'Robland' : De gelukkige Robiaan

donderdag 11 mei 2006

Het allerbelangrijkste voor Koning Rob I is dat er gelukkige burgers in zijn land wonen. Maar hoe maak je een Robiaan gelukkig? Kan je daar als koning sowieso toe bijdragen?

R


ob heeft een uitgereid geluksonderzoek gevoerd, en doet in ieder geval alles wat hij kan om van zijn Robianen stuk voor stuk gelukkige mensen te maken. De Belgische Ministers van Staat Willy Claes, Annemie Neyts en Jos Geysels houden ondertussen een oogje in het zeil.

Maar vooraleer hij aan zijn nieuwe missie begint, komt Rob nog even terug op de economie. Bij zijn zoektocht naar efficiënte middelen om de schatkist te vullen is hij vorige week namelijk een belangrijke bron van inkomsten vergeten, en dus geeft hij alsnog het startschot voor een van de grote Robiaanse werken.

Vervolgens staat alles in het teken van het geluk. Rob zou geluk liefst massaal importeren in Robland, maar zo eenvoudig is het natuurlijk niet. Daarom heeft hij een nieuwe volksbevraging uitgevoerd en de resultaten daarvan sturen hem in zijn zoektocht naar Robiaans geluk.

Maar zal hij het ook vinden? Hij krijgt in ieder geval de steun van prins Albert van Monaco. Die geeft zijn volk met trots het goede voorbeeld en raadt Rob aan hetzelfde te doen. Ook meesterkok Peter Goossens helpt Rob een handje, maar verwacht daar natuurlijk wel een tegenprestatie voor. De andere ingrediënten van de uitzending zijn vooralsnog Robiaans staatsgeheim, maar betrouwbare bronnen in het paleis suggereren dat er nog levende legendes, lekkere kontjes en een flinke portie erotiek op het programma staan.

'Robland', zondag 14 mei om 20.45 uur op VTM.

Het laatste TV-nieuws in iedere dag in jouw mailbox? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief 'TV-Visie extra' via
dit invulformulier. Een aanrader!

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Een zelfmoordaanslag op een westerse woonwijk in de Saudische hoofdstad Riyad eist de levens van meer dan 120 burgers. FBI-agent Ronald Fleury stelt een vijfkoppig team samen om naar Riyad te reizen en de aanslag te onderzoeken. Van de lokale autoriteiten krijgen ze echter maar vijf dagen om hun werk uit te voeren. Bovendien worden Fleury en zijn collega's vanaf dag één tegengewerkt en zijn hun levens voortdurend in gevaar.

'The Kingdom', film uit 2007 met oa. Jamie Foxx, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Switch
    00:55
    VRT NWS laat
  • 20:00
    Terzake
    00:30
    Nachtlus
  • 20:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:05
    Familie
    07:00
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 20:00
    WK Darts 2026
    00:00
    Ramsay's Kitchen Nightmares
  • 19:40
    S.W.A.T.
    06:00
    Qmusic
  • 19:35
    All New Traffic Cops
    00:25
    Xena: Warrior Princess
  • 18:55
    Following Yonder Star
    23:55
    A Christmas in Switzerland
  • 20:00
    'Allo 'Allo!
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    01:00
    Alter Ego
  • 19:40
    FBI
    00:30
    Neighbours: A New Chapter
  • 18:10
    UEFA Europa League
    00:25
    MIDMID
  • 18:40
    Rescuing Christmas
    05:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 19:35
    Snapped
    06:55
    Cold Case
  • 20:11
    Z-Beurs
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:11
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 20:00
    Het Perfecte Feestmenu
    00:50
    Hidden Gems
  • 20:00
    Father Brown
    00:35
    A Remarkable Place to Die
  • 19:40
    NCIS: New Orleans
    06:50
    Storage Wars
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    00:35
    NOS Journaal
  • 19:55
    Met het Mes op Tafel
    01:00
    Nieuwsuur
  • 19:25
    Onderweg naar liefde
    05:40
    Raad eens hoeveel ik van je hou