Rob op staatsbezoek in 'Robland'

donderdag 20 april 2006

Rob Vanoudenhoven wil koning worden van zijn eigen land. De inval in Gingelom is slecht afgelopen, dus pakt Rob het anders aan. Na de vlag en het volkslied is zijn eerste prioriteit een bevolking vinden. Het territorium zal dan wel volgen: waar de meeste Robianen wonen, daar zal Robland komen.

E


n de nieuwe aanpak werkt: de Robiaanse staatsburgers stromen massaal binnen en ze zijn ondertussen al met 60.000.

De website van Robland kan de toevloed nauwelijks aan, maar ondertussen werkt de koning druk verder aan de uitbouw van zijn land.
 
Deze week legt hij zijn allereerste staatsbezoeken af. Op zoek naar advies van en voor een echte leider, reist hij af naar Polen. Daar krijgt hij waardevolle tips van BP (Bekende Pool) Lech Walesa. Vervolgens wordt hij door royalty-experte Kathy Pauwels klaargestoomd om zijn eerste royale staatsbezoek af te leggen. Hij heeft immers een afspraak met de prins van Seborga, en als kersverse koning moet Rob het protocol nog onder de knie krijgen. Of hem dat ook lukt, is natuurlijk een andere vraag!

Maar koning Rob vergeet ook het gewone volk niet: hij gaat de allereerste Robiaanse staatsburger verrassen en recruteert ook zijn ministerraad. Dina Tersago mag van Rob minister van Landbouw worden en atlete Elodie Ouedraogo minister van Lopende Zaken.

Bij de zoektocht naar de fundamenten voor Robland komt hij dan weer heel ongewoon volk tegen. Aan de andere kant van de oceaan botst hij namelijk op een groepje gevaarlijke dames die er vrij radicale ideeën op na houden…

In de studio wordt het doen en laten van Rob op de voet gevolgd door de ministers van Staat Louis Tobback, Mark Eyskens en Annemie Neyts.

'Robland', zondag 23 april om 20.45 uur op VTM.

DOSSIER: Robland

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Stef Wauters (VTM NIEUWS)

Exact 1 jaar na de eedaflegging van Donald Trump blikt VTM NIEUWS terug op een verrassend, boeiend en soms ronduit hallucinant jaar. Een jaar met een wereldwijde handelsoorlog, een inval in Venezuela, bombardementen in Iran, ruzie met Oekraïne en de NAVO-bondgenoten en een vredesakkoord in Gaza. Gaat de storm liggen of woedt hij in 2026 nog heviger? En wat is de impact op ons leven? Exporten beantwoorden uw vragen over de Amerikaanse en wereldpolitiek.

'VTM NIEUWS Special: 1 jaar Trump', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 17:45
    Frontlinie
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 17:55
    Karrewiet
    07:00
    Sam & Julia
  • 17:00
    Een Echte Job
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 16:10
    UEFA Champions League
    03:00
    Geen uitzending
  • 17:25
    S.W.A.T.
    11:50
    Geen uitzending
  • 17:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:50
    ER
    09:00
    Geen uitzending
  • 17:30
    Nonkel Jef
    06:00
    Joe
  • 17:35
    James & Co
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 17:50
    Big Sky
    06:45
    Friends
  • 17:45
    Family Matters
    12:45
    See
  • 17:45
    A Place in the Sun
    12:45
    Embarrassing Bodies
  • 17:35
    Murder: Fight for the Truth
    12:20
    Vanished: The Lucie Blackman Mystery
  • 14:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:51
    Publireportage
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 17:45
    De Dagschotel
    06:45
    Bon Appetit
  • 17:55
    Death in Paradise
    08:00
    Midsomer Murders
  • 17:45
    The Real Housewives of Beverly Hills
    12:45
    Storage Wars
  • 17:57
    Politieke Partijen
    13:00
    NOS Journaal
  • 17:00
    Natuur op 2: Seven Worlds, One Planet
    13:00
    NOS Journaal
  • 17:50
    Brugklas
    12:55
    Saïd & Anna