Onverwachte wending bij melkvee- en aardappelboer Thomas

zaterdag 27 april 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Dina Tersago beloofde bij aanvang van dit 'Boer zkt Vrouw'-seizoen enkele onverwachte wendingen, en op zondag 28 april is het zover: iets voor het keuzemoment waarbij melkvee- en aardappelboer Thomas (29) eentje van de vier dames naar huis moet sturen, krijgt hij het gevoel dat niet alle vrouwen nog voor hem willen gaan.

Dina Tersago komt ter plekke en legt Silke, Chloë, Amber en Fien op de rooster. Is er iemand die zelf de handdoek in de ring wil gooien?



Ook in Bree zijn er wat spanningen. De sympathieke Limburgse melkveeboer Martijn (35) schrok flink toen de anders zo bedeesde Lynnsie in aanvaring kwam met de Nederlandse boerendochter Lisanne. Meer dan ooit beseft Martijn dat hij zijn boerderij deelt met drie dames met een totaal verschillend karakter, en dat brengt hem in een lastig parket. Net voor Dina voor het keuzemoment arriveert, komt Martijns zus Sanne langs voor een babbel met de vrouwen, want hij kan wel wat hulp gebruiken.

Vlasser Bert (28), die in de vorige aflevering werd geïntroduceerd, mag vandaag opnieuw op date. Zijn eerste afspraakje met Isaline was niet meteen een succes te noemen, maar misschien valt Celine wel in de smaak. Bert is wel een believer van liefde op het eerste gezicht, en dus moet de vonk voor hem meteen overslaan. De boot waarin hij Céline mee op date neemt, heet ‘sjansaar’. Zou het een metafoor kunnen zijn voor Bert vandaag?

'Een nieuwe dag, nieuwe kansen', klinkt het bij Boris en Robin in Bocholt. Nu Sanne (33) Jimmy huiswaarts heeft gestuurd, is er weer ruimte in haar hoofd om op zoek te gaan naar de liefde en lijkt ze stilaan te ontdooien. Tijdens een visdate werpt Robin ook op een ander gebied een lijntje uit: of Sanne al weet wie ze binnenkort zal kiezen? En terwijl Robin de melkveeboerin aan de haak probeert te slaan, deelt Anouchka haar gevoelens met Michiel (27), aan de hand van een zelfgeschreven gedicht dat hem tot tranen toe beroert.

'Boer zkt Vrouw', zondag 28 april om 19.55 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Advocate Kate McQuean krijgt doodsbedreigingen. Ze stapt naar de ­politie waar ze kan rekenen op de steun van detective Max Kirkpatrick. Hij besluit haar in veiligheid te brengen in een afgelegen motel, maar ook daar weten haar belagers haar te vinden. Zelfs de hulp van zijn collega-agenten en de FBI mag niet baten. Max vertrouwt niemand meer en neemt zelf de touwtjes in handen om Kate te redden.

'Fair Game', film uit 1995 met oa. Cindy Crawford, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:00
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:20
    Kabouter Plop
  • 00:45
    Geen uitzending
    07:15
    De Alarmcentrale: Pech Onderweg
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:40
    60 Days In
    01:35
    Geen uitzending
  • 00:40
    Geen uitzending
    15:40
    Baywatch
  • 00:55
    The Golden Girls
    01:20
    Geen uitzending
  • 00:45
    De Tafel van de Week
    03:25
    Geen uitzending
  • 00:10
    Doc
    02:10
    Geen uitzending
  • 01:00
    Scream 2
    02:55
    Geen uitzending
  • 00:10
    Bake Off Vlaanderen
    01:30
    Leef!
  • 00:10
    C.S.I. New York
    02:50
    Geen uitzending
  • 00:46
    De CFO podcast
    01:20
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 01:00
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:45
    Tot op de Graat
    01:05
    Chris Cooks Cymru
  • 00:45
    DCI Banks
    02:20
    Signora Volpe
  • 00:55
    NCIS
    01:50
    Hot Yachts
  • 01:00
    WNL op Zondag
    02:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:45
    Nieuwsuur
    01:25
    Buitenhof
  • 00:30
    NOS Studio Sport Voetbal
    01:30
    NOS Studio Voetbal