Oekraïense backing vocal Anna waagt haar kans in 'Starstruck'

In de eerste aflevering van Starstruck wist de 27-jarige Seppe als Harry Styles de jury én het publiek te overtuigen van zijn imitatie, en ook Laura (37) werd met haar Adèle-performance met een plaats in de finale beloond.
Op vrijdag 8 december stappen opnieuw 12 kandidaten uit het leven-van-elke-dag en worden ze stuk voor stuk een superster uit de popgeschiedenis. Wie maakt de jury helemaal gek met haar vertolking van Lady Gaga? En bestaat er wel zoiets als een exacte kopie van Freddie - The Legend - Mercury?
Jurylid Nathalie Meskens: 'De lat ligt hoog, en mijn verwachtingen dus ook.' De eerste drie deelneemsters zijn gewaarschuwd. Zelfstandig schoonheidsspecialiste Otice (21, Oostende), barvrouw Iris (43, Merksem) en de Oekraïense zangeres Anna (38) veranderen in een straffe artieste die niet vies is van een beetje controverse: niemand minder dan Mother Monster aka Lady Gaga! De kleur van Gaga’s haar wisselt met de dag, en ook vestimentair is ze niet voor één gat te vangen. Verwacht je dus aan een parade van glamoureuze en vooral extravagante looks.
De 38-jarige Anna was in Oekraïne een backing vocal voor nationale artiesten, ze zat er in een bandje en ze gaf ook zangles aan anderen die dromen van een muzikale carrière. Gezien de situatie in haar thuisland echter, heeft Anna haar man noodgedwongen een tijd achtergelaten en is ze gevlucht naar België, waar ze zich een pak veiliger voelt. Toen de jonge vrouw hier de mogelijkheid kreeg om mee te doen aan Starstruck, twijfelde Anna geen seconde. Muziek zit nu eenmaal in haar bloed, waar ook ter wereld, en ze wil op deze manier een stem zijn voor haar land. 'Mijn mama gaf vroeger zo veel op om mij een goede muziekopleiding te geven', klinkt het bij de veerkrachtige vrouw. Ze hoopt haar mama dan ook trots te maken met haar versie van de wereldhit Pokerface.
Optreden als een échte held uit de popgeschiedenis, daarvoor moet je een stevige portie lef hebben. Loodgieter Roy (31, Rijkevorsel), zanger Sonny (36, Lievegem) en ruitenhersteller Andy (45, Geel) durven het vrijdagavond 8 december aan op het Starstruck-podium getransformeerd te worden in Freddie Mercury, de frontman van de Britse rockgroep Queen. Legendarisch omwille van zijn podiumprésence en met een bereik van maar liefst vier octaven. Geen gemakkelijke opdracht dus voor de mannen.
Verder kruipt 1 trio in de huid van een muzikale kameleon en dan hebben we het zelfs nog niet over de absolute superster met Britse roots gehad die ook geïmiteerd wordt.
Alle 12 deelnemers zingen live met één doel voor ogen: de grote finale halen en zich kronen tot winnaar of winnares van 'Starstruck'. Nu eerst nog juryleden Nathalie Meskens, Guga Baúl, Bart Kaëll en Nora Gharib én het publiek overtuigen.
'Starstruck', vrijdag 5 december om 20.35 uur bij VTM en op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps


Meest recente
- Opnames nieuw seizoen 'Restaurant Misverstand' met Dieter Coppens gestart in de Westhoek
- Sterrencast voor vierde 'Nachtwacht'-film: 'Het Kristal van het Kwaad'
- Kijkcijfers: woensdag 7 mei 2025
- VRT volgt standpunt EBU rond deelname Israël aan het Eurovisiesongfestival
- Deze BN'ers doen mee aan 'De Verraders'
- Luxe-avontuur loopt uit de hand in 'The Real Housewives of Antwerp'
- 'Kamp Jeroom' of relatietest? James en Dorian ervaren het zelf
- Vrijdag in 'Meldpunt': vervolgserie over de vergrijzing van Nederland
- Vijftiende seizoen 'The Great British Bake Off' van start bij MAX
- Liquidatie Rijswijk en moord op politiek activist in 'Opsporing Verzocht'
- Luistercijfers: Qmusic vijf jaar marktleider, radiozenders van DPG bereiken meer luisteraars dan ooit
- Exclusieve reünie van Touch of Joy tijdens De Foute Party van Qmusic
- Marieke Elsinga op de vlucht in tweede editie van Qmusics Wanted
- Eén jaar Coen & Sander bij JOE: het succesverhaal in de ochtend
- Volgende week in 'Kunststof Radio': Kelly-Qian van Binsbergen, Johan Goossens, Clarice Gargard, Brigitte Ars
Multimedia SPOTLIGHT
-
Peter Van de Veire over Israël: 'Handiger als ze niet zouden meedoen'
-
Beleef reünie van Touch of Joy tijdens De Foute Party
-
Schuilt er een Batman of Tarzan in Jonas Van Geel en Jelle Cleymans?
-
Streamz deelt nieuwe trailer van 'Holy Sh!t'
-
Oma Tilly onzeker over nieuwe huis in 'Blind Gekocht'
-
Andy en Dina ontmaskeren malafide spoedherstellers in 'Ze Zeggen Dat'
-
Gesprek tussen Amy, Natassia en Melissa loopt uit de hand
-
Mathias Vergels over zijn exit in 'Thuis'
-
Geena Lisa blikt terug op haar ontslag bij VRT
-
Dit zijn de eerste scènes van Sarah Mouhamou in 'Familie'
-
Prime Video onthult de officiële trailer van 'Another Simple Favor'
-
Kijk nu de officiële trailer van 'DRIFT'
-
Hooverphonic verandert het spoor van ‘Kedeng Kedeng’
-
'Muziekfeest Op het Plein' wordt voor een keer 'Muziekfeest op de Ring'
-
An Lemmens jaagt haar droom na in 'Vroedvrouw An'
-
Shania Gooris openhartig in 'Dancing With The Stars'
-
'Welkom Thuis' over Niels Destadsbader
-
Prime Video onthult teaser voor derde seizoen 'The Summer I Turned Pretty'
-
Streamz deelt de trailer van 'Dag Vreemde Man'
-
Haalt Astrid haar eindproef in 'Kung Fu Helden'?
-
Mislukt zoektocht naar kangoeroewoning in 'Blind Gekocht'?
-
Nieuwe 'Nachtwacht'-film 'Het Kristal van het Kwaad'
-
Netflix deelt teaser van 'Wednesday' seizoen 2
-
Kijk nu de eerste beelden van 'Voetbalouders'!
-
Kijk de videoclip van Red Sebastian met Strobe Lights
-
Hartslag gaat omhoog in 'I Can See Your Voice'
-
Maksim Stojanac brengt breekbare cover van Luc Steeno in 'Liefde voor Muziek'
-
Streng oordeel van de jury in 'Huis Gemaakt'
-
Luc Steeno toont waarom hij koning van de soundmix is
-
Astrid Coppens vertelt over pestverleden in 'Kung Fu Helden'
Kijktip van de dag
Zussen Kimberly en Stefanie mogen in deze aflevering bepalen wie aan de zijde van Sam Gooris zal staan bij het duet van de klassieker 'Laat het gras maar groeien'. Ze hebben de keuze uit onder meer 'De Mooiboy', 'De Drummer Girl' en 'Pink Lady'. Wordt het een muzikaal hoogtepunt of een hilarische verrassing?
'I Can See Your Voice', om 20.40 uur op VTM.