'Robland' opent wereldwijd ambassades

donderdag 18 mei 2006

De deadline van Rob komt dichterbij: volgende week gaat hij met zijn dossier naar de Verenigde Naties om de erkenning van Robland te vragen. Tijd dus om de knoop door te hakken en te beslissen waar het territorium van Robland zal komen.

M


aar eerst wil Rob zijn VN-dossier nog sterker maken met enkele ideeën die de internationale uitstraling van zijn land kunnen vergroten.

In de studio ontvangt Rob de Belgische Ministers van Staat Jean-Luc Dehaene, Louis Tobback en Herman De Croo. Zij zijn natuurlijk benieuwd naar de resultaten van de eerste voetbalinterland van Robland, die vorige week gespeeld werd. Hoe is de match afgelopen? Wie heeft er gewonnen? En wat heeft er zich in de kleedkamers afgespeeld?

Koning Rob heeft op zijn website ook een oproep gelanceerd om een Miss Robland te vinden. Er zijn massa's kandidaten op ingegaan, en de Koning heeft het beste van zichzelf gegeven om de selectie tot een goed einde te brengen. Alleen verwacht hij van de Robianen nog een beetje hulp om uit de finalistes de uiteindelijke winnares te selecteren.

En dat is nog niet alles: Robland heeft ondertussen overal ter wereld ambassades, en Rob gaat er persoonlijk eentje openen, hij organiseert ook een internationale humanitaire actie en we krijgen het hele verhaal achter de spectaculaire sprong die een gemotiveerde Robiaan deze week maakte in Parijs. Voor koning en vaderland haalde hij een geweldige stunt uit, en het hele relaas ziet u zondag in Robland.

'Robland', zondag 21 mei om 20.45 uur op VTM.

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' (VTM)

Ian en Maïté beslissen vandaag of ze getrouwd blijven of niet. Ook voor Ellen en Leander breekt de grote dag aan, maar niet vooraleer Ellen haar beste vriendin Charlotte geraadpleegd heeft, en Leander zijn mama heeft gesproken. Vijf maanden na het beslissingsmoment zien de koppels elkaar allemaal terug in Chalet Robinson voor een reünie in winterse sfeer. Gastvrouw Frances ontvangt iedereen met een cadeautje en blikt terug op de voorbije maanden: wat is er nog gebeurd sinds de 'ja' of 'neen'? Wie is er nog samen, wie niet?

'Blind Getrouwd', om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    Vrede op aarde
    06:00
    In bed met Olly
  • 22:05
    We Want the Funk!
    01:55
    Nachtlus
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:20
    Chicago Fire
    01:15
    Geen uitzending
  • 20:00
    WK Darts 2026
    01:00
    Geen uitzending
  • 22:00
    The Peacemaker
    01:05
    Geen uitzending
  • 22:35
    Christmas With the Kranks
    01:20
    Geen uitzending
  • 22:05
    Christmas Bedtime Stories
    01:30
    JOE XMAS
  • 22:20
    Walker, Texas Ranger
    00:50
    Geen uitzending
  • 21:15
    Harry Potter and the Half-Blood Prince
    01:15
    Huizenjagers
  • 20:35
    Hook
    00:30
    New Girl
  • 22:20
    NCIS: Los Angeles
    00:15
    60 Days In
  • 22:25
    Christmas on the Farm
    02:10
    Play kerst haardvuur 2025
  • 22:20
    Cold Case
    01:15
    My Life is Murder
  • 22:37
    Z-Bouw
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:31
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 22:10
    De Chalet aan de Semois
    01:30
    Winterse Kost
  • 22:05
    Sister Boniface Mysteries
    01:30
    Death in Paradise
  • 22:25
    NCIS: New Orleans
    01:00
    Hudson & Rex
  • 22:25
    Top 2000 a gogo
    01:05
    NOS Journaal
  • 22:10
    Opgroeien met tegenwind
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 22:15
    Bij ons op de Wallen
    05:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal