Ook Ruth Beeckmans en Jens Dendoncker teamcaptains in 'Beste Kijkers'

De grappigste en meest opmerkelijke televisiefragmenten, of die nu afkomstig zijn van het doorgaans zo rustige Poelkapelle, het drukbevolkte Australische Bondi Beach, de jungle van Sulawesi, of zelfs van een of andere in één klap wereldberoemde Chinees na een gekke stoot: search no longer online, maar laat de 'Beste Kijkers'-redacteurs dat werk gewoon voor jou doen.
Vanaf woensdag 5 september deelt Nathalie Meskens in het zesde seizoen van de panelshow werkelijk alle video’s die je moét gezien hebben.
Ze verzamelde de voorbije 5 seizoenen al meer dan 400 uur televisiebeelden en doet dit jaar niet onder met gemiddeld 50 filmpjes per aflevering. Nathalies teamcaptains zijn gewaarschuwd, want laat ons vooral het spelelement niet vergeten. Voor het eerst zullen naast haar vaste kijkvrienden Tine Embrechts en Sven De Ridder, ook Ruth Beeckmans en Jens Dendoncker regelmatig de kapiteinsstoel bemannen en bevrouwen.
Ruth Beeckmans: 'Wat ik leuk vind aan Beste Kijkers is dat het programma helemaal draait rond spontaniteit, er wordt niets gescript en alles kan. De opnames zijn altijd een feest, ik kijk er dan ook geweldig hard naar uit.'
Jens Dendoncker: 'Ik zal nooit een Sven De Ridder kunnen worden. Fysiek zou het me nog lukken als ik op mijn knieën ga zitten maar dat Antwaarps accent en vooral zijn tv-kennis is ongeëvenaard. Die mens heeft echt àlles gezien en dat helpt natuurlijk als je elke week Beste Kijkers wil winnen. Ik zal uit mijn pijp mogen komen.'
Nathalie Meskens: 'Sven en Tine zullen voor eeuwig de oer-captains en mijn allerbeste kijkvriendjes zijn, maar het is na vijf seizoenen leuk om ook Ruth en Jens regelmatig de kapiteinsband aan te bieden. Alsof onze knusse driezit gewoon een nog gezelligere vijfzit wordt. Met twee poefkes voor onze wekelijkse gasten (lacht)'.
In de eerste aflevering op woensdag 5 september zijn Erik Van Looy en Thomas Smith te gast. Samen spelen ze voor de titel van ‘Beste Kijkers’. Naast de klassiekers als 'Hoe loopt dit af?', 'Wat is er gebeurd?' en 'Wat zie je niet?' schotelt Nathalie Meskens ook enkele nieuwe rondes voor. Zo duikt Nathalie vanaf dit seizoen in het VTM-archief om legendarische TV-spelletjes van onder het stof te halen. Vanaf zaterdag 8 september springt Nathalie samen met Koen Wauters op de nostalgietrein in het gloednieuwe 'Wat een Jaar', maar in 'Beste Kijkers' herbeleven we eerst zijn debuut als quizmaster in het legendarische 'Familieraad'.
'Beste Kijkers', vanaf woensdag 5 september om 21.50 uur bij VTM.
DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Koppel daagt elkaar uit in 'So You Think You Can Dance'
- Van Italië tot Kirgizië en alles daartussen: dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'
- 'Vandaag Inside' en 'De Oranjezomer' verhuizen tijdelijk naar het zonnige Curaçao
- Unieke onthulling KRO-NCRV in 'Holland Gate - de vlucht uit Kabul'
- 'Het Verhaal van Nederland – De tweede Wereldoorlog' duikt in een donkere periode van onze geschiedenis
- Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen
- De Planckaerts steken de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'
- Karine Claassen gaat 'Op Een Ander' bij Musica Mundi
- Dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben': Waar mag ik je voor wakker maken?
- 'Break Free' vertelt het verhaal van Manon
- FunX Awards 2026: Edison-winnaar CHO, Kaya Imani en Qlas treden op
- Ruud de Wild tijdelijk afwezig op NPO Radio 2
- Qmusic-dj’s Mattie & Marieke gaan de strijd aan met de zomertijd
- Kobe Ilsen presenteert 'Verstand van Zaken' op Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug!
Kijktip van de dag

Met Emmanuel Item verkent Tijs Wenen, een stad vol verborgen lagen. Van de Secession en klassieke én hedendaagse koffiehuizen tot het Amalienbad en de Akademie der bildenden Künste. Ze bezoeken de Plaster Cast Collection, Kugelmugel en het Prater, terwijl verhalen over spionnen een andere kant van de gelukkigste stad ter wereld blootleggen.
'Tattoorist', om 21.25 uur op VRT Canvas.



































