'Robland' : De gelukkige Robiaan

donderdag 11 mei 2006

Het allerbelangrijkste voor Koning Rob I is dat er gelukkige burgers in zijn land wonen. Maar hoe maak je een Robiaan gelukkig? Kan je daar als koning sowieso toe bijdragen?

R


ob heeft een uitgereid geluksonderzoek gevoerd, en doet in ieder geval alles wat hij kan om van zijn Robianen stuk voor stuk gelukkige mensen te maken. De Belgische Ministers van Staat Willy Claes, Annemie Neyts en Jos Geysels houden ondertussen een oogje in het zeil.

Maar vooraleer hij aan zijn nieuwe missie begint, komt Rob nog even terug op de economie. Bij zijn zoektocht naar efficiënte middelen om de schatkist te vullen is hij vorige week namelijk een belangrijke bron van inkomsten vergeten, en dus geeft hij alsnog het startschot voor een van de grote Robiaanse werken.

Vervolgens staat alles in het teken van het geluk. Rob zou geluk liefst massaal importeren in Robland, maar zo eenvoudig is het natuurlijk niet. Daarom heeft hij een nieuwe volksbevraging uitgevoerd en de resultaten daarvan sturen hem in zijn zoektocht naar Robiaans geluk.

Maar zal hij het ook vinden? Hij krijgt in ieder geval de steun van prins Albert van Monaco. Die geeft zijn volk met trots het goede voorbeeld en raadt Rob aan hetzelfde te doen. Ook meesterkok Peter Goossens helpt Rob een handje, maar verwacht daar natuurlijk wel een tegenprestatie voor. De andere ingrediënten van de uitzending zijn vooralsnog Robiaans staatsgeheim, maar betrouwbare bronnen in het paleis suggereren dat er nog levende legendes, lekkere kontjes en een flinke portie erotiek op het programma staan.

'Robland', zondag 14 mei om 20.45 uur op VTM.

Het laatste TV-nieuws in iedere dag in jouw mailbox? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief 'TV-Visie extra' via
dit invulformulier. Een aanrader!

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Andy en Dina krijgen van hun partners de toestemming om vreemd te gaan met een kunstmatig intelligent lief. Verder zeggen ze dat er in Vlaanderen tot wel 95 miljoen lege batterijen stof liggen te vergaren. Dina, Andy en Niels Albert gaan op onderzoek uit.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:00
    Eurovisiesongfestival
    23:30
    VRT NWS laat
  • 22:15
    The Michael Jackson story
    23:15
    Het weer
  • 20:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    22:55
    VRT NWS journaal met VGT
  • 21:50
    De Trein
    23:00
    Huis Gemaakt
  • 20:30
    Te Land Ter Zee En In De Lucht
    22:55
    De Bogaartjes
  • 22:10
    The Irrational
    23:00
    Mayans M.C.
  • 22:25
    Columbo
    23:45
    Police Interceptors
  • 22:30
    ER
    00:00
    Suits
  • 22:35
    Baywatch
    23:30
    Nonkel Jef
  • 22:20
    De Container Cup
    23:05
    The Real Housewives of Antwerp
  • 22:20
    Friends
    23:20
    Fuller House
  • 22:15
    Doom Patrol
    23:20
    Blood & Treasure
  • 22:10
    Huizenjagers
    23:05
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 22:10
    Without a Trace
    23:00
    The Spencer Sisters
  • 22:29
    Trends Doc
    23:01
    Z-Insurance
  • 22:36
    Mijn tuin
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:20
    Becoming Meewis
    23:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 21:55
    Foyle's War
  • 22:25
    NCIS: Los Angeles
    23:20
    Below Deck
  • 22:45
    Eurovisie Songfestival
    23:25
    Pauw & De Wit
  • 22:35
    Rutgers Lobby
    23:00
    De dierenarts van Yorkshire
  • 22:15
    Wortelboer en Van Rossem
    23:10
    The Nevermets