Ook Ruth Beeckmans en Jens Dendoncker teamcaptains in 'Beste Kijkers'

De grappigste en meest opmerkelijke televisiefragmenten, of die nu afkomstig zijn van het doorgaans zo rustige Poelkapelle, het drukbevolkte Australische Bondi Beach, de jungle van Sulawesi, of zelfs van een of andere in één klap wereldberoemde Chinees na een gekke stoot: search no longer online, maar laat de 'Beste Kijkers'-redacteurs dat werk gewoon voor jou doen.
Vanaf woensdag 5 september deelt Nathalie Meskens in het zesde seizoen van de panelshow werkelijk alle video’s die je moét gezien hebben.
Ze verzamelde de voorbije 5 seizoenen al meer dan 400 uur televisiebeelden en doet dit jaar niet onder met gemiddeld 50 filmpjes per aflevering. Nathalies teamcaptains zijn gewaarschuwd, want laat ons vooral het spelelement niet vergeten. Voor het eerst zullen naast haar vaste kijkvrienden Tine Embrechts en Sven De Ridder, ook Ruth Beeckmans en Jens Dendoncker regelmatig de kapiteinsstoel bemannen en bevrouwen.
Ruth Beeckmans: 'Wat ik leuk vind aan Beste Kijkers is dat het programma helemaal draait rond spontaniteit, er wordt niets gescript en alles kan. De opnames zijn altijd een feest, ik kijk er dan ook geweldig hard naar uit.'
Jens Dendoncker: 'Ik zal nooit een Sven De Ridder kunnen worden. Fysiek zou het me nog lukken als ik op mijn knieën ga zitten maar dat Antwaarps accent en vooral zijn tv-kennis is ongeëvenaard. Die mens heeft echt àlles gezien en dat helpt natuurlijk als je elke week Beste Kijkers wil winnen. Ik zal uit mijn pijp mogen komen.'
Nathalie Meskens: 'Sven en Tine zullen voor eeuwig de oer-captains en mijn allerbeste kijkvriendjes zijn, maar het is na vijf seizoenen leuk om ook Ruth en Jens regelmatig de kapiteinsband aan te bieden. Alsof onze knusse driezit gewoon een nog gezelligere vijfzit wordt. Met twee poefkes voor onze wekelijkse gasten (lacht)'.
In de eerste aflevering op woensdag 5 september zijn Erik Van Looy en Thomas Smith te gast. Samen spelen ze voor de titel van ‘Beste Kijkers’. Naast de klassiekers als 'Hoe loopt dit af?', 'Wat is er gebeurd?' en 'Wat zie je niet?' schotelt Nathalie Meskens ook enkele nieuwe rondes voor. Zo duikt Nathalie vanaf dit seizoen in het VTM-archief om legendarische TV-spelletjes van onder het stof te halen. Vanaf zaterdag 8 september springt Nathalie samen met Koen Wauters op de nostalgietrein in het gloednieuwe 'Wat een Jaar', maar in 'Beste Kijkers' herbeleven we eerst zijn debuut als quizmaster in het legendarische 'Familieraad'.
'Beste Kijkers', vanaf woensdag 5 september om 21.50 uur bij VTM.
DOSSIER: Najaar 2018: alle plannen, alle zenders! (BE)
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wie wint de felbegeerde wisselbeker in het zevende seizoen van de 'Campus Cup'?
- Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht': 'Nu slaap ik op de zetel'
- 'Parels voor de Zwijnen' keert terug op de boerderij van Raven van Dorst
- Tieners delen het ergste wat ze meemaakten in EO-programma 'Hallo, ik heb een trauma'
- 'Chornobyl: Days that shocked the World' op Discovery
- Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance': Puya laat danspartner Daxia vallen tijdens lift
- Dit eet je deze week met 'Dagelijkse Kost'!
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Dit zie je zondag in 'Over Mijn Lijk'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+
Kijktip van de dag

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.
'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 22.30 uur op VTM 4.



































