Pedro Elias charmeert Matthijs van Nieuwkerk in 'Popquiz'

woensdag 21 april 2021

Donderdag stelt presentator Matthijs van Nieuwkerk twee nieuwe bekende Vlamingen en twee duo's voor die in 'Popquiz' het beste van zichzelf geven. De deelnemende duo's worden versterkt door Pedro Elias.

Als tv-maker heeft hij veel geleerd over geschiedenis, internet, opvoeden en topsport, hij kent het clublied van Barcelona helemaal uit zijn hoofd en is grote fan van de presentator: 'Matthijs, mag ik heel even zeggen dat ik een zekere maat van bewondering voor u koester en u graag verwelkom in ons land.' Matthijs is gecharmeerd, maar blijft toch nuchter: 'Het helpt je verder niet, maar ik vind het wel ontzettend aardig.'


Steven Van Herreweghe is de tweede bekende Vlaming. Hij presenteert quizzen en andere programma's al sinds eind jaren '90, werd ooit 'De Slimste Mens ter Wereld' en maakt vooral graag tv-programma’s waarvoor hij in allerlei muziek- en andere archieven duikt. Hij kent op zich wel veel van muziek, maar de titels blijken zijn achillespees te vormen. 'Dat is geen ‘klein’ probleem in een quiz…', vreest Matthijs.

De kandidaten zijn Caroline (27, Oostende) en Noémie (28, Oostende), twee hartsvriendinnen. Caroline heeft Noémie kunnen overtuigen om fan te worden van Harry Styles, Noémie probeert nu om André Hazes te introduceren bij Caroline. Hun tegenstanders zijn Wendy (43, Schoten) en Sabine (54, Kapellen), werkgever en werknemer bij een bank, maar toch vooral beste vriendinnen. De klik kwam er toen ze tijdens een teambuilding samen Teardrops van Womack & Womack zongen in de karaokebar.

Muzikale acrobaten Senne Guns en Laurens 'Lokko' Billiet - 'het beste muzikale duo dat België heeft voortgebracht sinds Nicole en Hugo', aldus Matthijs - verzorgen opnieuw live de generiek, alle jingles en voorzien ook een aantal quizrondes van de nodige muziek. Zoals de ronde 'Cover en kwel' waarbij deze week bestaande nummers in een schlager-jasje worden gegoten en de teksten - vrij - naar het Nederlands werden vertaald.

De afleveringen van 'Popquiz' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Popquiz' met Matthijs van Nieuwkerk, donderdag 22 april om 20.40 uur bij VTM.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Door zijn moeilijke thuissituatie verblijft de veertienjarige Johnny in een instelling. Hij maakt deel uit van de bende van Luca en dealt drugs, maar stiekem droomt hij van een beter leven. Op een dag krijgt hij de beroemde acteur Antony als vaste klant. Er ontstaat een bijzondere band tussen de twee.

'Dealer', film uit 2021 met oa. Ben Segers en Veerle Baetens, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:25
    Lou
    02:30
    Journaallus
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 06:30
    Kaatje kan het
    06:00
    Tik Tak
  • 05:15
    Geen uitzending
    05:55
    Kabouter Plop
  • 01:10
    Geen uitzending
    01:00
    Blind getrouwd: Australië
  • 05:35
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:20
    Geen uitzending
    01:05
    Mafia's Greatest Hits
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    01:05
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:00
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Customer Wars
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:05
    911 Crisis Center
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:35
    Without a Trace
  • 04:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:21
    Mijn tuin
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:15
    Becoming Meewis
    02:20
    Vietnjam, met Quyên
  • 06:00
    All Creatures Great and Small
    02:45
    Blue Lights
  • 06:30
    Make You Laugh Out Loud
    02:10
    American Housewife
  • 03:40
    EenVandaag
    02:30
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:30
    Clangers
    02:55
    Eva