Patrouille onderschept heethoofd aan tramhalte in 'Helden van Hier: Politie Oostende'

Vorige week volgden 472.000 kijkers (live+ uitgesteld, 23.5% marktaandeel op VVA 18-54) in 'Helden van Hier: Politie' Oostende de spannende zoektocht naar een vermist meisje in een hotel. Woensdag heeft interventieploeg twee van Politie Oostende z'n handen meer dan vol.
Inspecteur Thibaut en collega Thomas worden opgeroepen voor een man die amok maakt tegen een trambestuurder. Daarbij werd ook de kusttram niet gespaard. De inspecteurs onderscheppen het heethoofd en proberen de gemoederen te bedaren. De trambestuurder is behoorlijk onder de indruk van het voorval. 'Het is niet de eerste keer dat we worden opgeroepen voor agressie tegen personeel van het openbaar vervoer. Mevrouw haar job is de tram besturen en zorgen dat die op tijd aan de halte komt. Zij heeft geen job gekozen om uitgescheten te worden', vertelt Thibaut.
Inspecteurs Jeremy en Fabrice krijgen een oproep voor een woningbrand en arriveren voordat de brandweer ter plaatse is. 'Elke seconde telt, een brand kan supersnel evolueren, zeker een binnenbrand. Dus best zo rap mogelijk ter plaatse zijn en kijken wat je kan doen', vertelt Fabrice. Jeremy is de twee-eiige tweelingbroer van Thibaut en werkt ook in hetzelfde korps. 'Moest je het niet weten, zou je nooit denken dat we broers zijn. Het enige wat we gemeen hebben is onze stem, dat horen we toch veel', zegt Thibaut. Broer Jeremy bevestigt: 'De gelijkenissen in de job zijn er wel, het temperament ook een beetje. Maar ik ken hier collega's die eerder m'n tweelingbroer zouden kunnen zijn dan m'n eigen broer.'
Inspecteurs Mieke en Sven doen een interventie na een winkeldiefstal. Een meisje van 14 jaar heeft chocolade gestolen en werd betrapt. Twee repen van 79 cent per stuk. 'Als de winkel elke keer zou zeggen: 'voor die 79 cent gaan we de politie niet opbellen', zou je al rapper creëren dat ze later blijven stelen, want er wordt toch nooit niets aan gedaan. Onmiddellijke bestraffing is nog altijd de beste les', vertelt Mieke, zelf mama van twee kinderen. Ze probeert de boodschap zo duidelijk mogelijk over te brengen en dat maakt indruk bij het tienermeisje. 'Ik denk wel dat Mieke daar beter voor geëquipeerd is, ook vanuit haar ervaring als moeder', vertelt Sven.
'Helden van Hier: Politie Oostende', woensdag 22 september om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 31 augustus 2026
- Dan start het veertiende seizoen van 'Heel Holland Bakt'
- Joost Niemöller per direct weg als hoofdredacteur van Ongehoord Nederland
- 'Dit kan iets worden': Denzel valt als een blok voor dansdocente Elke in 'Blind Getrouwd'
- 'Kristel' duikt in de sterke verhalen van moedige vrouwen
- Alienbaby’s, onverklaarbare implantaten & bigfoots in 'Axel Terug Naar Amerika'
- 'Ik heb het schijt aan tradities': Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd'
- Ontdek alles wat Cartoonito in september voor je in petto heeft
- Duik vanaf september het nieuwe schooljaar in met Cartoon Network
- Dit serveren Disney Channel & Disney Jr. in september
- Nieuwe ochtendshow 'Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte' begint maandag
- Bijzondere wensen en exclusieve optredens tijdens de NPO Radio 2 Wensweek voor KWF
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf de Oude Markt in Enschede
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM!
Kijktip van de dag

Vandaag trouwen Mattias en Marjan, waarna we kennismaken met Ellen en Matti. Kan Matti, een vader van twee jonge kinderen, het hart veroveren van Ellen, een vrouw die na een intens kankertraject weer op zoek gaat naar liefdesgeluk?
'Blind Getrouwd', om 20.35 uur op VTM.



































