'Robland' : De gelukkige Robiaan

donderdag 11 mei 2006

Het allerbelangrijkste voor Koning Rob I is dat er gelukkige burgers in zijn land wonen. Maar hoe maak je een Robiaan gelukkig? Kan je daar als koning sowieso toe bijdragen?

R


ob heeft een uitgereid geluksonderzoek gevoerd, en doet in ieder geval alles wat hij kan om van zijn Robianen stuk voor stuk gelukkige mensen te maken. De Belgische Ministers van Staat Willy Claes, Annemie Neyts en Jos Geysels houden ondertussen een oogje in het zeil.

Maar vooraleer hij aan zijn nieuwe missie begint, komt Rob nog even terug op de economie. Bij zijn zoektocht naar efficiënte middelen om de schatkist te vullen is hij vorige week namelijk een belangrijke bron van inkomsten vergeten, en dus geeft hij alsnog het startschot voor een van de grote Robiaanse werken.

Vervolgens staat alles in het teken van het geluk. Rob zou geluk liefst massaal importeren in Robland, maar zo eenvoudig is het natuurlijk niet. Daarom heeft hij een nieuwe volksbevraging uitgevoerd en de resultaten daarvan sturen hem in zijn zoektocht naar Robiaans geluk.

Maar zal hij het ook vinden? Hij krijgt in ieder geval de steun van prins Albert van Monaco. Die geeft zijn volk met trots het goede voorbeeld en raadt Rob aan hetzelfde te doen. Ook meesterkok Peter Goossens helpt Rob een handje, maar verwacht daar natuurlijk wel een tegenprestatie voor. De andere ingrediënten van de uitzending zijn vooralsnog Robiaans staatsgeheim, maar betrouwbare bronnen in het paleis suggereren dat er nog levende legendes, lekkere kontjes en een flinke portie erotiek op het programma staan.

'Robland', zondag 14 mei om 20.45 uur op VTM.

Het laatste TV-nieuws in iedere dag in jouw mailbox? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief 'TV-Visie extra' via
dit invulformulier. Een aanrader!

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Live Live Live' (VRT 1)

In de tot warme club omgetoverde VRT Studio 5 ontvangen Bart Peeters en The Atomic Orchestra, een 47-koppig orkest onder leiding van Jo Hermans, tal van artiesten om samen een symfonische versie te maken van hun liedjes. Bazart, Mentissa, Sylvie Kreusch, Warhaus, Günther Neefs en Belle Perez steken hun grootste hits en andere songs in een nieuw, klassiek jasje. Muziekliefhebber Jeroen Meus onthult daarnaast waarom hij een saxmaniak is.

'Live Live Live', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:30
    Zie mij graag
    06:00
    In bed met Olly
  • 16:50
    Where the Wild Men Are With Ben Fogle
    01:30
    Nachtlus
  • 16:45
    Dag Sinterklaas
    04:50
    Geen uitzending
  • 16:20
    The Masked Singer
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:15
    Phrogging: Hider in My House
    01:55
    Geen uitzending
  • 15:15
    The Call of the Wild
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:50
    The Golden Girls
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:15
    Christmas on Call
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:30
    Matlock
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:30
    Huizenjagers
    05:00
    Geen uitzending
  • 16:40
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 16:30
    Cobra Kai
    06:55
    Hawaii Five-0
  • 16:50
    The Christmas Ball
    05:00
    Geen uitzending
  • 16:50
    World's Most Evil Killers
  • 16:52
    Z-Cocktail
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:52
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 16:45
    De Chalet aan de Semois
    01:10
    Bon Appetit
  • 16:15
    Sister Boniface Mysteries
    01:25
    Midsomer Murders
  • 16:10
    The Real Housewives of Beverly Hills
    07:00
    Below Deck Adventure
  • 16:10
    NOS Sport: ISU Wereldbeker Schaatsen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:30
    De verwondering
    01:55
    Nieuwsuur
  • 16:50
    De lerarenkamer
    06:00
    Wordt aangekondigd