Pickx+ heeft dit voor jou klaar in augustus

De baseline die Pickx+ uitdraagt, is geen lege belofte. Met talloze internationaal gelauwerde series en films, straffe eigen producties, kwalitatieve evenementen en de meest verrassende shows, houdt Pickx+ ook ook deze zomer de kijkers op het puntje van hun stoel.
'Vlaanderen Muziekland'
Maaseik: Woensdag 31 juli 2024, 21u00
Bilzen: Woensdag 7 augustus 2024, 21u00
Nieuwpoort: Woensdag 14 augustus 2024, 21u00
Malle: Woensdag 21 augustus 2024, 21u00
Geraardsbergen: Woensdag 28 augustus 2024, 21u00
Diest: Woensdag 9 september 2024, 21u00
De kracht van 'Vlaanderen Muziekland' is ongetwijfeld het ’naar de mensen toekomen’. De rondreizende muziekkaravaan houdt ook in de zomer van 2024 halt op 8 verschillende toplocaties verspreid over gans Vlaanderen. In tegenstelling tot de andere TV-muziekshows, doet de productie van 'Vlaanderen Muziekland' een fysieke tour doorheen het Vlaamse landschap. Dat is in deze grootorde uniek. Ook op het scherm wordt die lijn en strategie doorgetrokken. Naast Pickx+ zenden ook alle deelnemende regionale TV-zenders wekelijks uit. Het populaire muziekprogramma komt dus letterlijk en figuurlijk 'naar je toe', tot in de woonkamer. Op woensdag 17 juli 2024 om 21u00 is de eerste aflevering, Vlaanderen Muziekland Dendermonde, te zien op Pickx+.
'Onder Vuur' S02
Donderdag 1 augustus 2024, 00.00 uur
'Onder Vuur' is een spannende Vlaamse VRT-dramareeks over een groep brandweermannen en -vrouwen die vechten voor het voortbestaan van hun kazerne in Oostende. De serie volgt de persoonlijke en professionele levens van de brandweerlieden terwijl ze geconfronteerd worden met gevaarlijke reddingsoperaties, interne conflicten en de druk van bezuinigingen die de sluiting van hun kazerne dreigen te veroorzaken.
Met een sterke cast, bestaande uit o.a. Louis Talpe en Lien De Graeve, en realistische verhaallijnen biedt 'Onder Vuur' een meeslepend en authentiek beeld van het leven in een brandweerkazerne, waarbij zowel de heldendaden als de dagelijkse worstelingen van de brandweerlieden centraal staan.
Antwerp Pride TV powered by Proximus
Zaterdag 10 augustus 2024, 13.45 - 16.30 uur
Op zaterdag 10 augustus gaat Pickx+ opnieuw keihard voor een primeur én unicum in België. Voor de allereerste keer is er een pride te volgen vanuit de Vlaamse woonkamer, een eer die Proximus maar al te graag op zich neemt. Het gaat dan ook niet zomaar over eender welke pride, maar wel over dé Pride Parade van de Antwerp Pride. Het kleurrijke evenement verenigt jaarlijks duizenden enthousiaste en liefdevolle gelijkgezinden. Allemaal met maar één boodschap: Love is Love.
'Tribal' S01
Dinsdag 13 augustus 2024, 22.30 uur
Het Federale Justitie- departement probeert zijn politieke imago te redden door te doen alsof ze inclusief en samenwerkend zijn. Maar ondertussen nemen ze eigenlijk de controle over van de Tribal Police Force, die verantwoordelijk is voor de vier Indiaanse reservaten rondom de stad.
Interim Tribal Chief Samantha Woodburn (Jessica Matte) probeert de politieke bureaucratie te slim af te zijn, maar moet zich bewijzen binnen de Metro Police, die gedomineerd wordt door oude, witte mannen. In deze onbekende wereld navigeert ze door politiek en procedures terwijl het ook nog eens botst met haar nieuwe partner, Chuck 'Buke' Bukansky (Brian Markinson). Hij is een ervaren maar verbitterde detective van de Metro Police.
'TRIBAL' onderzoekt misdaadverhalen van de Eerste Natie, gebaseerd op echte wereldgevallen zoals verkeerde identiteit, pijpleidingcontroverses, gerechtigheid in genezingshutten, sociale diensten, tabakshandel en vermiste inheemse volkeren.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuw seizoen 'Yous & Yay in het Wild' op NPO 3
- Verrassing! Patrick Van Der Vorst mengt zich opnieuw onder de 'Stukken Van Mensen'-dealers
- Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO'
- NTR presenteert de eerste ramadanserie voor de hele familie 'All You Can Eid'
- NTR viert ramadan met verhalen die verbinden
- Dagelijks aandacht voor Paralympische Winterspelen 2026
- Vernieuwd seizoen voor 'Iedereen Verlicht'
- Minister Femke Wiersma bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
- Sky Radio Valentijn Top 50 te horen tijdens Valentijnsdag
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA
Kijktip van de dag

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.
'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.



































