Pedro Elias charmeert Matthijs van Nieuwkerk in 'Popquiz'

woensdag 21 april 2021

Donderdag stelt presentator Matthijs van Nieuwkerk twee nieuwe bekende Vlamingen en twee duo's voor die in 'Popquiz' het beste van zichzelf geven. De deelnemende duo's worden versterkt door Pedro Elias.

Als tv-maker heeft hij veel geleerd over geschiedenis, internet, opvoeden en topsport, hij kent het clublied van Barcelona helemaal uit zijn hoofd en is grote fan van de presentator: 'Matthijs, mag ik heel even zeggen dat ik een zekere maat van bewondering voor u koester en u graag verwelkom in ons land.' Matthijs is gecharmeerd, maar blijft toch nuchter: 'Het helpt je verder niet, maar ik vind het wel ontzettend aardig.'


Steven Van Herreweghe is de tweede bekende Vlaming. Hij presenteert quizzen en andere programma's al sinds eind jaren '90, werd ooit 'De Slimste Mens ter Wereld' en maakt vooral graag tv-programma’s waarvoor hij in allerlei muziek- en andere archieven duikt. Hij kent op zich wel veel van muziek, maar de titels blijken zijn achillespees te vormen. 'Dat is geen ‘klein’ probleem in een quiz…', vreest Matthijs.

De kandidaten zijn Caroline (27, Oostende) en Noémie (28, Oostende), twee hartsvriendinnen. Caroline heeft Noémie kunnen overtuigen om fan te worden van Harry Styles, Noémie probeert nu om André Hazes te introduceren bij Caroline. Hun tegenstanders zijn Wendy (43, Schoten) en Sabine (54, Kapellen), werkgever en werknemer bij een bank, maar toch vooral beste vriendinnen. De klik kwam er toen ze tijdens een teambuilding samen Teardrops van Womack & Womack zongen in de karaokebar.

Muzikale acrobaten Senne Guns en Laurens 'Lokko' Billiet - 'het beste muzikale duo dat België heeft voortgebracht sinds Nicole en Hugo', aldus Matthijs - verzorgen opnieuw live de generiek, alle jingles en voorzien ook een aantal quizrondes van de nodige muziek. Zoals de ronde 'Cover en kwel' waarbij deze week bestaande nummers in een schlager-jasje worden gegoten en de teksten - vrij - naar het Nederlands werden vertaald.

De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 22 april om 20.40 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Boomer' (VRT 1)

Jan vergeet zijn en Julies huwelijksverjaardag en probeert het goed te maken door een dag vol verrassingen te organiseren voor Julie, inclusief een bezoek aan een chic hotel mét wellness. Maar al snel blijkt dat plannen maken makkelijker is dan ze uit te voeren.

'Boomer', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Omloop Het Nieuwsblad
    17:55
    Kijk uit
  • 10:00
    Winterbeelden
    16:10
    Sporza: Omloop Het Nieuwsblad
  • 15:00
    Cirkelhoek
    15:05
    Sam & Julia
  • 14:45
    Billie vs Benjamin
    15:25
    Cheers
  • 14:30
    #TextMeWhenYouGetHome
    15:20
    Killer College Scandal
  • 12:45
    Geen uitzending
    15:20
    How to Lose a Guy in 10 Days
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 08:30
    Geen uitzending
    16:05
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 15:00
    Friends
    16:20
    Huizenjagers
  • 14:50
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 14:35
    Bar Rescue
    15:25
    Brooklyn Nine-Nine
  • 14:35
    A Place in the Sun
    16:20
    Chateau Meiland
  • 14:20
    Snapped
    16:55
    World's Most Evil Killers
  • 14:13
    Trends Doc
    15:17
    CEO van mijn leven
  • 15:00
    Publireportage
    15:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 14:25
    Becoming Meewis
    15:05
    Bon Appetit
  • 14:15
    Midsomer Murders
    15:05
    Death in Paradise
  • 14:15
    Grey's Anatomy
  • 13:00
    NOS Sport: Schaatsen
    17:58
    Socutera
  • 14:35
    Ruben langs de Zuid-Chinese Zee
    15:25
    EO Metterdaad
  • 14:50
    De Faker
    15:30
    Dancing Queen