Nora Gharib in tranen in 'Een Echte Job': 'Dit is een wake-upcall'

In 'Een Echte Job' staat deze week de eerste late shift op de planning voor de vijf bekende stagiaires. Tijdens die shift leren ze allemaal meer dan ooit dat vreugde en verdriet in het ziekenhuis dicht bij elkaar liggen.
Op neurochirurgie ontmoet Nora iemand met een zwaar hersenletsel. De man heeft een tracheotomie ondergaan en ademt door een luchtbuisje in zijn keel. Wanneer Nora en haar mentor Elke bij hem langsgaan, gaat zijn toestand plots snel achteruit. Nora kan als enige een woordje Arabisch en weet hem als vertaler te kalmeren. Na het incident kan Nora haar tranen nauwelijks bedwingen: 'Het was heel heftig en onverwacht. Die man is jonger dan ik, dat is een wake-upcall.'
Jonas start vol zelfvertrouwen aan zijn shift op geriatrie en krijgt een nieuwe uitdaging op zijn bord. Bij de opname van nieuwe patiënten wordt er steeds een uitgebreide vragenlijst afgenomen, iets wat Jonas voor zijn rekening mag nemen bij Mia. En niet alle vragen in die vragenlijst zijn even voor de hand liggend… 'Sorry Mia, ik moet het vragen. Neem jij drugs?', lacht Jonas. Nadien mag hij samen met mentor Martijn een stoma vervangen. 'Dat is pittig. Toen ze spraken over een stukje darm er uitsteekt dacht ik een darm van plastic. Maar dat is dus écht een stuk darm hé', vertelt Jonas. 'Ik weet niet wat het witst is, je gezicht of je uniform', lacht zijn mentor.
Voor Joris breekt een spannend moment aan. Hij mag van zijn mentor Bart een griepspuit zetten bij één van zijn collega’s. Een vuurdoop die niet alleen bij Joris zelf maar ook bij zijn mentor Bart voor heel wat extra stress zorgt. 'Ik heb er echt slappe benen van', lacht Bart. Frances krijgt het op oncologie moeilijk na een bijzondere ontmoeting met een vrouw die een hersentumor had. 'Mijn mama heeft dezelfde operatie ondergaan en bij haar is het niet gelukt. Het is leuk om te zien dat het bij andere mensen wel lukt, maar het pikt ook even', vertelt Frances openhartig.
'Een Echte Job', donderdag 3 februari om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit zijn de nieuwe kandidaten van 'De Slimste Mens'
- Adám danst met een missie in 'Got Talent'
- Van voedselveiligheid tot woninginspectie: 'De Inspecteurs' speuren naar overtredingen
- 'Rutger's Lobby' keert terug met een nieuw seizoen en opent de aanval op miljardensteun Tata Steel
- Nieuwe NTR-serie over de rol van wetenschap in tijden van oorlog
- De bom barst tussen Léandro en Fauve in 'Kotmadam Sarafian'
- Dit zie je dinsdag in 'De Noodcentrale'
- Documentaire over Eva Cassidy in 'Het Uur van de Wolf'
- Niet-sixteen-fuif voor johnny’s en marina’s en onveiligheidsgevoel bij jongeren in 'Bockie Gaat Naar School'
- Dit zijn maandag de onderwerpen in 'Radar'
- Tim van Wim De Craene verovert eerste plaats in 'Radio 1 Lage Landenlijst'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Zwammerdam
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- 'FM op 5' zit zaterdag weer vol met muzieknieuws
Multimedia SPOTLIGHT
-
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet!
Kijktip van de dag

De zestienjarige Ellen worstelt met zichzelf en loopt weg van huis, vastbesloten om te verdwijnen. Haar ouders blijven wanhopig achter. De Cel Vermiste Personen start een zware zoektocht: hoe vind je iemand die niet gevonden wil worden?
'Goens docu: Cel Vermiste Personen
', om 22.05 uur op VTM.



































