Otto-Jan Ham en Evi Hanssen wagen een gok in 'De Neus van Pinokkio'

Vanaf zondag 23 maart vertelt Bart Peeters in 'De Neus van Pinokkio' samen met zijn Wijsmakers Adriaan Van den Hoof en Tine Embrechts verhalen over bekende en minder bekende mensen die in de kijker liepen.
Of het allemaal klopt wat ze vertellen, laten ze over aan twee bekende spelers en het publiek. Deze week zijn de bekende gasten Otto- Jan Ham en Evi Hanssen.
Dit is 'm - De wandelstok van Marlène de Wouters
In Dit is 'm duiken we een voorwerp op met een merkwaardige geschiedenis: een wandelstok. Maar wel een prachtexemplaar dat wordt begeleid door niemand minder dan de huidige eigenares Marlène de Wouters.
Over de geschiedenis van deze wandelstok verschillen onze Wijsmakers enigszins van mening. Kreeg Marlène deze stok in de backstage van de Koningin Elisabethwedstrijd van Hare Majesteit Fabiola of ging ze per ongeluk lopen met de wandelstok van Hugh Laurie na een persinterview over het programma Dr. House in Londen?
De oude doos - Heerlijke muziek
Bart, Tine en Adriaan schitteren in een historisch tv-fragment. Maar slechts een fragment is echt, het andere is verzonnen. Deze week wordt er muziek gemaakt op ongewone instrumenten. Welk van de twee is ooit echt uitgezonden op televisie? De chocolade plaat of de muzikale tractor?
Het verhaal - De dubbelganger
Grote artiesten moeten soms overal tegelijk zijn en durven daarom al eens dubbelgangers in te schakelen. Denk maar aan wereldsterren zoals Justin Bieber of Madonna. Maar nu blijkt ook een Vlaamse zanger dat af en toe te doen. De neus van Pinokkio maakte undercover beelden en confronteerde de ster met de beweringen.
De TV stopt nooit - Vechtscènes
Je weet soms niet wat je ziet op de televisie want de tv stopt nooit. De Wijsmakers gaan weer op zoek naar een opmerkelijk buitenlands tv-fragment. Deze week tonen ze twee hilarisch slecht gemaakte vechtscènes uit Egypte en Turkije. Maar slechts een van de scènes is echt, de andere is verzonnen en zelf in elkaar gestoken.
Hit van de week - Vlaamse metal
Twee van de drie groepen in Hit van de Week kan men boeken voor feesten en festivals, die zijn écht. De derde is een bende valsspelers; zij werden door De neus van Pinokkio bij elkaar gezocht en hun liedje is verzonnen. Deze week geven drie Vlaamse metalbands het beste van zichzelf. Maar welke band bestaat niet?
'De Neus van Pinokkio', zondag 23 maart om 20.30 uur op Eén.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de WK-afspraken van de Rode Duivels bij Sporza: wanneer België in actie komt
- VTM zoekt kandidaten voor nieuw seizoen van ‘Huis Gemaakt’
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- NPO en Disney+ kondigen eerste samenwerking aan voor Nederlandse versie van 'Wolven: het spel van list en bedrog'
- Liefhebbers van 'South Park' opgelet: seizoen 29 vanaf september op Comedy Central
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Oostvaardersdijk in Flevoland
- Dit zie je zondag in 'Mocros'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' vanuit Weesp
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'FM op 5' opent zaterdag De Week van de Jaren 70
- Radio feestweek van het jaar van start op Qmusic: 'De Foute 1500'
- '3FM Serious Request' komt in actie voor de Nederlandse Brandwonden Stichting
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril
Kijktip van de dag

Luna en Kyra gaan de strijd aan. Ingrid maakt zich zorgen om een patiënte met onverklaarbare buikpijn. Milo belandt in een hachelijke situatie en kan zijn ziekte niet langer verborgen houden.
'Medisch Centrum West', om 21.05 uur op VTM.



































