Rob op staatsbezoek in 'Robland'

donderdag 20 april 2006

Rob Vanoudenhoven wil koning worden van zijn eigen land. De inval in Gingelom is slecht afgelopen, dus pakt Rob het anders aan. Na de vlag en het volkslied is zijn eerste prioriteit een bevolking vinden. Het territorium zal dan wel volgen: waar de meeste Robianen wonen, daar zal Robland komen.

E


n de nieuwe aanpak werkt: de Robiaanse staatsburgers stromen massaal binnen en ze zijn ondertussen al met 60.000.

De website van Robland kan de toevloed nauwelijks aan, maar ondertussen werkt de koning druk verder aan de uitbouw van zijn land.
 
Deze week legt hij zijn allereerste staatsbezoeken af. Op zoek naar advies van en voor een echte leider, reist hij af naar Polen. Daar krijgt hij waardevolle tips van BP (Bekende Pool) Lech Walesa. Vervolgens wordt hij door royalty-experte Kathy Pauwels klaargestoomd om zijn eerste royale staatsbezoek af te leggen. Hij heeft immers een afspraak met de prins van Seborga, en als kersverse koning moet Rob het protocol nog onder de knie krijgen. Of hem dat ook lukt, is natuurlijk een andere vraag!

Maar koning Rob vergeet ook het gewone volk niet: hij gaat de allereerste Robiaanse staatsburger verrassen en recruteert ook zijn ministerraad. Dina Tersago mag van Rob minister van Landbouw worden en atlete Elodie Ouedraogo minister van Lopende Zaken.

Bij de zoektocht naar de fundamenten voor Robland komt hij dan weer heel ongewoon volk tegen. Aan de andere kant van de oceaan botst hij namelijk op een groepje gevaarlijke dames die er vrij radicale ideeën op na houden…

In de studio wordt het doen en laten van Rob op de voet gevolgd door de ministers van Staat Louis Tobback, Mark Eyskens en Annemie Neyts.

'Robland', zondag 23 april om 20.45 uur op VTM.

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Campus Cup' (VRT Canvas)

22 teams van de Vlaamse universiteiten en twaalf hogeschoolploegen nemen het tegen elkaar op. Enkel de acht beste stoten door naar de kwartfinales. De aftrap wordt gegeven door Drama van de LUCA School of Arts, dat het opneemt tegen Tandheelkunde van de KUL.

'Campus Cup', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    Pano
    23:31
    Eurodreams
  • 22:53
    Het weer
    23:00
    90 minutes
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    Ze Zeggen Dat
    00:05
    The Good Doctor
  • 22:45
    The Good Doctor
    23:35
    Blind getrouwd: Australië
  • 22:55
    Dangerous Game: The Legacy Murders
    00:45
    The Big Bang Theory
  • 22:15
    Call the Bailiffs: Time To Pay Up
    23:10
    Mee met de Flikken
  • 22:25
    ER
    23:55
    Suits
  • 22:40
    Baywatch
    23:30
    Nonkel Jef
  • 22:25
    De Container Cup
    23:15
    Brieven aan Samson
  • 22:45
    Friends
    23:45
    Fuller House
  • 22:25
    Doom Patrol
    23:40
    Blood & Treasure
  • 22:20
    Huizenjagers
    23:20
    A Place in the Sun
  • 22:20
    Shades of Blue
    23:10
    Alaska Daily
  • 22:33
    De CFO podcast
    23:07
    Z-accelerate
  • 22:56
    Zo doe je het!
    23:00
    Knuffel Pop
  • 22:25
    Foodies & The City
    23:00
    Loïc: Zot van Koken
  • 22:10
    Vienna Blood
    00:05
    Scott & Bailey
  • 22:35
    NCIS: Los Angeles
    23:30
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 22:35
    Pauw & De Wit
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 22:40
    Het Uur van de Wolf: De verborgen installatie
    00:10
    Pauscast
  • 22:05
    Meiden die rijden
    23:00
    Het verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog