Radio-dj's Anke Buckinx, Sofie Engelen en Maarten Vancoillie knikkeren erop los in 'Marble Mania'

527.000 kijkers (live+uitgesteld+online) volgden vorige week de zenuwslopende aflevering van 'Marble Mania' met de chefs Dominique Persoone, Marcelo Ballardin en Roger van Damme.
In de derde aflevering nemen radio-dj's Anke Buckinx, Sofie Engelen en Maarten Vancoillie het tegen elkaar op. Host Kürt Rogiers leidt het spectaculaire spel in goede banen terwijl Kamal Kharmach dienst doet als commentator. Schuilt er in Qmusic-dj Maarten een heus knikkertalent? Kan Joe-dj Anke haar zenuwen de baas blijven? En bezit Willy-stem Sofie even veel pit op de banen als in de radiostudio? Anke alvast wel. Uit het niets komt haar hand tevoorschijn om de knikker van Maarten een halt toe te roepen. Ongezien bij 'Marble Mania'! 'Ik eis een sanctie!', roept Maarten uit. Komt ze er met een lichte straf van af of wordt ze gediskwalificeerd?
De supercoole muziek-geluksbaan doet het hart van Sofie sneller slaan: 'Ik wou vroeger eigenlijk oorlogsjournalist of rockster worden. Het is iets tussenin geworden.' Waarop ze bij een potje curlen Maarten vakkundig afdroogt met haar werpkunsten. Ook Anke scoort keer op keer: 'De sjoelbak van mijn tante Rita en nonkel Lode kwam goed van pas!' Op de adembenemende Efteling-geluksbaan sjezen de knikkers langs Langnek en kabouters. De spanning tussen de radio-dj’s loopt hoog op naarmate het spel vordert. Wanneer Kürt polst of de radio-dj’s elkaar als concurrenten zien, antwoordt Maarten: 'Wel, dat is het voordeel van werken bij Qmusic. Aan het einde van het spel ben ik nog altijd marktleider!'
Welke knikkers finishen als eerste op de spectaculaire banen? Wordt het team rood aka team Anke? Of gaat team geel aka team Sofie aan de haal met de overwinning? Verslaat team blauw aka team Maarten zijn collega’s?
'Marble Mania', zaterdag 26 februari om 20.20 uur bij VTM en ook op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Ketnet lanceert 'No Yap!' onderzoeksmagazine voor én door kinderen
- Kijkcijfers: 29, 30 en 31 mei 2026
- Birgit Van Mol opent 'Telefacts Zomer' met Michael Jackson en een blik in de illegale steroïdenwereld
- VRT trapt sportzomer 2026 af met WK voetbal, Tour de France en vernieuwde Sporza-look
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp'
Kijktip van de dag

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.
'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.



































