Primeur in 'The Voice Kids': eerste Knockout ooit met vier

donderdag 12 mei 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

De halve finale van 'The Voice Kids' is in zicht. 11 kandidaten zijn al zeker van een plaatsje in de volgende ronde: Jinthe, Marie-Émilie en Zita voor team Metejoor, Gloria, JAP en Lena voor team Laura, Anne, Naomi en Lars voor team K3 en Finn en Lina voor team Duncan.

Nu vrijdag 13 mei worden de laatste tickets richting halve finale uitgedeeld in de derde en laatste Knockouts. En tijdens die laatste Knockoutronde zorgt team Duncan meteen voor een opener en verrassing van formaat. 'Voor de eerste keer in 'The Voice Kids' history is er een quatro in plaats van een trio', kondigt coach Duncan aan.


Team Duncan eindigde na de Blind Auditions met 13 kandidaten. Een oneven aantal waardoor hij nu vier kandidaten samenzet voor een spannende Knockout: Renée (13, Brasschaat), Isis Lilja (14, Schoten), Floris (14, Sint-Pauwels) en Amira (13, Serinchamps). 'Ze hebben allemaal iets unieks, iets wat hoort bij frontmannen of -vrouwen van de band', legt Duncan uit. Renée probeert haar coach te betoveren met Use Somebody van Kings Of Leon. Floris mag zijn haar losgooien en gaat in rockstar-modus met Boulevard Of Broken Dreams van Greenday. Isis Lilja haalt haar jazz-sound boven met Black Hole Sun van Soundgarden en Amira laat haar aparte stemkleur horen met Enjoy The Silence van Depeche Mode. Na de Knockout staat Duncan voor een hartverscheurende keuze. Wie trekt aan het langste eind en wint deze Knockout?

Ook team Metejoor is iets speciaals van plan voor hun laatste Knockout. 'Ze gaan samen één verhaal vertellen, maar wel elk een apart hoofdstuk', vertelt Metejoor. Maïté (14, Dergenau) neemt met It’ll Be Okay van Shawn Mendes het eerste hoofdstuk voor haar rekening. 'Het gaat over een koppel dat zich onzeker voelt over hun relatie', legt ze uit. Amelie (13, Evergem) vertelt met Fingers Crossed van Lauren Spencer-Smith het tweede deel van het verhaal waarbij alles fout loopt. 'Ik ben eigenlijk de miserie in het verhaal', lacht Amelie. Lise (13, Wuustwezel) sluit tot slot af met de boodschap dat alles wel goed komt en doet dat met het toepasselijke nummer I’ll Be There For You van The Rembrandts.


Ook deze Knockouts zijn te horen:

Knockout Team Laura

Elise (12, Brasschaat) raakt de gevoelige snaar met Wildest Dreams van Taylor Swift
Eldiona (12, Turnhout) steekt I’m A Mess van Bebe Rexha in een eigen, uniek jasje
Samuel (12, Gent) stapt uit zijn comfortzone met het uptempo feelgood nummer Classic van MKTO

Knockout Team K3

Julie (13, Reet) verrast met I’m So Excited van de Pointer Sisters
Emma (13, Westmalle) stapt het podium op met Maniac van Michael Sambello
Sien (14, Geel) haalt de 70’s vibe boven met I Feel The Earth Move van Carole King

Knockout Team Duncan

Marthe (14, Diksmuide) pakt uit met Strange van Celeste
Fleur (14, Oelegem) smijt zich volledig met Gone van Lianne La Havas
Karista (13, Deurne) krijgt iedereen stil met Speak The Name van Corin Nemec

'The Voice Kids', vrijdag 13 mei om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Getrouwd' (VTM)

Drie weken geleden gaven de koppels elkaar het jawoord. Nu ze samenwonen, leren ze elkaar steeds beter kennen, zowel in positieve als soms in wat negatievere zin. Frances komt langs met de trouwfoto's. Bij wie hangen er al gevoelens in de lucht?

'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Switch
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 13:30
    Monster Shaker
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:30
    Het Weer (middag)
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 10:40
    Geen uitzending
    07:15
    Dirty Home Rescue
  • 11:50
    Geen uitzending
    15:35
    Major Payne
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 13:00
    Christmas on the Bayou
    05:35
    Debbie Macomber's Joyful Mrs. Miracle
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 13:05
    De Zussen Coorevits
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 13:15
    Neighbours: A New Chapter
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 12:50
    Heavy Rescue: 401
    06:40
    Evil
  • 13:10
    A Gift From Bob
    11:40
    Puppy Love for Christmas
  • 13:15
    Cold Justice
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:30
    Red de meubelen
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:20
    de Chalet, 3 chefs, een feest
    06:50
    Guillaume's Paris
  • 13:10
    Murdoch Mysteries
    07:00
    Death in Paradise
  • 13:10
    Storage Wars
    12:00
    First Dates Australia
  • 13:20
    Kook mee met MAX
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 13:20
    Stand van Nederland: Wereld op Scherp
    09:30
    Zentijd
  • 13:30
    Shaun het schaap
    13:00
    Kindertijd