Overleven de bekende stagiaires hun eerste nachtshift in 'Een Echte Job'?

woensdag 9 februari 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

In het ziekenhuis staan de hulpverleners de klok rond klaar om patiënten te verzorgen. Nu donderdag draaien de vijf bekende stagiaires mee tijdens hun eerste nachtshift. En tijdens die shift hebben ze hun handen meer dan vol.

Frances begrijpt dan ook niet hoe één persoon zo’n shift alleen kan bolwerken: 'Je weet nooit wat er zal gebeuren. Ze zouden toch minstens met z’n tweeën moeten zijn.' En ook Jonas merkt dat je soms handen tekort komt ‘s nachts. 'Het moet heel heavy zijn om dit alleen te moeten doen. Eén van onze patiënten had een nieuw infuus nodig en ondertussen begon er een andere patiënt te bellen omdat ze zich onwel voelde. Je moet stalen zenuwen hebben om dit te doen.'


Ook voor Nora start haar shift alles behalve rustig. 'Ik wist niet dat er ‘s nachts zoveel te doen was. Plots kwam er een patiënt in het midden van de nacht binnen. Dat heeft natuurlijk alles te maken met het uur waarop die persoon op de spoeddienst is beland. Sommige letsels moeten meteen geopereerd worden en daarna belanden ze dan bij ons op de afdeling neurochirurgie om te revalideren', vertelt Nora.

In het revalidatiecentrum krijgt Joris van zijn mentor Bart te horen dat zijn liedjes tegenwoordig gebruikt worden tijdens een nieuwe vorm van muziektherapie. Bart toont enkele filmpjes waarin patiënten Enes en Jef volledig opfleuren tijdens deze zogeheten ‘Metejoor-therapie’, iets wat Joris heel erg ontroerd. 'Dit is heel mooi om te zien. Muziek maken en verpleegkunde zijn de twee mooiste dingen die er zijn.'


'Een Echte Job', donderdag 10 februari om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Maria is een levenslustig meisje. Ze is als novice het klooster binnengetreden, maar heeft moeite om zich neer te leggen bij de strenge leefregels. Ook al is ze vastberaden om God naar behoren te dienen en non te worden, de Abdis oordeelt dat ze tijdelijk het klooster moet verlaten om levenservaring op te doen en uit te vissen hoe ze haar toekomst ziet. Zo komt ze terecht in Salzburg bij de familie Von Trapp. Kapitein Von Trapp is een weduwnaar die alleen instaat voor de opvoeding van zijn zeven kinderen. Hij heeft net zijn twaalfde gouvernante aan de deur gezet.

'The Sound of Music ', om 20.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:30
    Journaallus
    06:00
    In bed met Olly
  • 01:55
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:55
    Geen uitzending
    00:40
    Single Bells
  • 02:05
    Geen uitzending
    23:15
    Bad Boys
  • 00:55
    S.W.A.T.
    00:45
    Yellowjackets
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:10
    JOE XMAS
    05:10
    Christmas on Mistletoe Lake
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 00:20
    Play kerst haardvuur 2025
    07:45
    Geen uitzending
  • 01:30
    Play kerst haardvuur 2025
    02:00
    Criminal Minds
  • 02:15
    Play kerst haardvuur 2025
    01:35
    The First 48 Presents Critical Minutes
  • 01:35
    Play kerst haardvuur 2025
    06:05
    De Eregast
  • 02:30
    Play kerst haardvuur 2025
    01:30
    C.S.I. New York
  • 02:56
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:24
    Mijn tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:20
    Loïc zot van koken weekmenu
    00:45
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 03:25
    Death in Paradise
    00:40
    Murdoch Mysteries
  • 03:25
    First Dates Australia
    00:10
    Lie to Me
  • 03:20
    NOS Journaal
    01:20
    Frans & Mariska, Stellen op de Proef
  • 01:05
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 02:45
    Stop Making Sense
    01:10
    First Dates