'Normale Mensen' herenigt de enige echte 'Drie Wijzen'

maandag 13 oktober 2014

Deze week brengt Adriaan Van den Hoof in 'Normale Mensen' op Eén een stukje televisienostalgie in de huiskamer met Walter Grootaers, Jacques Vermeire, Kurt Van Eeghem en Gerty Christoffels.

Jacques Vermeire: 'We hebben elkaar jaren niet gezien, maar na één minuut waren we weer aan 't praten en aan 't lachen alsof we elkaar een week niet hadden gezien.' Dat beaamt ook Walter Grootaers: 'De magie van 15 jaar geleden, die klik was er meteen weer, bij ons allemaal, en zelfs Kurt -die anders past voor spelletjes- deed meteen mee toen hij hoorde dat we er allemaal zouden zijn.'


Gerty Christoffels koppelt er meteen concrete plannen aan vast: 'We spreken zeker binnenkort weer eens af met ons allen nu we dankzij Normale Mensen terug bijeen gebracht zijn', aldus Gerty Christoffels.

Wie van deze vier wijzen uit het legendarische programma 'De Drie Wijzen' kan zich bewijzen als meest normale mens van de avond? Het antwoord volgt op dinsdag 14 oktober.

De Normale Mens van de Week
Het programma wordt elke week aangekondigd door een onbekende man of vrouw in het publiek. Op het eerste gezicht is er niets bijzonder aan deze persoon maar naarmate de avond vordert, geeft hij/zij via tips meer en meer prijs over zichzelf.  Aan de vier bekende gasten om deze tips zo zorgvuldig mogelijk te noteren zodat ze aan het einde van de show het bijzondere verhaal achter deze persoon kunnen achterhalen.

Deze week is Eddy uit Schoten de Normale Mens van de Week.

Buiten de Uren
Buiten hun werkuren doen mensen soms heel bijzondere dingen. Ze kweken papegaaien, spelen de eerste wereldoorlog na, verzamelen onderbroeken of verkopen hun persoonlijke schatten op het internet. Maar sommige mensen wijden hun vrije tijd aan een merkwaardige bezigheid, zoals Dominique uit Gent. Kunnen onze vier bekende gasten achterhalen van welke vrouwenclub Dominique de oprichtster is?

Dit is mijn huis
Normale Mensen leven in een huis, maar niet alle huizen zijn even normaal. In deze ronde moeten de bekende gasten achterhalen wat er aan de hand is met het huis van Andrea Bellemans.

'Normale Mensen', dinsdag 14 oktober om 20.40 uur op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Rugzak' seizoen 2 met Jonatan Medart

De groep zet haar eerste stappen op de eeuwige sneeuw. Met crampons onder de voeten wordt elke beweging precair. De Andes eist volledige aandacht. De klim wordt zo steil dat zelfs Toby naar adem hapt. Op deze hoogte krijgt Rob een onverwachte ontroering wanneer zijn oudste zoon opduikt. Regula wordt intussen door hoogteziekte op de knieën gedwongen. Hier, in ijs en ijle lucht, blijkt hoe prachtig maar meedogenloos de Andes is.

'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 02:40
    Nachtlus
    23:50
    90 minutes
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:05
    Geen uitzending
    00:25
    Gooische Vrouwen
  • 02:35
    Geen uitzending
    00:10
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
  • 01:30
    Geen uitzending
    23:25
    Monster Hunter
  • 01:10
    Geen uitzending
    00:05
    60 Days In
  • 00:50
    Geen uitzending
    00:15
    Buffy the Vampire Slayer
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:15
    De Tafel van Gert
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:45
    New Girl
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:20
    Bar Rescue
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 05:00
    Geen uitzending
    00:15
    Family Law
  • 04:09
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:28
    Het appartement
    00:00
    Oh What A Night
  • 05:15
    Guten Appetit
    01:05
    Chris Cooks Cymru
  • 05:30
    Am I Being Unreasonable?
    00:40
    Marie Antoinette
  • 04:55
    NCIS: New Orleans
    00:20
    The Resident
  • 03:20
    NOS Journaal
    00:40
    Pauw & De Wit
  • 01:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 04:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    00:20
    Nog Eén Keer Fit