Proef de feesten met 2 nieuwe programma's op njam!

Njam! biedt je heel wat culinaire inspiratie voor de feestdagen met twee niet te missen programma's! Roger van Damme, Peppe Giacomazza en Dominique Persoone overladen je in 'De Chalet' met topideeën voor feestgerechten.
In 'It's Aperotime' serveert nieuw gezicht Naushad Rahamat je dan weer de lekkerste cocktails!
'De Chalet' - 3 chefs, een feest
Roger, Dominique en Peppe genieten van een culinaire vakantie in onze Belgische Ardennen en overladen de njam!-kijker met ideeën voor de feesten. Ze bereiden samen haalbare feestgerechten voor ’s avonds, maar ook ontbijt, lunch en aperitief komen aan bod! Hun bereidingen gaan van culinair tot no-nonsense, maar keer op keer origineel en bovenal overheerlijk! Daarnaast ondernemen de drie vrienden ook korte uitstappen, maken ze tijd voor ontspanning en zorgen ze voor de nodige grapjes en plagerijen. Het belooft een gezellige boel te worden in 'De Chalet'.
De chefs zijn alvast laaiend enthousiast:
Peppe Giacomazza: 'Samen een week doorbrengen in zo'n prachtige omgeving en de hele dag koken, wat wil een mens nog meer? We leerden elkaar daar nóg beter kennen en de kerstsfeer zat er al goed in. Heerlijk!'
Roger van Damme: 'De opnames waren gemoedelijk en supergezellig en dat heeft ons allemaal deugd gedaan. Samen koken, van ontbijt tot diner, is wat we graag doen en wat ons gelukkig maakt. Ook de bezoeken aan de lokale producenten en de ontspannende uitstapjes waren fantastisch!'
Dominique Persoone: 'Ik ken Peppe en Roger al zeer lang, als collega’s maar ook als vrienden. We hebben dan ook veel gelachen voor en achter de schermen! Het was een prachtige chalet te midden van het groen en het koken zorgde keer op keer voor veel plezier. Het was een ideale mix van werk en plezier!'
'De Chalet', vanaf 8 december elke vrijdag om 17.15 uur & 23.15 uur nieuw op njam!.
'It’s Aperotime' - A taste of history
Het aperitiefmoment tijdens de feestdagen, is er iets gezelligers? Tijdens de eindejaarsperiode is elke Vlaming een fervente fan van aperitieven… Daarom komt het cocktailprogramma 'It's Aperotime' terug! Deze keer nemen we je mee in de tijd en leer je de evolutie van de cocktail kennen met niemand minder dan bartender Naushad Rahamat! Deze aanstekelijke cocktailshaker van Cocktails at Nine en winnaar van de beroemde Diageo World Class Competition zal de lekkerste cocktails serveren. Het hoeft bovendien niet altijd ingewikkeld te zijn; hij geeft je tal van tips om te verrassen met eenvoudige ingrediënten voor heerlijke cocktails.
Over Naushad
De 28-jarige Amsterdamse Naushad Rahamat werd dit jaar verkozen tot beste Bartender van België in de beroemde Diageo World Class Competition. Naushad werkte tot vier jaar geleden nog in het 5 sterrenhotel Okura in Amsterdam. Hier werd hij gepassioneerd door bartending en leerde er de kneepjes van het vak. In 2014 is hij voor de liefde naar Antwerpen verhuisd. Daar zette hij zijn werk voort bij Cocktails at Nine, een bar naar zijn hart! Hij leerde er van ervaren collega’s Carl Van Droogenbroeck en Patrick America en werd al snel barmanager. Naushad streefde er van in het begin al naar om zijn collega Carl van Droogenbroeck ooit op te volgen als beste bartender van België. Hij is dan ook enorm trots dat hij dit doel bereikt heeft.
'It's Aperotime', vanaf 9 december elke zaterdag om 17.30 en 23.30 uur nieuw op njam!.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Erik Van Looy gaat full Hollywood in eigen microdrama voor 'De Slimste Mens ter Wereld'
- Kijkcijfers: 18, 19 en 20 september 2026
- Videoland en SBS6 lossen trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8
- Sven Pichal spreekt voor het eerst sinds veroordeling over zijn daden in nieuwe Streamz-docu 'Het Bestaat'
- Ruben Van Gucht uit 'De Verraders' gezet, Marc-Marie Huijbregts ontmaskerd
- Mogelijke dienstplicht en strafstudie 'door het eten van slechte chipolata's' in 'Bockie Gaat Naar School'
- 8-jarige Zanger Vito brengt eigen merchandise mee naar 'Got Talent'
- Stefans papa uit Oekraïne komt op bezoek in 'Kotmadam Sergeant': 'Het belangrijkste is overleven'
- 'Ik Vertrek' volgt Isabelle en Robert naar Oost-Duitsland
- Pickx+ staat stil bij Wereld Alzheimer Dag
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Zaterdag schotelt 'FM op 5' je dit muzikale menu voor
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen'
Kijktip van de dag

In de winter van 1999 wagen de Zwitserse avonturier Bertrand Piccard en de Britse vlieginstructeur Brian Jones het onmogelijke: als eersten de wereld rondvliegen in een heteluchtballon, zonder te landen. Terwijl rivaliserende teams hen op de hielen zitten, moeten ze samen extreme kou, technische defecten en mentale uitputting trotseren. Een race tegen de klok, de natuur én zichzelf - met een plaats in de geschiedenisboeken als inzet.
'The Balloonists', om 22.05 uur op VRT Canvas.



































