'Over Eten' heeft het woensdag over peper en zout

dinsdag 6 september 2022
Foto: Eén - © VRT 2022

Peper op geitenkaas en zout in pralines. Kobe en Danira proeven in deze aflevering dat het iconische culinaire duo het goed doet met voedingsproducten waar je ze niet direct in verwacht.

Zout heeft zelfs zo’n versterkend smaakeffect dat we met een maatschappelijke zoutverslaving kampen. Maar is het echt zo ongezond om te veel zout te consumeren? Daarnaast stoten Kobe en Danira op een probleem met onze pepermolens. Wordt er gefraudeerd in de peperbusiness?


Met een ongezouten mening is deze week federaal parlementslid Goedele Liekens de bekende Vlaming van wie 'Over Eten' de eetgewoontes in beeld brengt.

Kobe: 'Ik dacht dat ik al bewuste keuzes maakte in de supermarkt. Maar ik moet zeggen: door dit nieuwe seizoen ben ik helemaal anders naar het peperrek beginnen kijken.'

'Over Eten', woensdag 7 september om 20.40 uur op Eén.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Eyecatchers' nieuw op VRT MAX

Wat een teambuilding op de kartbaan moest worden, ontaardt in een pijnlijk parcours vol botsende ego’s. Wanneer een geheim over Eline aan het licht komt, krijgt vooral Hadisa een klap die ze niet zag aankomen.

'Eyecatchers', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:10
    De grote boodschap