Ook Ruth Beeckmans en Jens Dendoncker teamcaptains in 'Beste Kijkers'

dinsdag 4 september 2018

De grappigste en meest opmerkelijke televisiefragmenten, of die nu afkomstig zijn van het doorgaans zo rustige Poelkapelle, het drukbevolkte Australische Bondi Beach, de jungle van Sulawesi, of zelfs van een of andere in één klap wereldberoemde Chinees na een gekke stoot: search no longer online, maar laat de 'Beste Kijkers'-redacteurs dat werk gewoon voor jou doen.

Vanaf woensdag 5 september deelt Nathalie Meskens in het zesde seizoen van de panelshow werkelijk alle video’s die je moét gezien hebben.


Ze verzamelde de voorbije 5 seizoenen al meer dan 400 uur televisiebeelden en doet dit jaar niet onder met gemiddeld 50 filmpjes per aflevering. Nathalies teamcaptains zijn gewaarschuwd, want laat ons vooral het spelelement niet vergeten. Voor het eerst zullen naast haar vaste kijkvrienden Tine Embrechts en Sven De Ridder, ook Ruth Beeckmans en Jens Dendoncker regelmatig de kapiteinsstoel bemannen en bevrouwen.

Ruth Beeckmans: 'Wat ik leuk vind aan Beste Kijkers is dat het programma helemaal draait rond spontaniteit, er wordt niets gescript en alles kan. De opnames zijn altijd een feest, ik kijk er dan ook geweldig hard naar uit.'

Jens Dendoncker: 'Ik zal nooit een Sven De Ridder kunnen worden. Fysiek zou het me nog lukken als ik op mijn knieën ga zitten maar dat Antwaarps accent en vooral zijn tv-kennis is ongeëvenaard. Die mens heeft echt àlles gezien en dat helpt natuurlijk als je elke week Beste Kijkers wil winnen. Ik zal uit mijn pijp mogen komen.'

Nathalie Meskens: 'Sven en Tine zullen voor eeuwig de oer-captains en mijn allerbeste kijkvriendjes zijn, maar het is na vijf seizoenen leuk om ook Ruth en Jens regelmatig de kapiteinsband aan te bieden. Alsof onze knusse driezit gewoon een nog gezelligere vijfzit wordt. Met twee poefkes voor onze wekelijkse gasten (lacht)'.

In de eerste aflevering op woensdag 5 september zijn Erik Van Looy en Thomas Smith te gast. Samen spelen ze voor de titel van ‘Beste Kijkers’. Naast de klassiekers als 'Hoe loopt dit af?', 'Wat is er gebeurd?' en 'Wat zie je niet?' schotelt Nathalie Meskens ook enkele nieuwe rondes voor. Zo duikt Nathalie vanaf dit seizoen in het VTM-archief om legendarische TV-spelletjes van onder het stof te halen. Vanaf zaterdag 8 september springt Nathalie samen met Koen Wauters op de nostalgietrein in het gloednieuwe 'Wat een Jaar', maar in 'Beste Kijkers' herbeleven we eerst zijn debuut als quizmaster in het legendarische 'Familieraad'.

'Beste Kijkers', vanaf woensdag 5 september om 21.50 uur bij VTM.


DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Sergio in Italië: Marco 2026' (VTM GO+)

Vijf jaar na hun eerste culinaire ontmoeting voor het programma 'Sergio over de grens' trekken Sergio Herman en Marco Borsato terug naar Toscane. In Firenze duiken ze in de wereld van gelato en gaan ze op zoek naar de perfecte fiore di latte. Met een eigen machine en artisanale melk probeert Marco het ultieme ijs te maken.

'Sergio in Italië: Marco 2026', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:45
    Sporza: Waalse Pijl
    18:04
    VRT NWS Update
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:45
    The Office
  • 17:00
    Meisjes
    17:30
    De Positivo's
  • 17:10
    Ze Zeggen Dat
    18:25
    Florentina
  • 17:15
    MasterChef Australië - Back to Win
    18:30
    Home and Away
  • 16:00
    A Paris Proposal
    17:30
    9-1-1
  • 16:55
    24
    17:45
    Police Interceptors
  • 16:55
    Suits
    17:40
    ER
  • 17:20
    SOS Piet
    17:55
    Nonkel Jef
  • 17:10
    Huizenjagers
    17:55
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 17:05
    Sullivan's Crossing
  • 17:15
    Two and a Half Men
    17:45
    3rd Rock From the Sun
  • 16:55
    Love Island UK
    17:55
    A Place in the Sun
  • 17:10
    Poisonous Protégé
    18:40
    Fear Thy Neighbour
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:10
    Simple diy
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:05
    Tot op het Bot: Het Varken
    17:30
    KLAAR IN 20 minuten
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Hope Street
  • 16:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:57
    Politieke Partijen
  • 17:00
    Natuur op 2: Natural Born Rebels
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 16:55
    Peperbollen
    17:25
    Silverpoint