Rob op staatsbezoek in 'Robland'

donderdag 20 april 2006

Rob Vanoudenhoven wil koning worden van zijn eigen land. De inval in Gingelom is slecht afgelopen, dus pakt Rob het anders aan. Na de vlag en het volkslied is zijn eerste prioriteit een bevolking vinden. Het territorium zal dan wel volgen: waar de meeste Robianen wonen, daar zal Robland komen.

E


n de nieuwe aanpak werkt: de Robiaanse staatsburgers stromen massaal binnen en ze zijn ondertussen al met 60.000.

De website van Robland kan de toevloed nauwelijks aan, maar ondertussen werkt de koning druk verder aan de uitbouw van zijn land.
 
Deze week legt hij zijn allereerste staatsbezoeken af. Op zoek naar advies van en voor een echte leider, reist hij af naar Polen. Daar krijgt hij waardevolle tips van BP (Bekende Pool) Lech Walesa. Vervolgens wordt hij door royalty-experte Kathy Pauwels klaargestoomd om zijn eerste royale staatsbezoek af te leggen. Hij heeft immers een afspraak met de prins van Seborga, en als kersverse koning moet Rob het protocol nog onder de knie krijgen. Of hem dat ook lukt, is natuurlijk een andere vraag!

Maar koning Rob vergeet ook het gewone volk niet: hij gaat de allereerste Robiaanse staatsburger verrassen en recruteert ook zijn ministerraad. Dina Tersago mag van Rob minister van Landbouw worden en atlete Elodie Ouedraogo minister van Lopende Zaken.

Bij de zoektocht naar de fundamenten voor Robland komt hij dan weer heel ongewoon volk tegen. Aan de andere kant van de oceaan botst hij namelijk op een groepje gevaarlijke dames die er vrij radicale ideeën op na houden…

In de studio wordt het doen en laten van Rob op de voet gevolgd door de ministers van Staat Louis Tobback, Mark Eyskens en Annemie Neyts.

'Robland', zondag 23 april om 20.45 uur op VTM.

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.

'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:20
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:35
    Plop & de Peppers
  • 02:30
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:15
    Geen uitzending
    11:30
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:15
    Mee met de Flikken
  • 00:10
    Geen uitzending
    15:25
    9-1-1
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:10
    Geen uitzending
    01:10
    De Tafel van de Week
  • 02:45
    Geen uitzending
    01:00
    Criminal Minds
  • 02:50
    Geen uitzending
    01:40
    MacGyver
  • 02:30
    Geen uitzending
    01:00
    Kinderen kopen een huis
  • 02:35
    Geen uitzending
    01:25
    C.S.I. New York
  • 04:08
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 04:33
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:45
    De Eregast
    01:35
    Becoming Meewis
  • 04:25
    The Suspicions of Mr Whicher
    01:00
    Midsomer Murders
  • 04:30
    Hot Yachts
    01:40
    NCIS
  • 03:10
    NOS Journaal Laat
    01:10
    MolTalk
  • 03:05
    Nieuwsuur
    01:25
    De Nachtzoen
  • 03:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    01:05
    First Dates