Ook atv is klaar voor de zomer

zondag 30 juni 2013

De Antwerpse regionale zender atv zorgt deze zomer voor een goed-weer-garantie, op en naast het scherm. De kijker wordt verwend met een gloednieuwe programmatie en fijne zomeractiviteiten.

Zomerprogrammatie
In de zomervakantie mag de kijker zich verwachten aan heel wat nieuwe programma's. Op maandag en vrijdag is er 'Zomer en Uit' met tips voor zomerse uitstapjes en een terugblik op afgelopen evenementen. Dinsdag geeft '24u in de haven' een blik achter de schermen van de haven van Antwerpen. Op woensdag volgt een verslag van de 'Vertellingen' en donderdag toont 'Bij de Buren' de beste reportages van alle regionale zenders. In het weekend blijft de vaste afspraak met  Michel Follet en 'Cinema'.


Vertellingen
Elke maandag zijn we te gast in een andere gemeente of district met de atv-Vertellingen. Een boeiende verteller en gratis bollekes De Koninck op een unieke locatie in openlucht: dat is de ideale cocktail voor een zomers avondje uit! Johan Petit, Bert Kruismans en Warre Borgmans trakteren de kijkers op een boeiend verhaal. Uw eigen stoeltje meebrengen en vooral genieten, is de boodschap.

Op stap met atv
atv laat haar kijkers de stad Antwerpen ontdekken met de atv-Wandelrally, een fotozoektocht die door de historische binnenstad trekt. Deelnemers worden onderweg getrakteerd op een gratis bolleke De Koninck en koffie. Een ideale zomeruitstap voor het hele gezin! De brochure is te koop voor  4 euro bij atv en Antwerpen Toerisme en Congres.

Ticketfestival
Nieuw deze zomervakantie is het atv-Ticketfestival. Dagelijks zijn er bij atv tickets te winnen voor zomerse activiteiten: het Openluchttheater Rivierenhof, De roma, de Zoo van Antwerpen en vele andere. Kijken is de boodschap!


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



atv

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Camping Coppens' (VTM)

In Zweden verloopt het zesde campingseizoen allesbehalve rustig. Nora studeert af en traint voor haar schaatsdroom. Beau krijgt een beugel en oma Agnes herstelt van een rugoperatie. Dan slaat het noodlot toe wanneer Staf betrokken raakt bij een ongeluk.

'Camping Coppens', om 20.40 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:05
    Monster Shaker
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Sta op met Radio 2
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:05
    Bumba
    05:00
    Geen uitzending
  • 05:45
    Heidi
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:20
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:40
    Police Interceptors
  • 23:45
    A Biltmore Christmas
    01:35
    Joe
  • 02:35
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    01:15
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:40
    Fire Country
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:05
    See No Evil
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:45
    Next Level Chef
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:10
    Cold Case
  • 03:08
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:01
    Bouwjournaal
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:50
    Becoming Meewis
    01:00
    De Smaaktoerist
  • 06:00
    Ghosts
    01:50
    Ripper Street
  • 06:00
    Grey's Anatomy
  • 06:05
    MAX Geheugentrainer
    01:15
    NOS Journaal Laat
  • 02:25
    Nieuwsuur
    01:30
    Café Kockelmann
  • 06:05
    Raad eens hoeveel ik van je hou
    01:50
    Reizen Waes