Overleven de bekende stagiaires hun eerste nachtshift in 'Een Echte Job'?

woensdag 9 februari 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

In het ziekenhuis staan de hulpverleners de klok rond klaar om patiënten te verzorgen. Nu donderdag draaien de vijf bekende stagiaires mee tijdens hun eerste nachtshift. En tijdens die shift hebben ze hun handen meer dan vol.

Frances begrijpt dan ook niet hoe één persoon zo’n shift alleen kan bolwerken: 'Je weet nooit wat er zal gebeuren. Ze zouden toch minstens met z’n tweeën moeten zijn.' En ook Jonas merkt dat je soms handen tekort komt ‘s nachts. 'Het moet heel heavy zijn om dit alleen te moeten doen. Eén van onze patiënten had een nieuw infuus nodig en ondertussen begon er een andere patiënt te bellen omdat ze zich onwel voelde. Je moet stalen zenuwen hebben om dit te doen.'


Ook voor Nora start haar shift alles behalve rustig. 'Ik wist niet dat er ‘s nachts zoveel te doen was. Plots kwam er een patiënt in het midden van de nacht binnen. Dat heeft natuurlijk alles te maken met het uur waarop die persoon op de spoeddienst is beland. Sommige letsels moeten meteen geopereerd worden en daarna belanden ze dan bij ons op de afdeling neurochirurgie om te revalideren', vertelt Nora.

In het revalidatiecentrum krijgt Joris van zijn mentor Bart te horen dat zijn liedjes tegenwoordig gebruikt worden tijdens een nieuwe vorm van muziektherapie. Bart toont enkele filmpjes waarin patiënten Enes en Jef volledig opfleuren tijdens deze zogeheten ‘Metejoor-therapie’, iets wat Joris heel erg ontroerd. 'Dit is heel mooi om te zien. Muziek maken en verpleegkunde zijn de twee mooiste dingen die er zijn.'


'Een Echte Job', donderdag 10 februari om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

29 jaar geleden kwam prinses Diana, de ex-vrouw van de Britse koning Charles, om bij een auto-ongeluk. Na al die jaren is het voor haar voormalige bodyguard Ken Wharfe nog altijd moeilijk om te aanvaarden dat het zo gelopen is in die tunnel in Parijs. Hij maakte van dichtbij mee hoe de relatie van Diana met Charles uitliep op een scheiding. Zij snakte naar een normaal leven en uiteindelijk leidde dat ook tot een breuk met haar persoonlijke beveiligingsteam. En daardoor kon ze niet meer ontsnappen aan de paparazzi. Dat werd uiteindelijk haar dood. Bodyguard Ken Wharfe vertelt over zijn uitzonderlijke relatie met Diana.

'Telefacts Zomer', om 22.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 aan zee
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 11:25
    Vos en Haas
    11:35
    Sarah: Sokpop telt tot tien
  • 11:30
    Familie
    12:05
    Met Vier in Bed
  • 10:45
    Hell's Kitchen USA
  • 09:00
    Geen uitzending
    13:25
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    13:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:20
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    12:05
    Lang Leve de Liefde
  • 10:45
    FBI: Most Wanted
    12:30
    NCIS
  • 11:10
    Two and a Half Men
    11:40
    Geen uitzending
  • 10:35
    Love It or List It
    11:40
    Lang Leve de Liefde
  • 11:20
    Britain's Killer Teens
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:34
    De perfecte werkplaats
    11:55
    5-voor-12
  • 11:30
    Over (h)eerlijke groenten
    12:00
    Open Vuur
  • 10:50
    Murdoch Mysteries
    11:40
    Death in Paradise
  • 11:25
    Storage Wars
    11:55
    Grey's Anatomy
  • 11:25
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 11:05
    De streken van Van Boven
    11:35
    Andere Tijden Kort
  • 11:25
    Pop Papierstad
    11:35
    Zin in Zappelin