'Robland' : De gelukkige Robiaan

donderdag 11 mei 2006

Het allerbelangrijkste voor Koning Rob I is dat er gelukkige burgers in zijn land wonen. Maar hoe maak je een Robiaan gelukkig? Kan je daar als koning sowieso toe bijdragen?

R


ob heeft een uitgereid geluksonderzoek gevoerd, en doet in ieder geval alles wat hij kan om van zijn Robianen stuk voor stuk gelukkige mensen te maken. De Belgische Ministers van Staat Willy Claes, Annemie Neyts en Jos Geysels houden ondertussen een oogje in het zeil.

Maar vooraleer hij aan zijn nieuwe missie begint, komt Rob nog even terug op de economie. Bij zijn zoektocht naar efficiënte middelen om de schatkist te vullen is hij vorige week namelijk een belangrijke bron van inkomsten vergeten, en dus geeft hij alsnog het startschot voor een van de grote Robiaanse werken.

Vervolgens staat alles in het teken van het geluk. Rob zou geluk liefst massaal importeren in Robland, maar zo eenvoudig is het natuurlijk niet. Daarom heeft hij een nieuwe volksbevraging uitgevoerd en de resultaten daarvan sturen hem in zijn zoektocht naar Robiaans geluk.

Maar zal hij het ook vinden? Hij krijgt in ieder geval de steun van prins Albert van Monaco. Die geeft zijn volk met trots het goede voorbeeld en raadt Rob aan hetzelfde te doen. Ook meesterkok Peter Goossens helpt Rob een handje, maar verwacht daar natuurlijk wel een tegenprestatie voor. De andere ingrediënten van de uitzending zijn vooralsnog Robiaans staatsgeheim, maar betrouwbare bronnen in het paleis suggereren dat er nog levende legendes, lekkere kontjes en een flinke portie erotiek op het programma staan.

'Robland', zondag 14 mei om 20.45 uur op VTM.

Het laatste TV-nieuws in iedere dag in jouw mailbox? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief 'TV-Visie extra' via
dit invulformulier. Een aanrader!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    F.C. De Kampioenen
    20:30
    Is er een dokter in de zaal
  • 20:00
    Wisting
    21:30
    Je verrai toujours vos visages
  • 20:00
    Sporza: EK Handbal Mannen Kwalificatie 2028
    21:50
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    De Wereld van Plopsa
    20:35
    Expeditie Robinson
  • 19:30
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:30
    Venom: Let There Be Carnage
  • 18:45
    Trolls World Tour
    20:30
    Despicable Me 4
  • 19:35
    Police Interceptors
    22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 18:55
    Write Before Christmas
    20:35
    Holiday Crashers
  • 20:00
    Slisse & Cesar
    22:35
    Tegen de Sterren Op
  • 20:00
    Harry Potter and the Order of the Phoenix
    22:25
    Daan & Jani
  • 20:20
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 18:40
    Formule 1
    20:30
    Empire of the Sun
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Personal trainers
  • 19:30
    World's Most Evil Killers
  • 20:10
    CEO van mijn leven
    20:23
    Business Branding
  • 20:14
    Leven als vakman
    20:30
    Sunset Boulevard
  • 19:50
    De Eregast
    20:40
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 20:00
    Silent Witness
    21:00
    Luther
  • 20:00
    White Collar
    20:55
    The Resident
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:30
    The Connection
  • 19:55
    Blauw Bloed
    20:30
    Een jaar in vogelvlucht
  • 20:10
    Vlogmania kort
    20:22
    Socutera