Rob op staatsbezoek in 'Robland'

donderdag 20 april 2006

Rob Vanoudenhoven wil koning worden van zijn eigen land. De inval in Gingelom is slecht afgelopen, dus pakt Rob het anders aan. Na de vlag en het volkslied is zijn eerste prioriteit een bevolking vinden. Het territorium zal dan wel volgen: waar de meeste Robianen wonen, daar zal Robland komen.

E


n de nieuwe aanpak werkt: de Robiaanse staatsburgers stromen massaal binnen en ze zijn ondertussen al met 60.000.

De website van Robland kan de toevloed nauwelijks aan, maar ondertussen werkt de koning druk verder aan de uitbouw van zijn land.
 
Deze week legt hij zijn allereerste staatsbezoeken af. Op zoek naar advies van en voor een echte leider, reist hij af naar Polen. Daar krijgt hij waardevolle tips van BP (Bekende Pool) Lech Walesa. Vervolgens wordt hij door royalty-experte Kathy Pauwels klaargestoomd om zijn eerste royale staatsbezoek af te leggen. Hij heeft immers een afspraak met de prins van Seborga, en als kersverse koning moet Rob het protocol nog onder de knie krijgen. Of hem dat ook lukt, is natuurlijk een andere vraag!

Maar koning Rob vergeet ook het gewone volk niet: hij gaat de allereerste Robiaanse staatsburger verrassen en recruteert ook zijn ministerraad. Dina Tersago mag van Rob minister van Landbouw worden en atlete Elodie Ouedraogo minister van Lopende Zaken.

Bij de zoektocht naar de fundamenten voor Robland komt hij dan weer heel ongewoon volk tegen. Aan de andere kant van de oceaan botst hij namelijk op een groepje gevaarlijke dames die er vrij radicale ideeën op na houden…

In de studio wordt het doen en laten van Rob op de voet gevolgd door de ministers van Staat Louis Tobback, Mark Eyskens en Annemie Neyts.

'Robland', zondag 23 april om 20.45 uur op VTM.

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Live Live Live' (VRT 1)

In de tot warme club omgetoverde VRT Studio 5 ontvangen Bart Peeters en The Atomic Orchestra, een 47-koppig orkest onder leiding van Jo Hermans, tal van artiesten om samen een symfonische versie te maken van hun liedjes. Bazart, Mentissa, Sylvie Kreusch, Warhaus, Günther Neefs en Belle Perez steken hun grootste hits en andere songs in een nieuw, klassiek jasje. Muziekliefhebber Jeroen Meus onthult daarnaast waarom hij een saxmaniak is.

'Live Live Live', om 20.20 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:30
    Zie mij graag
    06:00
    In bed met Olly
  • 16:50
    Where the Wild Men Are With Ben Fogle
    01:30
    Nachtlus
  • 16:45
    Dag Sinterklaas
    04:50
    Geen uitzending
  • 16:20
    The Masked Singer
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:15
    Phrogging: Hider in My House
    01:55
    Geen uitzending
  • 15:15
    The Call of the Wild
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:50
    The Golden Girls
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:15
    Christmas on Call
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:30
    Matlock
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:30
    Huizenjagers
    05:00
    Geen uitzending
  • 16:40
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 16:30
    Cobra Kai
    06:55
    Hawaii Five-0
  • 16:50
    The Christmas Ball
    05:00
    Geen uitzending
  • 16:50
    World's Most Evil Killers
  • 16:33
    Alle Zaken op een Rijtje
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:30
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 16:45
    De Chalet aan de Semois
    01:10
    Bon Appetit
  • 16:15
    Sister Boniface Mysteries
    01:25
    Midsomer Murders
  • 16:10
    The Real Housewives of Beverly Hills
    07:00
    Below Deck Adventure
  • 16:10
    NOS Sport: ISU Wereldbeker Schaatsen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:30
    De verwondering
    01:55
    Nieuwsuur
  • 16:50
    De lerarenkamer
    06:00
    Wordt aangekondigd