Onverwachte wending bij melkvee- en aardappelboer Thomas

Dina Tersago beloofde bij aanvang van dit 'Boer zkt Vrouw'-seizoen enkele onverwachte wendingen, en op zondag 28 april is het zover: iets voor het keuzemoment waarbij melkvee- en aardappelboer Thomas (29) eentje van de vier dames naar huis moet sturen, krijgt hij het gevoel dat niet alle vrouwen nog voor hem willen gaan.
Dina Tersago komt ter plekke en legt Silke, Chloë, Amber en Fien op de rooster. Is er iemand die zelf de handdoek in de ring wil gooien?
Ook in Bree zijn er wat spanningen. De sympathieke Limburgse melkveeboer Martijn (35) schrok flink toen de anders zo bedeesde Lynnsie in aanvaring kwam met de Nederlandse boerendochter Lisanne. Meer dan ooit beseft Martijn dat hij zijn boerderij deelt met drie dames met een totaal verschillend karakter, en dat brengt hem in een lastig parket. Net voor Dina voor het keuzemoment arriveert, komt Martijns zus Sanne langs voor een babbel met de vrouwen, want hij kan wel wat hulp gebruiken.
Vlasser Bert (28), die in de vorige aflevering werd geïntroduceerd, mag vandaag opnieuw op date. Zijn eerste afspraakje met Isaline was niet meteen een succes te noemen, maar misschien valt Celine wel in de smaak. Bert is wel een believer van liefde op het eerste gezicht, en dus moet de vonk voor hem meteen overslaan. De boot waarin hij Céline mee op date neemt, heet ‘sjansaar’. Zou het een metafoor kunnen zijn voor Bert vandaag?
'Een nieuwe dag, nieuwe kansen', klinkt het bij Boris en Robin in Bocholt. Nu Sanne (33) Jimmy huiswaarts heeft gestuurd, is er weer ruimte in haar hoofd om op zoek te gaan naar de liefde en lijkt ze stilaan te ontdooien. Tijdens een visdate werpt Robin ook op een ander gebied een lijntje uit: of Sanne al weet wie ze binnenkort zal kiezen? En terwijl Robin de melkveeboerin aan de haak probeert te slaan, deelt Anouchka haar gevoelens met Michiel (27), aan de hand van een zelfgeschreven gedicht dat hem tot tranen toe beroert.
'Boer zkt Vrouw', zondag 28 april om 19.55 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Nieuwe EO-serie 'Klinkt als een sekte' met Israel van Dorsten
- Nieuwe dramaserie 'Rust en Vreugd' bij MAX op NPO 1
- 'Ivo op Zondag' keert terug met nieuwe rubriek over bijzondere vriendschappen
- Ziggo Sport introduceert nieuwe F1 show 'Race Café: Na de GP'
- Nieuw seizoen van 'Body Cam' op Discovery
- MXGP en MX2 weer van start op Play Sports
- Ziggo Sport zet vrouwen in de spotlight op Internationale Vrouwendag
- Indringende documentaire 'KAMAY' te zien op VRT Canvas op Internationale Vrouwendag
- Dit staat bij de Disney Channels voor je klaar in maart
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' met Fedde en Xin
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke'
Kijktip van de dag

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.
'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.



































