar een verkeersongeval met vluchtmisdrijf, waarin een motor en personenwagen betrokken zijn. De bestuurder van de motor heeft het op een lopen gezet. Het ongeluk roept heel wat vragen op bij de inspecteurs.

'Helden van Hier: Op Interventie', woensdag 17 oktober om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Medisch Centrum West' - seizoen 2 (VTM)

Luna en Kyra gaan de strijd aan. Ingrid maakt zich zorgen om een patiënte met onverklaarbare buikpijn. Milo belandt in een hachelijke situatie en kan zijn ziekte niet langer verborgen houden.

'Medisch Centrum West', om 21.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Chateau Planckaert
    21:30
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 18:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    Heel Mijn Hart
    21:05
    Medisch Centrum West
  • 19:00
    World Cup of Darts 2026
    22:50
    Overtreders
  • 20:05
    How I Met Your Mother
    20:35
    Ghostbusters
  • 19:40
    All New Traffic Cops
    22:30
    Crash
  • 19:45
    ER
    00:40
    Suits
  • 19:55
    Drie mannen onder een dak
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    Chateau Meiland La Dolce Vita
    20:55
    De Grannies van Amsterdam
  • 19:30
    Criminal Minds
    20:25
    CIA
  • 20:05
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Lara Croft: Tomb Raider
  • 19:45
    Komen Eten
    20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 19:35
    Killer at the Crime Scene
    20:30
    The Speedboat Killer: The Killing of Charlotte Brown
  • 19:52
    Z-Weekoverzicht
    20:26
    Trends Talk
  • 20:07
    Hallo Roger
    21:00
    Hadiemicha
  • 20:00
    Vanavond bij ons
    20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 20:00
    Wild Cherry
    21:05
    All Creatures Great and Small
  • 20:00
    Family Guy
    20:55
    From
  • 18:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    21:10
    NOS WK Avond
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:25
    Attenborough: Kingdom
  • 19:45
    3 Op Reis
    20:25
    Parels voor de zwijnen