'Ooit Komt Het Goed' stort zich op de reclamewereld

Op donderdag 3 april wagen Thibault, Tomas en Stijn in 'Ooit Komt Het Goed' hun kans in de reclamewereld. Ze bivakkeren in de lift van een groot kantoorgebouw en lopen al snel in de kijker met hun 'universele reclamespot'.
Tijs lijkt deze week echt het gat in de markt te hebben gevonden met zijn druk bezochte Kras je rijk-feest.
Deze week
Thibault, Tomas en Stijn wagen deze keer hun kans in de harde wereld van de reclame. In plaats van enkel een cv met motivatiebrief op te sturen, bedenken ze dat je het best meteen toont wat je écht in je mars hebt. Daarom creëren ze het concept van de universele reclamespot: één filmpje waarmee je alles kunt aanprijzen, van maandverband tot whisky.
Een afspraak met een reclamebureau hebben ze niet. Dan maar in volle spits bivakkeren in de lift van een groot kantoorgebouw waar ook een bekend internationaal reclamebureau in gehuisvest is. Hun lef werpt ook deze keer vruchten af en ze mogen hun ideeën bij de grote baas voorstellen.
Om de reclamespot optimaal te benutten, gebruiken ze hem ook ter promotie van zichzelf. Omdat hun werkgever, de openbare omroep, geen reclame kan uitzenden, kloppen ze aan bij de collega's van de commerciële zender. En dat werpt vruchten af. Hun reclamespot wordt effectief uitgezonden op VTM, en terwijl de jongens de première op televisie volgen, lopen de eerste telefoontjes binnen. Jammer genoeg heeft niet iedereen de boodschap duidelijk begrepen.
Kras je rijk-feest: het gat in de markt?
Misschien heeft Tijs deze keer wel echt het gat in de markt gevonden. In de aflevering van donderdag 3 april organiseert hij een heuse Kras je rijk-party. Het concept is
even simpel als geniaal: het is een feestje waar alles – zowel inkom, drank, vestiaire als toiletbezoek – betaald wordt met krasloten. Als de organisator uit het publiek dan nog een gelukkige winnaar kiest die samen hem de opbrengst van de
gekraste loten mag delen, is de opkomst verzekerd.
Niet enkel vaste compagnons Thibault, Stijn en Tomas zijn van de partij. Ook Nellie Swerts, de zogenaamde HR-manager van het fictieve bedrijf Brands Up, die elke week
nietsvermoedende sollicitanten uitvraagt , helpt graag een handje mee om zo veel mogelijk krasloten los te krijgen van de feestvierders.
Muziek is er ook, en dat in de vorm van Discobaar A Moeder en Discobar Galaxie. Het feest is een succes: de zaal zit afgeladen vol en de krasloten stromen binnen. Hoeveel die duizenden krasloten opbrengen, wordt volgende week duidelijk in Ooit komt het goed.
Petitie 'Ooit Komt Het Goed'
In de laatste aflevering willen Thibault, Tomas, Stijn en Tijs de jongerenwerkloosheid bovenaan de politieke agenda zetten. Om hun woorden kracht bij te zetten, zijn ze een petitie gestart die ze in de laatste aflevering aan de beleidsmakers van het land zullen
bezorgen. Daarom een oproep aan iedereen die mee wil strijden tegen de jongerenwerkloosheid: surf naar www.ooitkomthetgoed.be, zet je handtekening en strijd zo samen met Tomas, Thibault, Stijn en Tijs tegen de jeugdwerkloosheid!
'Ooit Komt Het Goed', donderdag 3 april om 22.30 uur op Eén.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Einde van een tijdperk: Ben Crabbé geeft 'Blokken' door aan Sven de Leijer
- 'Vijf Dagen Vast' met Jan Versteegh gaat niet door
- Presentator Frank van Leeuwen sluit aan bij 'Goedenavond Nederland'
- Messy chefs Jelle en Hans Beeckman zijn terug met nog meer overheerlijke chaos in 'Lekker Messy'
- Kijkcijfers: maandag 22 juni 2026
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Bekroonde jeugdfilm 'Koning van de Zwervers' bij KRO-NCRV op Zapp
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug
Kijktip van de dag

Vluchtgedrag op het openbaar vervoer van Rotterdam zorgt voor verwondingen, een dakloze man misdraagt zich in Amsterdam Centraal Station en in Leiden denkt een foutparkeerder ertussenuit te kunnen knijpen.
'Overtreders', om 20.30 uur op VTM 2.



































