'Robland' : De gelukkige Robiaan

donderdag 11 mei 2006

Het allerbelangrijkste voor Koning Rob I is dat er gelukkige burgers in zijn land wonen. Maar hoe maak je een Robiaan gelukkig? Kan je daar als koning sowieso toe bijdragen?

R


ob heeft een uitgereid geluksonderzoek gevoerd, en doet in ieder geval alles wat hij kan om van zijn Robianen stuk voor stuk gelukkige mensen te maken. De Belgische Ministers van Staat Willy Claes, Annemie Neyts en Jos Geysels houden ondertussen een oogje in het zeil.

Maar vooraleer hij aan zijn nieuwe missie begint, komt Rob nog even terug op de economie. Bij zijn zoektocht naar efficiënte middelen om de schatkist te vullen is hij vorige week namelijk een belangrijke bron van inkomsten vergeten, en dus geeft hij alsnog het startschot voor een van de grote Robiaanse werken.

Vervolgens staat alles in het teken van het geluk. Rob zou geluk liefst massaal importeren in Robland, maar zo eenvoudig is het natuurlijk niet. Daarom heeft hij een nieuwe volksbevraging uitgevoerd en de resultaten daarvan sturen hem in zijn zoektocht naar Robiaans geluk.

Maar zal hij het ook vinden? Hij krijgt in ieder geval de steun van prins Albert van Monaco. Die geeft zijn volk met trots het goede voorbeeld en raadt Rob aan hetzelfde te doen. Ook meesterkok Peter Goossens helpt Rob een handje, maar verwacht daar natuurlijk wel een tegenprestatie voor. De andere ingrediënten van de uitzending zijn vooralsnog Robiaans staatsgeheim, maar betrouwbare bronnen in het paleis suggereren dat er nog levende legendes, lekkere kontjes en een flinke portie erotiek op het programma staan.

'Robland', zondag 14 mei om 20.45 uur op VTM.

Het laatste TV-nieuws in iedere dag in jouw mailbox? Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief 'TV-Visie extra' via
dit invulformulier. Een aanrader!

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.

'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    03:05
    VRT NWS laat
  • 01:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:30
    Geen uitzending
    05:40
    Kabouter Plop
  • 02:15
    Geen uitzending
    11:05
    Rich Kids Go Skint
  • 01:25
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:50
    Geen uitzending
    01:35
    Most Daring
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 01:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:45
    This Is Us
  • 03:25
    Geen uitzending
    02:25
    Pawn Stars
  • 02:20
    Geen uitzending
    02:00
    Gold Coast Ocean Rescue
  • 02:05
    Geen uitzending
    06:45
    Without a Trace
  • 00:13
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:56
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:25
    Meat Timon
    02:15
    Chris Cooks Cymru
  • 02:40
    Inspector George Gently
    01:45
    The Count of Monte Cristo
  • 03:30
    Grey's Anatomy
  • 01:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    04:15
    NOS WK Avond
  • 03:50
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:15
    Nieuwsuur
  • 01:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    02:05
    EenVandaag