Oekraïense backing vocal Anna waagt haar kans in 'Starstruck'

In de eerste aflevering van Starstruck wist de 27-jarige Seppe als Harry Styles de jury én het publiek te overtuigen van zijn imitatie, en ook Laura (37) werd met haar Adèle-performance met een plaats in de finale beloond.
Op vrijdag 8 december stappen opnieuw 12 kandidaten uit het leven-van-elke-dag en worden ze stuk voor stuk een superster uit de popgeschiedenis. Wie maakt de jury helemaal gek met haar vertolking van Lady Gaga? En bestaat er wel zoiets als een exacte kopie van Freddie - The Legend - Mercury?
Jurylid Nathalie Meskens: 'De lat ligt hoog, en mijn verwachtingen dus ook.' De eerste drie deelneemsters zijn gewaarschuwd. Zelfstandig schoonheidsspecialiste Otice (21, Oostende), barvrouw Iris (43, Merksem) en de Oekraïense zangeres Anna (38) veranderen in een straffe artieste die niet vies is van een beetje controverse: niemand minder dan Mother Monster aka Lady Gaga! De kleur van Gaga’s haar wisselt met de dag, en ook vestimentair is ze niet voor één gat te vangen. Verwacht je dus aan een parade van glamoureuze en vooral extravagante looks.
De 38-jarige Anna was in Oekraïne een backing vocal voor nationale artiesten, ze zat er in een bandje en ze gaf ook zangles aan anderen die dromen van een muzikale carrière. Gezien de situatie in haar thuisland echter, heeft Anna haar man noodgedwongen een tijd achtergelaten en is ze gevlucht naar België, waar ze zich een pak veiliger voelt. Toen de jonge vrouw hier de mogelijkheid kreeg om mee te doen aan Starstruck, twijfelde Anna geen seconde. Muziek zit nu eenmaal in haar bloed, waar ook ter wereld, en ze wil op deze manier een stem zijn voor haar land. 'Mijn mama gaf vroeger zo veel op om mij een goede muziekopleiding te geven', klinkt het bij de veerkrachtige vrouw. Ze hoopt haar mama dan ook trots te maken met haar versie van de wereldhit Pokerface.
Optreden als een échte held uit de popgeschiedenis, daarvoor moet je een stevige portie lef hebben. Loodgieter Roy (31, Rijkevorsel), zanger Sonny (36, Lievegem) en ruitenhersteller Andy (45, Geel) durven het vrijdagavond 8 december aan op het Starstruck-podium getransformeerd te worden in Freddie Mercury, de frontman van de Britse rockgroep Queen. Legendarisch omwille van zijn podiumprésence en met een bereik van maar liefst vier octaven. Geen gemakkelijke opdracht dus voor de mannen.
Verder kruipt 1 trio in de huid van een muzikale kameleon en dan hebben we het zelfs nog niet over de absolute superster met Britse roots gehad die ook geïmiteerd wordt.
Alle 12 deelnemers zingen live met één doel voor ogen: de grote finale halen en zich kronen tot winnaar of winnares van 'Starstruck'. Nu eerst nog juryleden Nathalie Meskens, Guga Baúl, Bart Kaëll en Nora Gharib én het publiek overtuigen.
'Starstruck', vrijdag 5 december om 20.35 uur bij VTM en op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijferhit 'Rust en Vreugd' krijgt een tweede seizoen
- Derde seizoen van 'Nonkels' breekt eigen records en wordt opnieuw best bekeken fictiereeks van het jaar op Streamz
- Yvon Jaspers verkent de vragen achter Parkinson in tweeluik: 'De boer, de broer, de zus en de ziekte'
- Omroep WNL blij met erkenning voor talent Frank van Leeuwen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- 'De Verblijfsvergunning' volgt Russisch homostel tijdens jarenlange asielprocedure
- 'Vroege Vogels' is zondag in het Solleveld
- Asielminister Bart van den Brink bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Luistercijfers: JOE grote winnaar met beste maandscore ooit
- Qmusic viert 25ste verjaardag met spectaculair lichtfestival in Mechelen
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Nonkels 3' breekt records op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Altruists' -
Kijk nu de beklijvende trailer van 'Breendonk' -
Netflix onthult trailer van 'Black Doves' seizoen 2 -
'Welkom, bienvenue Chez Dean! Enfin: chez moi!' -
Emotionele Axel Daeseleire breekt bij afscheid revalidatiecentrum -
Dan Karaty krijgt het zwaar te verduren in 'Got Talent'
-
Netflix deelt officiële teaser van 'Steps' -
Bekroonde coming-of-agefilm 'Skiff' komt naar Streamz -
Ontdek hier de 'Patattensmoothie'! -
Kijk de nieuwe serie 'Coven Academy' op Disney+ -
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+
Kijktip van de dag

Zullen de Verraders vannacht een bondgenoot vermoorden of proberen ze iemand aan hun kant te krijgen? Eén ding is zeker: de keuze die ze maken, kan het spel helemaal op zijn kop zetten.
'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.



































