Proef de feesten met 2 nieuwe programma's op njam!

Njam! biedt je heel wat culinaire inspiratie voor de feestdagen met twee niet te missen programma's! Roger van Damme, Peppe Giacomazza en Dominique Persoone overladen je in 'De Chalet' met topideeën voor feestgerechten.
In 'It's Aperotime' serveert nieuw gezicht Naushad Rahamat je dan weer de lekkerste cocktails!
'De Chalet' - 3 chefs, een feest
Roger, Dominique en Peppe genieten van een culinaire vakantie in onze Belgische Ardennen en overladen de njam!-kijker met ideeën voor de feesten. Ze bereiden samen haalbare feestgerechten voor ’s avonds, maar ook ontbijt, lunch en aperitief komen aan bod! Hun bereidingen gaan van culinair tot no-nonsense, maar keer op keer origineel en bovenal overheerlijk! Daarnaast ondernemen de drie vrienden ook korte uitstappen, maken ze tijd voor ontspanning en zorgen ze voor de nodige grapjes en plagerijen. Het belooft een gezellige boel te worden in 'De Chalet'.
De chefs zijn alvast laaiend enthousiast:
Peppe Giacomazza: 'Samen een week doorbrengen in zo'n prachtige omgeving en de hele dag koken, wat wil een mens nog meer? We leerden elkaar daar nóg beter kennen en de kerstsfeer zat er al goed in. Heerlijk!'
Roger van Damme: 'De opnames waren gemoedelijk en supergezellig en dat heeft ons allemaal deugd gedaan. Samen koken, van ontbijt tot diner, is wat we graag doen en wat ons gelukkig maakt. Ook de bezoeken aan de lokale producenten en de ontspannende uitstapjes waren fantastisch!'
Dominique Persoone: 'Ik ken Peppe en Roger al zeer lang, als collega’s maar ook als vrienden. We hebben dan ook veel gelachen voor en achter de schermen! Het was een prachtige chalet te midden van het groen en het koken zorgde keer op keer voor veel plezier. Het was een ideale mix van werk en plezier!'
'De Chalet', vanaf 8 december elke vrijdag om 17.15 uur & 23.15 uur nieuw op njam!.
'It’s Aperotime' - A taste of history
Het aperitiefmoment tijdens de feestdagen, is er iets gezelligers? Tijdens de eindejaarsperiode is elke Vlaming een fervente fan van aperitieven… Daarom komt het cocktailprogramma 'It's Aperotime' terug! Deze keer nemen we je mee in de tijd en leer je de evolutie van de cocktail kennen met niemand minder dan bartender Naushad Rahamat! Deze aanstekelijke cocktailshaker van Cocktails at Nine en winnaar van de beroemde Diageo World Class Competition zal de lekkerste cocktails serveren. Het hoeft bovendien niet altijd ingewikkeld te zijn; hij geeft je tal van tips om te verrassen met eenvoudige ingrediënten voor heerlijke cocktails.
Over Naushad
De 28-jarige Amsterdamse Naushad Rahamat werd dit jaar verkozen tot beste Bartender van België in de beroemde Diageo World Class Competition. Naushad werkte tot vier jaar geleden nog in het 5 sterrenhotel Okura in Amsterdam. Hier werd hij gepassioneerd door bartending en leerde er de kneepjes van het vak. In 2014 is hij voor de liefde naar Antwerpen verhuisd. Daar zette hij zijn werk voort bij Cocktails at Nine, een bar naar zijn hart! Hij leerde er van ervaren collega’s Carl Van Droogenbroeck en Patrick America en werd al snel barmanager. Naushad streefde er van in het begin al naar om zijn collega Carl van Droogenbroeck ooit op te volgen als beste bartender van België. Hij is dan ook enorm trots dat hij dit doel bereikt heeft.
'It's Aperotime', vanaf 9 december elke zaterdag om 17.30 en 23.30 uur nieuw op njam!.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Project Dans' is terug!
- Dan start de nieuwe MAX-dramaserie 'Rust en Vreugd'
- Nieuw seizoen van 'Boomer' met 'familie Van Looveren' op VRT 1
- KRO-NCRV's 'Brandpunt+' gaat verder als 'Pointer View'
- In het hart van de Speciale Interventie-eenheden in nieuwe fictiereeks van VRT 1
- Limburgse kasteelheer raakt verzeild in drugsdossier door verhuur duivenhok
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen Op Eén Buik'
- Super Switch: de allesbeslissende UEFA Champions League-ontknoping bij Ziggo Sport
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Man met 52 veroordelingen verschijnt nóg maar eens voor de rechter in 'De Rechtbank'
- 538 Koningsdag keert terug naar Breda met meer dan 30 artiesten
- Radiozender JOE eert voetbalhistorie met unieke 'Legend-badge' tijdens PSV - Feyenoord
- Ja, poit! De Jordy kaapt wekelijks digitale themazender Q-Foute Radio met zijn 'Happy Hour'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Hengelo
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden'
Kijktip van de dag

Eileen Collins was de eerste vrouw die een Amerikaans ruimtevaartuig bestuurde en commandeerde. In een tijd dat vrouwen in de ruimtevaart nog controversieel waren brak ze door alle barrières heen. Maar haar verhaal is meer dan het verhaal van een pionier. Deze documentaire neemt je mee in Collins' zenuwslopende carrière aan de hand van uniek NASA-archiefmateriaal, privébeelden en intieme interviews.
'Spacewoman', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































